Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? fórum

Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Gabriella0925 (válaszként erre: 10. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 14:49
Ezzel én is így vagyok.... Csak már hánynék a baba miatt.... :)
2017. febr. 15. 14:44

Gabriella a babaert nem bánnám a hőhullámokat sem!!! Sot ha hanyos kismama lennek minden hanyasnak hálát adnèk..

Koszonjuk Dolcsy igazad van.:)

9. dolcsy1989 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 12:54

Tudod a nok 2 dologert barmit megtesznek a vilagon. Az egyik hogy gyerekuk legyen. A masik hogy ne legyen.

Minden no kemeny fabol van higyjetek el. Pasik 5 %-a birna ki ezeket az elet adta probateteleket. Kitartas lanyok, es sok sikert mindenkinek aki rajta van a teman. Akinek sikerult annak boldog alvasmentes eletet😂 es jo egeszseget kivanok.

8. Gabriella0925 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 07:35
Rám hőhullámok jöttek miután abbahagytam a gyógyszert, más mellékhatását nem észleltem.
2017. febr. 14. 17:25

Szóval vegyesek a tapasztalatok! A mèhen kívülitől tobban tartok, mint a pòkfóbiámtól...:(

De ùgy gondolom a nap fel szem nem sok!! Kozben vizsgálatok folynak. Elvileg marciusban kezdem a clostit. Egy hónapot adunk magunknak.. csak jonne mar meg 38.ciklusnapon vagyok.a teszt ma negativ.:( szval tuti nem babó! Gabriella voltak mellekhatasok?

Dolcsy GRATULA!:) eros nőci lehetsz àm!!

Timon DRUKKOLOK NAGYON.irj majd mik a fejlemènyek.:) e vitamint szed vki closti melle a mehnyalkahartya miatt??? :)

Voros.orchidea gratula az ikrekhez. Nagyon koszonom h megirtatok a tapasztalatokat!:)

2017. febr. 14. 11:25
Szia! Nekem a ciklus 3. napjától kell szednem, napi 2*1-et, holnap kezdem ismét, ez a második hónapom. Az elsőben is így kellett szednem.
2017. febr. 14. 10:42

Ket veteles utan irta fel a doki. Azonnal mehenkivuli terhes lettem. (Nem mondom hogy feltetlen ertol de biztos rasegitett)

Aztan meg ket sikertelen terhesseg ( tehat osszesen 5) ...ezt kovetoen petevezetek atfulyason voltam. 2 honappal kesobb sikerult ujra teherbe esnem egy ujabb clostilbegyt "kura" utan. Azota 2.5 eves a kisfiam es szoptatas alatt sikerult be a kovetkezo. O is itt jatszik mellettem 1 eves elmult. 🤗

Nekem mensi utan 5 nappal napi egy szemet kellett 5 napon at szednem mindket alkalommal.

Osszessegeben ha okozott kis bajt is de ugy erzem neki is koszonhetem a gyermekeimet. Nem feltem tole masodszor sem. Ugy dontottem mindent az orvosra bizok es nem kotnyeleskedek bele a dolgaiba...es bejott. 😊

2017. febr. 14. 08:15

Nekem 2 hete volt inszemem.

És a mensi 5 napjától napi 2 szemet kellett bevennem :)

26 vagyok

2017. febr. 14. 06:46
Nekunk ikreink lettek. :) A világ legcsodálatosabb dolga, ne félj tőle :))))) En ugy emlékszem, a Clostilbegyt csak 6 hónapban használható! Nekem csak akkor segített, mikor az endokrinologiai problémáimat helyreraktak (nálam pajzsmirigy alulműködés és IR van). Szerintem vizsgáltass ki ilyesmiket endokrinologussal (ha még nem tetted), nehogy "feleslegesen teljenek" a Clostis hónapok! Sok sikert, remélem hamarosan babázhattok !
2017. febr. 13. 17:56

Van peteèrèsem , de gyatra.. van h nincs is, kimaradozik vagy picire nőnek a tüszőim.:(

Valóban ikreket eredmènyez? Első körben "dúrva" lenne.:)

22N

Lassan 2eve próbálkozunk.

2017. febr. 13. 17:55
Kinek sikerült a clostival? Milyen adagolásban? Nekem napi fel szem, 5napig. Nem kevès? Minden èrdekel!!!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook