Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kölcsön szerződéssel fórum

Kölcsön szerződéssel (beszélgetős fórum)

23. kefekötőke (válaszként erre: 22. - Dinah)
2010. ápr. 6. 11:24

Kedves Dinah!

Tegnap találkoztam először a kétségbeesett kölcsön kéréseddel.Csak azért kotyogtam bele mert manapság 50 eFt nem olyan nagy pénz ,persze tudom ha hiányzik ezer az is nagy probléma lehet egy pénztár előtt.

Még azt is mondtam ,ismeretlenül inkább én adok kölcsön 50 ezret,minthogy uzsorás bankhoz fordulj.

Aztán volt egy kis időm ,végig olvastam az összes hozzászólásodat 2007-től,hogy valami képet alkothassak rólad.

Voltak Neked konfliktusaid a fórumtársaiddal.Ahogy visszaszóltál nekik "gyertek ide nézzétek meg,győződjetek meg mielőtt vádaskodtok,mielőtt lehazugoztok"

Nem olvastam utána mivel vádoltak.

Csak elképzelem hogy nőtársaid,akik megfontoltabban választják ki barátjukat,leendő férjeiket,nem nagyon értettek egyet az életviteleddel.

Olvasom,hogy az "igazit,a csodálatost" egy közösségi oldalon "találtad"

Tudod ahogy olvasgattam a kisregényedet már ettől megállt bennem az ütő.

Nemsokra tartom azokat a "férfiakat" akik csetelgetnek,első kérdésük :van MSN-ed,kamod?,aztán ha sikerül a kapcsolat este már megy is a "házasélet" a marokmarcsával a webkamerában,mert élőben ,hús-vér nővel mindig félhat lenne az órájukon,és meg sem tudnának szólalni.

Na de ez izlés dolga.

Izlés dolga az is amit felvetettél egy fórumtársadnak 2008 04.19. HSZ-edben.Állítólag " 1 szál tangában mutogatta magát"

Innen jut eszembe ,ahogy beléptem a személyes lapodra láttam egy képet rólad.

Amilyen szertettel írtál 2 fiú gyermekedről,nekem visszatetsző az a hiányos öltözet ahogy kinézel a képen.

Nemk félsz hogy a hamarosan kamasz fiad rideg itéletet fog hozni?

Persze már hallom ahogy fogalmazol:nem azért kértél segítséget,hogy bíráljon bárki,mindenki menjen a francba,különben is azt csinálok amit akarok!

Írtad,hogy egy uzsorás bank ,-a nevét nem írom- visszautasította a kölcsön kérelmedet.

Van nekem egy rokonom aki ennek cégnek ügynöke,tőle tudom hogy megy ez,a kliens kiválasztástól a behajtásig.

Régebben voltam én is iwiw,myvip tag ,már töröltem magam ,de elképzelem ott vagy mindkettőn és a képeidet is csak elképzelem.

Nem tudom mennyire vagy tisztában,hogy a rendőrségtől a cégeken át a bankokig első benyomásukat onna szerzik be.

Aztán mindenki mondhat amit akr az állás interjun a kép már ki van alakulva a jelentkezőről.

Még a baráti köréről is.


Szóval tanulmányoztalak és bizony sajnállak.


Az életét mindenki maga alakítja,formálja.

Ha lejtőn van ,könnyen csúszik tovább,és ha csúszás közben az oldalfalról valaki bekiabál meg kell próbálni meghallani.

22. Dinah
2010. ápr. 6. 07:16
Kérem ha valaki tud valamilyen megoldást mindenképpen szóljon!!!! S.O.S!!!
21. Dinah (válaszként erre: 20. - Dinah)
2010. ápr. 5. 21:28
...
20. Dinah (válaszként erre: 19. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:48
ez pontosan így van.
19. kefekötőke (válaszként erre: 17. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:32
Csak azért mondtam ,hogy rabszolgamunka,mert biztos valami nyugati "rabszolgatartó"kihelyezett bőrnyúzdája.A helyi főnöknek nem sok szava meg pénze van.
18. Dinah (válaszként erre: 17. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:31
igy van.nem a munka a szégyen. elmentem volna takaritani is ha az van.a gond hogy jövö hónapban kapok fizetést de a pénz meg most kéne sürgősen:S:S:S
17. kefekötőke (válaszként erre: 16. - Dinah)
2010. ápr. 5. 20:28
Naná! Hát persze.Manapság mindent meg kell fogni ami adódik.
16. Dinah (válaszként erre: 15. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:26
de legalább munka.örülök hogy ez is van.
15. kefekötőke (válaszként erre: 14. - Dinah)
2010. ápr. 5. 20:24
Akkor sajnos ez is rabszolgamunka ,a főnök meg egy Magyar csicska valamelyik nyugati cégnek.
14. Dinah (válaszként erre: 13. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:21
elektronikai cuccokhoz gyárt a cég vezető tekercseket.az alapanyagból kell az egészet összeállítani.
13. kefekötőke (válaszként erre: 10. - Dinah)
2010. ápr. 5. 20:19
Mi a munkád amit dolgoznod kell?
12. Dinah (válaszként erre: 11. - *vadmacs*)
2010. ápr. 5. 20:19
tudom.ezzel ment el egy hónapom.ez az utolsóami eszembe jutott.
2010. ápr. 5. 20:16

Igazad van " kefekötőke", csak egy ötlet volt.


Hát Dinah... Akkor ez nem lesz könnyű.

Sajnos nekem nincs több ötletem. Nem egyszerű a helyzeted!

10. Dinah (válaszként erre: 9. - Kefekötőke)
2010. ápr. 5. 20:16
már kérdeztem:s az hogy ide irtam, az utolso ötletem volt.
9. kefekötőke (válaszként erre: 7. - Dinah)
2010. ápr. 5. 20:13
Ha most kaptál munkát és 1 hónapig csupán 50 ezer kisegítene,a főnököddel beszéld meg ,lehet hogy ad előleget!
8. kefekötőke (válaszként erre: 6. - *vadmacs*)
2010. ápr. 5. 20:10

Ez már reklám de a rondább fajtája.

Ezt a céget nem ajánlanám,mert adósságból adósságba kerülsz.

7. Dinah (válaszként erre: 6. - *vadmacs*)
2010. ápr. 5. 20:08
elutasítottak a providentnél is bár nem indokolták miért.család meg sajnos nincs, csak a két fiam.
6. *vadmacs* (válaszként erre: 5. - Dinah)
2010. ápr. 5. 20:06

Ma már a bankok sem kapkodnak, hogy hitelt adjanak. Az is majdnem 1 hónap. Nincs a családodba olyan személy aki tudna segíteni. Jó barát?

Esetleg még talán a Provident jutott az eszembe, ők még aránylag gyorsak.

2010. ápr. 5. 19:55
szerződéssel gondoltam, hogy senki ne tudjon senkit átverni.a gond hogy sürgős.most tudtam elhelyezkedni végre, viszont értelemszerüen csak jövö hónapban kapok fizetést.akkor tudnám egyösszegben visszafizetni.és mindent csak papiron lefektetve.
4. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Dinah)
2010. ápr. 5. 19:50
Inkább én adok neked kölcsön kamat nélkül ,de ilyent nem szabad csinálni mert pillanatok alatt ingatlan nélkül maradsz.Majd a nyakkendős semmirekelők segítenek ,elhiheted.
3. Dinah (válaszként erre: 2. - *vadmacs*)
2010. ápr. 5. 19:49
Mivel gyesen vagyok nem kapok sehol hitelt. az ingatlanfedezet magánszemélynek fontos.
2. *vadmacs* (válaszként erre: 1. - Dinah)
2010. ápr. 5. 19:45

Bocsika a kérdésért... De miért akarod az ingatlant adni fedezetre 50.000 Ft-ért?

Személyi kölcsön nem lenne jobb? Vagy esetleg Folyószámla hitel?

2010. ápr. 5. 19:41
Sziasztok! Ha valaki tudna segíteni, hogy egy hónapra ingatlanfedezettel sürgősen hol tudnék 50.000 ft-ot felvenni, kérem küldjön üzenetet. S.O.S. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook