Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek melyik a kedvenc aerobic-ja? Ötleteket szeretnék, h mit szerezzek még be, fórum

Kinek melyik a kedvenc aerobic-ja? Ötleteket szeretnék, h mit szerezzek még be, (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 6. 12:43
ZUMBA!!!!!
22. zsujka
2010. máj. 12. 20:39
Rubint Réka legújabb 20 percesei nagyon jók.
21. xti_
2009. szept. 2. 21:03
én a dance-et szeretem a legjobban. a zene olyan jól visz magával, akkor sem érzem megerőltetőnek, ha az. szórakoztatóbb, mint a többi, szerintetek nem?
2009. szept. 2. 20:42
step aerobic
19. :(((
2008. júl. 29. 16:35
amelyiknél meg sem kell mozdulni
18. MelisUK (válaszként erre: 17. - Rika1)
2008. júl. 29. 16:30
Nekem a Capoeirából csak az első van meg. Főleg a derékra és a hátra megy rá, nekem meg inkább a combomra és a fenekemre kell tornázni, mint általában a nőknek, így nagyon jók a Réka comberősítő gyakoratai, jó nehezek. :D De amit fenékre csinál, azt végképp nem bírom megcsinálni. :D Ami még nagyon rádolgoz a lábra, az a Pump it up!, annak mind a három része nagyon jó, persze másra is rámegy, de a láb a lényeg. Jó nehéz.
17. Rika1
2008. júl. 27. 04:52

Nekem is nagyon tetszik a Norbi duci tréningje. Tulajdonképpen azzal kezdtem a fogyókurámat is. Vigyáztam mit eszek és rendszeresen tornáztam. Amikor úgy vettem észre, hogy ez már nem elég, Rékával az Add önmagad -al felváltva csináltam.

Utána ismerkedtem meg a Norbi Kick-box -ával.

Nagyon tetszett,de amikor megtudtam, hogy létezik a Capoeira aerobik ez mellett maradtam.

A Czanik féle aerobikban megtaláltam az eddigi összes megjelent dvd-n fellelhető torna elemeket. Beleértve a Cindy,Réka,Norbi,Béres, és még sorolhatnám. Szóval ez mellett maradtam, és nem bántam meg:))

2008. júl. 16. 10:03
Béres Alexandra: Live.
15. MelisUK (válaszként erre: 12. - Sodrak)
2008. júl. 15. 21:45
Erről még nem is hallottam, utána is járok, h én is beszerezzem. Köszi az új infót.
14. MelisUK (válaszként erre: 11. - Petka)
2008. júl. 15. 21:43
Ez a Norbi féle? Azt én is szeretem. :)
13. MelisUK (válaszként erre: 10. - Skizosáj)
2008. júl. 15. 21:43
Én is szeretek magamtól tornázni is, és azt is nagyon szerettem, mikor a hugommal tornáztam, azaz veled. :) Puszillak!
12. sodrak
2008. júl. 15. 21:23
Cindy Crawfordra szavazok. Nemrég szereztem be a legújabbat-Új dimenzió-. A mai rohanó világban nekem pont megfelel, mert 3 rövid programból áll, és mégis megmozgat. Illetve van rajta 1 rövidke gyerektorna is.
11. petka
2008. júl. 15. 18:53
Én a kick-box arerobikot szeretem, mert szeretek ütni, rúgni. Jó feszültséglevezető.
2008. júl. 15. 18:51
Van néhány aerobicom az itt felsoroltakból, de én jobb szeretek magamtól tornázni:)
2008. júl. 12. 13:55
Van még más is, aki aerobicozik? Legalább néha? :)
2008. júl. 11. 13:02

Úgy látom nem sokan aerobicoznak... :(

Sokkal felkapottabb téma a fogyókúrázás... Pedig az önmagában nem elég, attól véknyabbak lehetünk ugyan, de plötyik... Kell a mozgás is.

2008. júl. 11. 13:00
A Capoeira aerobicot megint beszereztem, most tornáztam is rá, így, h előtte nem tornáztam végig a Norbi duci tréning 2008-at (kb. 3X20min), így simán végig tudtam csinálni, nem húzódott meg semmim. :) Én úgy érzem, h ez jó erősen megy rá a hátra és a derékra, combra és fenékre van ettől erősebb, de nagyon tetszik. :)
6. MelisUK (válaszként erre: 5. - Enci2)
2008. júl. 7. 10:24

A Béres Alexandra nekem is megvolt, de én is nagyot csalódtam benne. Eleve, ha valamire aerobicozom, akkor szép formájú nőt szeretnék nézni, olyat, amilyen én is szívesen lennék, Alexandra testét viszont nem szeretném.


Nekem a Norbi duci tréning 1-4-ig megvan, nagyon szeretem, Rubint Rékától is szeretem a Napi 20 perc önmagadért videót, plusz van 2 comb és popsi tornám is tőle, azok is nagyon jók.

Van egy olyanom is, hogy Hastánc kezdőknek - Zsírégetés, ez is nagyon jó, könnyűnek tűnik ránézésre, de csinálva nehéz, fárasztó és garantált izomláz lesz tőle.

Bíró Ica aerobicjait is szeretem, mikor még általános és középsulis voltam, akkor használtam, nagyon hatásos, viszont videón volt meg, most meg nincs videóm. :)

Jelenleg 62 kiló vagyok 167,5 cm-es magassággal. Szeretnék 12 kilótól megszabadulni, bár a különböző táblázatok szerint ideális a testsúlyom, de ki az, aki elégedett magával? :)

Nem vagyok egyáltalán duci, de imádom a duci tréninget, nagyon hatásos.

2008. júl. 6. 15:01

Húúúú, hát van egy pár.

A Legjobbak: Norbi duci4, Norbi duci 2008, Rubint Réka Add önmagad DVD-sorozata, és 2008totális átformálás. Nekem eddig minden Dvd-megvan a Norbitól meg a Rékától és nagyon jók. Egyszer kíváncsiságból vettem meg a Béres A. Egyensúlyban önmaggaddal DVD-t de én abban nagyot csalódtam, talán egyszer vagy kétszer, ha tornáztam rá azóta ott figyel a DVD-k között, de nem veszem le.

4. MelisUK (válaszként erre: 3. - Fahéjbarna)
2008. júl. 5. 20:15
Igen, ez már megvan. :) Ez a legfrissebb. A többi friss: Norbi duci tréning 2008, Rubint Réka: Napi 20 perc önmagadért. Norbi és Réka aerobic-jait nagyon szeretem.
2008. júl. 5. 20:05
Czanik Balázs: Capoeira aerobic ;-)
2008. júl. 5. 20:04

Bocsi a vesszőért a mondatom végén. :) Nem tűnt fel. :)

Egyébként nekem a kedvencem a Pump It Up! sorozat, ez egy angol aerobic.

2008. júl. 5. 20:02
Kinek melyik a kedvenc aerobic-ja? Ötleteket szeretnék, h mit szerezzek még be,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook