Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kis mellű lánynak bikini? fórum

Kis mellű lánynak bikini? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Channa*)
2022. nov. 10. 16:26
Hát nézd, képről a 2. és a 3. fazonra szinte ugyanaz, mégis ég és föld volt a különbség….
57. Channa* (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 16:23
Maradnék annál ami jól áll!
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Channa*)
2022. nov. 10. 16:16

[link]

Konkrétan ezt néztem ki.


Bonproxről ilyenen van, ez jól áll:

[link]


Később ilyet is rendeltem, ez viszont nagyon előnytelen volt:

[link]

55. Channa* (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 15:53

Hasonló fazon? Mennyiben?


Egyébként, ha hasonló fazonban nem tetszel magadnak, akkor ne erőltesd!


Én így vagyok a franciabugyis ( [link] ) bikinikkel. Egyszerűen nem látom úgy, hogy jól állna, így nem veszek és kész. Van rengeteg fazon, amik közül választhatunk.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Ágio8405)
2022. nov. 10. 15:37
Pont onnan rendeltem azt a hasonló fazont, ami nem állt jól.XD
53. Ágio8405 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 13:59
De ezt vissza tudod küldeni ha nem jó. Barátnőm rendszeresen rendel bon prixről. Ami nem jó vissza küldi.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Joezai)
2022. nov. 10. 13:52

Ha tök lapos vagyok valamiben és előnytelenül áll, sajnos nem érzem jól magam benne. A push upos, szivacsos bikinik jól állnak és nem állnak el, mert ha a méretük megfelelő, akkor azok kis mellen is nagyon jól mutatnak.

A kérdés tulajdonképpen azért volt, mert egyszer vettem hasonló fazonú háromszög bikinit, de mivel semmi szivacs nem volt benne, nagyon előnytelen volt, fel sem tudtam venni, mert borzalmasan állt.

51. joezai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 12:58

Szerintem igen, és ha tetszik, bátran vedd meg! :)

Nekem az valahogy természetellenes, ha egy kismellű lánynak a melltartója/bikini felsője láthatóan nem oda illik és nagyobb, eláll, stb.

A kis mell is csak egy adottság, ezzel ugyanolyan csinos lehetsz, mint mások nagyokkal. A lényeg és legfontosabb, hogy Neked tetszen, akkor jól fogod benne érezni magad, csinosan, mosolygósan.

50. tumbo2 (válaszként erre: 49. - New(l))
2022. nov. 9. 14:23
engem is sokáig zavart,de a férfiakat nemigen.
49. New(l) (válaszként erre: 30. - Sütikee)
2022. nov. 9. 09:10

Én 20 évesen túltettem magam a tényen, hogy ezek már nem nőnek tovább. Soha nem volt belőle gondom, bőven akad/akadt férfi akinek bejöttem. Nyilván akinek a nagy tetszik, annak nem én vagyok a célközönsége, ahogy annak sem aki a nagy hátsót vagy a szőkéket kultiválja. Ez ilyen. Lapos, hát lapos. A kolléganőimet jobban zavarja úgy látom. :D Vagy legalábbis nehezen hiszik, hogy én ettől nem vagyok lelkibeteg.

Ne legyen emiatt komplexusod, túl van tolva ez a téma napjainkban.

48. b9e097a9f6 (válaszként erre: 47. - Channa*)
2022. nov. 8. 16:48

Tudom. De most már lehet variálni a fazonokat.

Kicsi mellre tökéletes a háromszög felső és jól mutat hozzá a V kivágásos alsó.

47. Channa* (válaszként erre: 44. - B9e097a9f6)
2022. nov. 8. 16:22
Háromszög bikiniknél az alsó is háromszög, így: [link]
46. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Channa*)
2022. nov. 8. 15:37
ez jólesett,világéletemben csúfoltak,melle sincs,olyan, a lába,mint a piszkafa.de valamiért csak tetszettem később a férfiaknak,bár a modorom is elég bunkó volt.egyszer csinosan voltam felöltözve,mögöttem mondták a férfiak,majd jó nő lesz.akkor voltam 18 éves.
45. tumbo2 (válaszként erre: 42. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 15:27
a lányom esküvőjén volt a barátnője,175 centi magas,46 kiló.gondolom egy bikiniben is nagyos csinos,nálunk mindenki kis mellű,de ez genetika.az unokahúgom,hát neki hatalmas,de ezt dobta a sors.
2022. nov. 8. 15:08

Az alsó rész is rengeteget számít. A V kivágásban magasderekú alsók nőiesítik az alakot. Arra figyelj, hogy ne az egész alsó érjen köldökig, csak oldalt a két pántja.

[link] - nem ilyen


[link] -hanem ilyen.

43. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 14:54
Én csak ilyet hordok. Szerintem pont ez való a pici cicihez. Az számomra természetellenesen néz ki, amikor nagyobb a szivacs, vagy maga a bikinifelső, mint maga a mell. Pl Balconette felső.
42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Channa*)
2022. nov. 8. 14:25
Van egy vékony, magas és csinos kolléganőm. A melle nagyon kicsi, szinte lapos, de olyan jó melltartókat használ, hogy olyan mintha kis alma mellei lennének. Igaz ezek a melltartók nem az 5 ezer Ft-os kategóriák, ha nagyobbat, ha kisebbet szeretnénk látszatni. :)
41. Channa* (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 08:37
Igen, én is így értettem, de szerintem, ha valaki alulfejlett kamasznak néz ki, mert pici a melle, akkor tök mindegy, hogy mit vesz fel (kitömött melltartó), mindig úgy fog kinézni, ezért írtam, hogy a nőiességhez több dolog összessége kell.
40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Channa*)
2022. nov. 8. 08:13

Nem erre gondoltam, ezeknek a nőknek van melle.

A nagy melleken is jól áll a 3szög melltartó, ha a méret megfelelő.


"7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)

tegnap 20:46

Az oké, de nem úgy akarok kinézni, mint egy alulfejlett kamasz fiú."


Erre a bejegyzésre gondoltam, hogy nagyon-nagyon picike, és azt inkább valami jó fazonú felsővel korrigálnám, mintsem rám lapuljon.

És ezzel senkit nem akarok megbántani, még mindig saját vélemény, saját ízlés és újra ismétlem, a testalkat is kell az összképhez.


Van vékonyban és teltebb nőben is kimondottan csinos, nőies, és fordítva is így igaz.

39. Alnisa
2022. nov. 8. 07:37

Kis cici ne zavarjon, nekem is kicsi van, sosem zavart.

Pl sztem a nagy mell kövérít is!

A háromszög bikini tényleg jó kis cicihez is.

38. Channa* (válaszként erre: 36. - Sütikee)
2022. nov. 8. 07:19

Nem szeretnék beleszólni, de szerintem Enissa arra gondolt, hogy ha túl lapos, akkor nem lesz elég nőies.


És igen, sosem az számít, hogy mekkora a mell, hanem rengeteg minden számít, hogy valaki nőies legyen.


Kis mellel is lehet valaki nőies, ahogy nagy mellel is lehet valaki férfias.


Alkat, mozgás, stb. mind hozzátartozik.


Szerintem a háromszög bikini a vékony, formás, kis mellű nőknek áll jól. (ez az én ízlésem;)). szerintem elég béna, ha egy ilyen bikiniből kibuggyan a hasháj, a derékháj, a mell alul vagy felül, vagy mindenhol.



Neked a kis mell miatt: ne zavarjon, hogy kicsi a melled Engem sosem zavart. Szerintem a kis mell sokkal fiatalosabb, nem tud úgy lógni mint egy nagy, és nem kell kínlódni a ruha vásárláskor;)


Bocs nagy mellű lányok!


Azért szerintem elég csinosak kis mellel is, nem?


[link]


[link]


[link]


[link]


Neki, nem azért nem áll jól, mert kicsi a melle, hanem azért, mert kórosan soványnak tűnik:


[link]

37. Charlize (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 07:14
Ezt a pasit meg kell tartani!!! 🤣 Nagyon vigyázz rá!
36. Sütikee (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 7. 23:01
Lehet hogy én értettem félre, amit írtál, még egyszer elnézést. Nem jó a kis mell, nem nőies, ezt szűrtem le. Vagy konkrétan a bikini fazonra értetted, hogy abban nem nőies egy kis mellű?
2022. nov. 7. 22:58
Sztem próbálj fel pár fazont, minden sportboltban lehet kapni egész évben. Látni fogod melyik áll neked jól 😉
34. Suuee
2022. nov. 7. 22:57
Nekem mindig is kicsi mellem van és hármoszog bikinit hordok. Kosaras bikinim nem is volt. Vedd meg nyugodtan! A lenyeg, hogy magabiztos legyél!
2022. nov. 7. 22:51
FI. A Decathlonban is láttam már ilyeneket, próbáld fel ott, vagy bármelyik nagyobb fehérnemű boltban, könnyebb lesz eldöntened, hogy magadon tetszik-e?
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Sütikee)
2022. nov. 7. 22:48
Nem a kis mellel volt a problémám, egyszóval sem írtam azt. De annyira egyén függő is, kinek mi áll jól, az egészet kell nézni.
2022. nov. 7. 22:45
Szerintem csinos. A lányomon szerintem nagyon jól áll ez a fazon.
30. Sütikee (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 7. 22:45
Igen,láttam. Ne haragudj, ha indulatosnak tűnt a kommentem, csak arra reagáltam, hogy nem jó a kis mell. Sajnos nem mi választjuk meg a méretünket, személy szerint így is elég sok komplexusom van emiatt, mert sajnos én is nagyon kicsi mérettel rendelkezem. Nem tehetek róla, ez van. :(
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2022. nov. 7. 22:40
Úgy, hogy véleményt kért. Én meg az ízlésem szerint őszintén válaszoltam. Nekem ez a véleményem és nem sértés, csak vélemény. De, ha értően tudsz olvasni, akkor ott van az is, hogy ízlések és......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook