Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiút vagy kislányt a pocakba fórum

Kisfiút vagy kislányt a pocakba (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 14. 08:39

Mi még nem tudjuk ki lakik odabent , de már nagyon várjuk :)

Én a szüleimből kiindulva akik a nővérem után mindenáron fiút szerettek volna, és 3 orvos is váltig állítva hogy én fiú leszek, " csalódást okozva" lánynak születtem.. nem szeretném a saját gyermekemet is ugyan ennek kitenni, és állandóan érzetetni hogy mi nem lányra vágytunk vagy nem fiúra.. Épp ezért nekünk teljesen mindegy mi lesz csak egészséges legyen.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Babyboo34)
2014. szept. 14. 08:11

Nekunk kisfiunk van es akarmilyen nemu lesz a kovetkezo, nekunk mindegy :) Tudom kozhely, de a legdontosabb, hgy egeszseges legyen!

Nalunk bevalt a Jonas-naptar (keress ra a gugliban) bar csak utolag neztem, de akikkel egyutt szultunk, szinte 90%-nal bejott.

En is ugy tudom, hgy fiu eseten peteereskor, lanynal pedig elotte legyetek egyutt inkabb :)

Van olyan, aki ugy tartja, hgy egy pasi "csak egy felet" tud, tehat ,ha vkinek lanya is es fia is van, ott vki besegitett, de ez csak amolyan szolas-mondas a ffiak koreben.

Egyik ismerosomeknek fia szuletett, majd meg egy, aztan meg egy, mindig a kovetkezore gondoltak, hgy lany lesz es asszem csak a 7.! lett az :)))

Sok sikert nektek

2014. szept. 14. 08:08
Tudomanyosan semmi nem bizonyitott - az ellenkezoje sem :D
2014. szept. 14. 07:52
Mi a 2 fiunk után szeretnék összehozni egy picilányt. Én is erről halottam,amit Petra025 írt,meg hogy milyen ételeket kell fogyasztani,milyen pózban kell csinálni. Viszont amiket a gogglban olvastam,annka a dokim pont az ellenkezőjét mondta.....
2. Petra025 (válaszként erre: 1. - Babyboo34)
2014. szept. 14. 07:44

Én ezen mindig olyan jót mosolygok mostanában:-)) ugyanis nekem most mindkettő van a pocakban:-)) így tanácsot nem tudok adni:-))

Azt mondják a nagy okosak, hogy peteérés előtt 2-3 nappal kell együtt lenni, ha kislányt szeretnénk, és peteérés közelében közvetlenül ha kisfiút. Mert, hogy a kislányok tovább "élnek" de lassabbak, míg a fiúk kevesebb ideig, de gyorsabbak.

2014. szept. 14. 07:11

Van aki kimondottan kisfiút vagy kizárólag kislányt szeretne, és van akinek teljesen mindegy a születendő baba neme.

Ki mit szeretne?

Ötletek, praktikák, hogy a kívánt nemű legyen a baba.

Annyi mindenről lehet hallani hogy így,ekkor csináltam és ez meg ez lett...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook