Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax/hormonpótlás/Trisequens fórum

Klimax/hormonpótlás/Trisequens (beszélgetős fórum)


1 2
2020. máj. 14. 08:27
TRISEQUENS TAPASZTALATOK ????
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Papája)
2020. máj. 13. 17:47

Valószinü azért nem szenvedtél meg vele mert rendben volt a hormonod.

Nekem nem de ez most tudatosult bennem.14 éve szültem és40 kilót híztam ami nem ment teljesen felfordulhattak a hormonjaim és már akkor hőhullámaim voltak szorongtam/35 évesen szültem/

10. papája (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 17:31

Érdekes, amit mondott az endo.nőgyógyász. Ezt még nem hallottam. Lehet, hogy ez az oka annak, hogy szépen túljutottam ezen a nehéz időszakon.

Neked ezek szerint voltak hormonális gondjaid ?

A vidéki doki is jól indokol.

Kérdés az, hogy kinek higgy.

Lehet, hogy egyéb okok váltják ki nálad a pszihés tüneteket. Rendben van az életed, munkahelyed, családod ?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. máj. 13. 14:06

Ó te szegény.Milyen tüneteid vannak?Hány éves vagy?Én 49.

Engem sajna totál begbénit ez az egész.

Több dokival leveleztem hormonpótlás ügyben.

Sajnos az én dokim itt vidéken azt mondja várjam meg míg teljesen elmúlik a menzeszem és akkor pótolja a hormonokat.

Viszont aki kiírta ő híres endokrinológus nőgyógyász .Ő azt mondta akinek egész életében rendbe voltak a hormonjai annak szépen kéz a kézben fogynak el enyhe tünetekkeViszont akinek nem volt mindig patent az megszenvedi.

2020. máj. 13. 13:56
Hahó valaki aki pótolja a hiányzó hormonokat?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Papája)
2020. máj. 13. 13:54
Tudom,hogy az van ráirva mégis szedheti aki még menzeszel.
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 13. 12:51

Elolvastam a gyógyszer betegtájékoztatóját.

Ez a gyógyszer csak annak adható, akinek már 6 hónapja nincs menzesze, - neked van !

Olvasd el te is, ha még nem tetted, mert bennem felmerül a kérdés, hogy mi az ártalmasabb az élettani klímaxos tünet, vagy a gyógyszer mellékhatása.

5. papája (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. máj. 13. 12:41

Kívánom, hogy múljon el minden kellemetlen tüneted.

Kitartás ! elmúlt 7 év, talán már nincs sok hátra a klímaxból.

4. globus (válaszként erre: 3. - Papája)
2020. máj. 13. 11:57
Szerencsés voltál. 7. éve vannak panaszaim, gyógyszer nélkül. Csak azért tartok ki, mert volt olyan, ami javult, sőt elmúlt. Néhány viszont makacs, és ha belegondolok, hogy így kell élni tovább, hát nem vagyok feldobva.
2020. máj. 13. 11:49

A környezetemben azt tapasztaltam, hogy akik hormonnal, ilyen-olyan étrendkiegészítőkkel és szerekkel próbálkoztak, azok sokkal nehezebben estek át a klímaxon.

Nálam idősebb munkatársam azt mondta, hagyni kell a természetet, ne szóljunk bele, mert akkor könnyebb lesz elviselni a tüneteket.

Hallgattam rá és még néhányunk. Jól tettük, mert gond nélkül minimális tünetekkel túl lettünk a változó koron. Személy szerint azt sem tudom mikor történt meg velem, mert nem éreztem semmit. 66 éves vagyok, gondolom már nem is fogok.

2020. máj. 13. 10:10
Jó lenne beszélgetni sorstársakkal.
2020. máj. 13. 05:24

Szeretnék beszélgetni olyan sorstársakkal akik a hormonpótlás mellett döntöttek és ezt a gyógyszert szedik.

A történetem:

49 éves vagyok kb másfél éve rendetlenkedik a menzeszem hol 21 hol pedig 45 napra jött fájdalmas darabos.

Először a fejfájás jelrntkezett aztán a belső feszültség majd szorongás nagyon erősen.Tavaly már csináltattam hormonpanelt ami egyéttelműen jelezte,hogy a progeszteronom szinte nincs ösztrogénem még van tehát megindult a folyamat.

Szorongásra gyógyszert szedek rég óta de most a hormonjaim miatt sajnos nem segít.Találtam rgy dokit aki nagyon szorgalmazza a hormonpótlást ésmár tavaly kiírta volna a gyógyszert de gondoltam próbálkozom életmódváltással ,természetes dolgokkal.....sajna nem segített.Idén január óta nagyon szenvedek főleg a pszihés tünetekkel.Ezért döntöttem,hogy gyógyszer.

Szeretnék beszélgetni sorstársakkal kinek mi a tapasztalata a hormonpótlással.

Már leveleztem itt tavaly pár lánnyal akik akkor is buzdítottak...hát most muszály belevágnom mert ez így szenvedés.

Kérlek írj ha te is hasonló cipőben jársz hátha segítünk egymásnak.Ma váltom ki a gyógyszert remélem jól írtam a nevét mert online recept....

Kövi menzesznél kell elkezdenem.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook