Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kölcsön kért a párom unokatestvére! Mit tegyek? fórum

Kölcsön kért a párom unokatestvére! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 28. 00:00
Én biztosan nem adnék. Elmondanám, hogy 1 fizuból éltek hárman, sajnos nem tudtok félretenni.
3. gigi> (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 23:58

Van félre tett pénze és tőletek akar kérni??

Hát én biztos elküldeném melegebb éghajlatra. Még akkor is, ha meg haragudna.

Az a fickó fordítva ül a lovon.

dec. 27. 23:47
Hozzá teszem, hogy X-nek van félretett pénze. De abból mikor mi kértünk, nem adott, de mikor a barátnője, akkor igen. Jelenleg is van neki egy nagyobb összeg félretéve, amihez azt mondja, hogy nem nyúl.
dec. 27. 23:43

Az a helyzet, hogy a párommal (férjemmel) együtt élünk, van egy kisfiúnk is, én jelenleg gyed-en vagyok, a párom dolgozik (500 ezer összesen, de ebből 200at elvisz a lakhatás). Az unokatestvére (legyen X) kölcsön kért egy kisebb összeget tőlem (tőlünk). Adnék neki, de szűkösen jönnénk ki belőle. Neki van egy barátnője, aki felmondott (lusta neki a munka), és őt finanszírozza a X mindenben. De egy pióca az a nő. Körmös, műszempilla, fodrász, új cuccok, de a munkát ott hagyta, az albérletből is kirakták, mert képtelen volt néha összeseperni. Egy szó, mint száz, pióca. De X finanszírozza. Nagyzol. 50 ezres cipő, díszdobozos vodka, új kabát, új ez új az... PS5-öt eladta, és valami mást akar venni, ami újabb. Nem mondta, hogy meddig kell neki a kért összeg, és félek, ha nem adunk kölcsön, akkor megsértődik. Az árak feljebb mentek, és félek, hogy ha most kölcsön is adok, akkor nem fogja időre megadni, ráadásul nem szeretném, hogy az én fiamnak nélkülöznie kelljen bármit is azért, mert ő kicsapongó életet él.

Szerintetek mi lenne a megfelelő lépés? Adjak kölcsön?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook