Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisfiamnak időnként visszatérő erős fejfájása van! Hova vihetem még kivizsgálásra? fórum

Kisfiamnak időnként visszatérő erős fejfájása van! Hova vihetem még kivizsgálásra? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. máj. 15. 11:04

Neurológia.


Nekem 10-11 éves koromban kezdődött az erős fejfájás, durva esetben hányással és csőlátással.

Migrént állapítottak meg. Két - három kemény év után szinte elmúlt, max. évente 1-2 alkalommal jelentkezik.


Bízom benne, hogy kisfiadnak is "csak" ilyen problémája van, mert ez könnyebben orvosolható.

6. bumburka (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2015. máj. 15. 10:57
háziorvosi beutalót kérj a neurológiára konkrétan a fejfájás szakambulanciára.
2015. máj. 15. 10:46
Simán lehet migrénes. Sajnos kisgyerekeknél is előfordul, unokatesómnál talán 5 évesen kezdődött, és senki nem hitte el, hogy ényleg migrén.
2015. máj. 15. 10:32
Igen erre én is gondoltam.
2015. máj. 15. 10:31
Kérj a gyerekorvostól beutalót neurológiára, mert ők elküldhetik MR vizsgálatra.
2015. máj. 15. 10:27

9 éves a fiam. Időnként nagyon erős fejfájása van.Ilyenkor iskolába sem tud menni,vagy ha megy haza kell hoznom.

Voltunk szemészeten,fülészeten. Semmit nem találtak.Voltunk vérvételen. Semmi!

Gyerekorvos szerint front érzékeny.de ez nem igaz,mert nem akkor fáj a feje,hanem csak jön neki hirtelen és kész.


Hova vihetem még?

2015. máj. 15. 10:25
Ksifiamnak időnként visszatérő erős fejfájása van!Hova vihetem még kivizsgálásra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook