Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi a véleménye a Joshi Bharát-os a lúgosító teáról? fórum

Kinek mi a véleménye a Joshi Bharát-os a lúgosító teáról? (beszélgetős fórum)


6. sunshine24 (válaszként erre: 3. - Ziziman)
2010. okt. 20. 14:36
Én is detto ugyanezt vettem észre, mint te. Hasonló bajaim nem jöttek elő újra, amióta fogyasztom a teát. Mellesleg nekem nagyon ízlik is. :)
2010. jún. 10. 08:50
Köszönöm! :)
4. Szeptember1979 (válaszként erre: 3. - Ziziman)
2010. jún. 2. 21:45
Szia!Én azt láttam a dobozon, h naponta maximum 3 csésze teát lehet inni. Adagolása pedig, 1,5 dl vízbe kell egy filtert 5 percig áztatni.
2010. jún. 1. 22:13
Én elég régóta iszom a teát. Először kicsit tartottam tőle, h megint vkit kerestek, hogy reklámozza a terméket és semmi különös haszna, jótékony hatása nem lesz, de kellemesen csalódtam. A tea nagyon finom én imádom. Kb fél éve iszom, és én is azért kezdtem el,mert elég rosszul táplálkoztam. A lugosítás fontos, mert elsavasodott szervezet rengeteg betegséget idézhet elő, köztük nőgyógyászati betegségeket is. Amit én tapasztaltam, hogy eddig mindig volt folyásom, vagy valami nőgyógyászati bajom, kezelés után is mindig újra előjött. Viszont egy jó ideje megszűnt teljesen minden problémám. Szóval a tea jó, én egy pohárral iszom minden este. Eseteg valaki tudja, hogy mennyit lehet inni, vagy mennyiszer érdemes, mert ez nincs rajta a tájékoztatón???
2010. máj. 24. 16:05
Persze az étkezésre egy életen keresztül figyelni kell/ene...
2010. máj. 24. 13:55
Köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook