Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mi a véleménye a terherbeeséről ebben a influenza járványba? fórum

Kinek mi a véleménye a terherbeeséről ebben a influenza járványba? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Ani2
2009. dec. 2. 20:11
Én is úgy hallottam, h nem oltanak be 12. hétig
12. Vikoka18 (válaszként erre: 7. - De0bf0494c)
2009. dec. 2. 20:10

Hogy hogy nem oltanak be a 12. hét előtt???

Ezt nem értem!!!

Én 10 hetes voltam amikor oltottak!

11. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. dec. 2. 20:10
én nem oltatom magam, de ha gyereket szeretnék, tuti megtenném
2009. dec. 2. 20:09
én nem oltatom be magam, szedem a homeopátiás szereket, bár nem nagyon hiszek ezekbe, pedig az a lényeg, de ugyanúgy próbálkozunk a babával
9. Vikoka18 (válaszként erre: 2. - Fd8e423e9e)
2009. dec. 2. 20:08

De ne add fel!!!

Drukkolok őszintén!

Milyen okok miatt,ha nem vagyok indiszkrét?

8. Vikoka18 (válaszként erre: 4. - Ani2)
2009. dec. 2. 20:07

Fájt a kezem,de csak azért mert kényes vagyok :))

2 hete volt az oltás és nincs sem nekem,sem a Babónak baja!Nekem azt mondta az orvos,hogy sürgősen oltassam be magamat.Hallgattam a szakemberre,és örülök neki.

Különben drukkolok Neked nagyon!!!!

Sok sikert!

2009. dec. 2. 20:07
Én is be akartam oltatni magam, de mire eljutottam a dokihoz, kiderült h babát várok, és a 12.hétig nem oltanak...én azért ettől függetlenül szeretném h oltsanak, és nem azért, mert felelőtlen vagyok, hanem mert nem hiszem, hogy ezzel kárt tennék a magzatban. Én is táppénzen vagyok ahogy kiderült a baba, mondjuk én más okok miatt (volt egy vetélésem, veszélyeztetett terhes vagyok), de nem megyek közösségbe direkt. Szombaton megyünk Bécsbe karácsonyi vásárra, lehet h veszek maszkot, talán véd valamit. Meg persze vitaminokat eszek.
2009. dec. 2. 20:05
Nekem októberben volt Clostis hónapom, és novemberben oltattam be magam, ahogy megjött a menzeszem. Sajnos nem jött össze novemberben sem a baba, de majd most decemberben sikerülni fog. :-)
2009. dec. 2. 20:05

inkább pocak előtt oltasd be magad...sajna influenza nem fog eltűnni...mindig beleeshetsz a szezonjába.és ez az új nem csak télen fordult elő.

én pocakkal voltam egy szezonba nem oltattam akkor(3 éve).de elkerült, pedig dolgozni is bejártam...akkor nem éreztem hogy a terhesség miatt gyengébb lennék sőt.de oltasd be magad!

4. Ani2 (válaszként erre: 3. - Vikoka18)
2009. dec. 2. 20:04

Csak még nem adathattam be, mert nem volt rendes mensi és csak mensi után lehet annak meg a héten kéne lenni úgyhogy még ez a hetem van eldönteni. És semmi mellékhatása nem volt?


Closti= peteérés serkentő gyógyszer, PCO-s vagyok!

2009. dec. 2. 20:00

Szia!

Én is beoltattam magamat,már nagyban kapták az oltásokat az emberek,amikor én teherbe estem.

A lényeg,hogy egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,erősítsd az immunrendszeredet!

Lehet butának tűnök de mi az a clostist?PCO?

2009. dec. 2. 19:57
Én beadattom a védőoltásokat, és próbálkozunk. Amint pozitívat tesztelek táppénz, minimális közösségi szereplés. Persze nincs sok esély a babára egyéb okok miatt:(
1. Ani2
2009. dec. 2. 19:56
Dec. kezdeném a 2. clostits hónapomat ,de most nagyon nem tudom elkezdjem e . Kicsit félek ettől a h1n1-től, sőt azt sem tudom beoltassam e magam.??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook