Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabát szeretnék, de nem sikerül...segítsetek... fórum

Kisbabát szeretnék, de nem sikerül...segítsetek... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 24. 14:10
*Köszi lányok,én is már egy ideje járok a nőgyógyászhoz,de semmit nem tesz,én szeretném először is magam megvizsgáltatni és esetleg segítséget kérni,bár párom partner,őt a végére hagynám.Melyik teát is igyam?Menstruáciom rendre érkezik,sajnos...bár ne jönne,mégsem sikerül sosem.
2010. jún. 24. 11:27

Bcicus, köszi, de nem vagyok PCOS-s, a hormonjaimból egyértelmű a dokim szerint is, és pár pcos/nem pcos fórumozó szerint is.

Amúgy endóra tudod, hogy vagy 2 hónap, mire bejutsz?

Akartam menni inzulin rezisztenciát nézetni, amíg nem voltak meg a hormonok, de utána azt mondta a doki, (egyelőre) hagyjuk, mert evidens, hogy kell egy kis stimuláció, valószínűleg az a baj.

2010. jún. 23. 23:31

Sziasztok! Nekem már van 2 gyerekem. Egy fiam és egy lányom.

17 hónapja probálkozunk a harmadik babával, de eddig még várrat magára.

Nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

Már lassan azon vagyok, hogy feladom a várakozást.

13. Bcicus (válaszként erre: 11. - F98502dd0b)
2010. jún. 23. 22:30

Sajnos nagon sok nő doki sőt még meddőségis sem ismeri igazán, nekem megllípatották és így sem kezelték megfelelően. Ezzel endokrinológushoz kell menni. Sajnos ennek a betegségnek még friss a kezelési módja és a nődokik nem szeretik elhalasztani a betegeik, hiszen így ők gyógyszerezhetik aztán műtheik, pedig semmi értelme. Én is végül önszántamból mentem endodokhoz és derült ki, hogy súlyos ir-em van.

Mióta kezelik stabil ciklusom van pével.

Menjetek el Tűűhöz. Nem reklmázoni akarom, de nekem majd 3évembe és egy rakat dokiba került, mire a net alapján úgy dönmtöttem elmegyek hozzá és ők egyből beállították a kezelésem. Október végén kezdtem a kezelést és február óta van pém úgy hogy elött szinte sose volt vsak a műtét után kétszer.

Azt tudni kell, hogy ez nem gyógyítható betegség csak kezelhető és életed végéig tartani kell, mert könnyen cukor beteglehetsz.

2010. jún. 23. 22:03

Drágáim,

Nyugodjatok meg ne görcsöljetek ennyire!

Ameddig ennyire akarjátok nem fog összejönni.

Nem csak nektek kell nyugodt sex, hanem a kedveseteknek is.

Élvezzétek az életet a baba meg úgyis eljön, ha mindketten készen vagytok rá...

Egyébként már több ilyen fórum van itt olvasgassatok.

11. f98502dd0b (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2010. jún. 23. 21:07
Utána olvastam a pcos szindrómának,mert pontosan azért nem tudtam hogy mik a tünetek. Valóban jellemző rám és bettiletti-re ezek a tünetek,mint pl:1 nagyobb és sok kicsi pete. És egy sem érik meg. De nekem egyik nődoki sem említette ezt a pco-t. Nekem is clostyt írtak,de így sem érett meg egy sem. Nem hiszem,h.a nődoki ne lenne tisztában ezzel a betegséggel. De úgyis megyek hozzá 2hét múlva,akkor megkérdezem,mert most megijedtem. :-(
10. f98502dd0b (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2010. jún. 23. 20:59
Miért lenne pcos? Én sem vagyok sz,mégis ugyanaz volt a bajom. Nekem is csak 1cm-re nőtt meg a pete és utána felszívódott. Több orvosnál is voltam,és nem vok pcos.
9. Bcicus (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2010. jún. 23. 20:18
Neked valszeg pcos-ed van arra nem szabad clostit szedni, mert nagy baj lehet belőle. Menny el egy endo dokihoz, lehetőleg Tűű doktorhoz.
8. f98502dd0b (válaszként erre: 7. - Bettiletti)
2010. jún. 23. 19:27

Bocsi,bár tudok angolul,de néha nem gondolkodom. :-D

Remélem én páromnál is minden rendbe lesz. Ha jól reagálsz a gyógyszerre,akkor nagyon hamar teherbe fogsz esni. :-) Sajnos nekem nem lett tőle peteérésem. :-(

2010. jún. 23. 19:25

perfect azaz tökéletes



remélem jó lesz, ált jól reagál a szervezetem a gyógyszerekre

6. f98502dd0b (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2010. jún. 23. 19:14
Lehet hülyének nézel,de mit jelent az,hogy perfekt?
5. f98502dd0b (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2010. jún. 23. 19:12
Nekem a closty nem segített,nekem se volt peteérésem több,mint egy évig. De kb. 4-5hónapja beindult,amikor a barátcserjét elkezdtem szedni. Lehet,h.neked beválik a closty.
2010. jún. 23. 18:32

mi is így, de nekem kiderült, hogy a párom perfekt, és nekem nincs rendes pém, 10mmes volt csak a tüsző, meg sok kicsi...

hormonvérkép: kevés a progi, kaptam kövi ciklustól clostit, uhkra kell járni, figyelni az ovut

2010. jún. 23. 17:58

Ezt a két oldalt olvasd el,érdemes!Az egyik arról szól,hogy hogyan figyeld a peteérésedet,a másik pedig,hogy mit igyál. Nekem a teakeverék sokat segített! Pedig kételkedtem benne.

Egyik lap:

[link]

Másik lap:

[link]

2. f98502dd0b (válaszként erre: 1. - 0e78668d3d)
2010. jún. 23. 17:54
Mi is ebben a cipőben járunk párommal. Mi 1 éve próbálkozunk. én találtam egy nagyon jó nődokit. Minden hónap közepén megyek hozzá. Nézi,hogy mikor van peteérésem,és akkor kell együtt lennünk. Még csak 2 hónapja találtam ezt a lelkiismeretes dokinőt. Mivel nő,talán jobban átérzi a gondot,mint egy férfi nőgyógyász. Párom spermáit júliusban vizsgálják meg,hogy elég fürgék-e,mivel a pasiknál nagyobb százalékban előfordul,hogy nem. Étrendváltozást is javasolt,sok gyümölcsöt,zöldséget kell ennem és kevesebb húst. Szóval egészségesen étkezni. :-) persze ez a páromra is vonatkozik!
2010. jún. 23. 17:51
Lassan 2 éve nem sikerül,pedig nagyon szeretnék kisbabát.Nem tudom mit tegyek,mi segíthetne?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook