Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kilyukadt az óvszer, mit tegyünk? Szerintetek kellene holnap vennem eseményutáni tablettát? fórum

Kilyukadt az óvszer, mit tegyünk? Szerintetek kellene holnap vennem eseményutáni tablettát? (tudásbázis kérdés)


24. ht keksz (válaszként erre: 19. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 21:50
Nagyon bevált, én csak javasolni tudom,csak drága.
23. sugarka (válaszként erre: 21. - Bujamaja)
2010. aug. 13. 00:04
goooogle?
22. weberkitti (válaszként erre: 1. - Bujamaja)
2010. aug. 12. 23:10
Azért ilyenkor nem kell kiborulni, ja ha tudod pl, hogy a peteérésed környékén voltatok-e együtt vagy fényévekkel elkerültétek azt, mert akkor felesleges a tabi. +ha beléd sem élvezett... sztem semmi gáz nem lett volna. De így a tuti igazad van!
2010. aug. 9. 20:08
az pontosan mi és hogy műkődik???:]
20. sugarka (válaszként erre: 19. - Bujamaja)
2010. aug. 9. 19:56
egy doki a pesszáriumot ajánlotta, szerinte jobb mint a hüvelygyűrű
2010. aug. 9. 16:40

kőszike a nyugtatást:D

kőzben agyaltam rajta,hogy mi lenne jó a ciklusom rendezésére,védekezésre is a fog-gátlón kívül..olvastam most a nuvaring hüvelygyűrűről.

VAlakinek volt már??????sokan írták hogy csőkkent a libidójuk és hangulatváltozásuk volt..bár nem annyian mint a tabinál..valószínűleg kipróbálom ezt..szívesen várom tapasztalataitokat:D

18. c191c35515 (válaszként erre: 17. - Bujamaja)
2010. aug. 9. 16:34

Jó én megértelek,bár ebben a helyzetben nem voltam még..))

Nos ne vegyélfel minden bántást..:)Hagyjad annyiban..!

Cuppppppp.!

2010. aug. 9. 10:41
nem élvezett el a barátom még mikor kiszakadt.tegnap bevettem de még semmi nem jelentkezett:S
2010. aug. 9. 08:39
Ha nem szeretne az ember gyereket, akkor ez nem lehet kérdés.
2010. aug. 9. 08:30
hát az eszem megáll.Engem sem érdekel ugyanis én mindig normálisan védekeztem,fogamzásgátlót szedtem,és akkor sem élezett belém a barátom,vagy ha igen akkor gumival.Az esemény utánit meg rég bevettem várom a hatását..Csak pl.nincs rá írva a dobozásra és a gyógyszerész sem mondta hogy hízást okoz,meg ennyire szétbarmolja a ciklusom,de mondjuk nekem nincs is most mert most hogy 1hónapja abbahagytam a fog.gátlót nem jőtt meg,csak barnás akármi volt..
14. sugarka (válaszként erre: 11. - Bujamaja)
2010. aug. 8. 22:15
kit érdekel, hogy mi van azzal akinek tobbszor kiszakad? most komolyan. igen, azok eljárkálnak orvoshoz, vagy tabitszednek, vagy megprobálnak felhuzni normálisan egy gumit. ha azzal akarod magad nyugtatni, hogy azok nem járkálnak orvoshoz, akkor bizony elég buta vagy. nem nagy dolog elmenni egy orvoshoz, és inkább boritson meg kicsit egy eseményi utáni, mint egy abortusz. a megszakitásos dolgot is felelotlen dolognak tartom.
2010. aug. 8. 19:27

nem ment el bennem,időkőzben vettük észre..

már elmentünk sürgősségire és vettünk esemény utáni tablettát..ettől meg fog jőnni elvileg 5napon belül.. remélem:S

12. c191c35515 (válaszként erre: 1. - Bujamaja)
2010. aug. 8. 14:23

Hát ha még észrevettétek mielőtt "elment" volna,akkor nincs mitől megijedni!!

Ha meg benned történt a """dolog""" és nem akarod a babát értelemszerűen fordúlj orvoshoz...))

2010. aug. 8. 10:47
Mi eddig nem gumival védekeztünk mert gyógyszert szedtem.Csak néha használtunk óvszert amikor pl. antibiotikumot szedtem stb...De eddig csak 1xer szakadt ki ezen kívül. Csak kérdeztem ésa akkor mi vanazzal akinek pl töbször kiszakad?
10. Dócy (válaszként erre: 7. - 12ff3eb628)
2010. aug. 8. 10:38
Szerintem is,vagy pedig jobbfajtát kellene használni,mert annak nem szabadna kiszakadni.
2010. aug. 8. 10:37

Szerintem nem estél teherbe. mi úgy védekezünk hogy előtte kiszáll a barátom, 2 év alatt egyszer SEM lettem terhes.

Az előbb le maradt,bocsi

2010. aug. 8. 10:37
Szerintem nem estél teherbe. mi úgy védekezünk hogy előtte kiszáll a barátom,2 év alatt egyszer lettem terhes.
2010. aug. 8. 10:35

nem gondoljátok hogy esetleg azért szakad ki a gumitok mert rosszul használjátok?

Azért elég furi ha mindig és gyakran kiszakad nálatok...

2010. aug. 8. 09:30
Az eseményutáni tablettát ügyeletes orvos is felírhatja? Ugyan is vasárnap van. Mindegyik fajtája megbízható?EZ MEKKORA HORMONADAGOT JELENT?Mert 1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót és most Gynex kúrán vagyok. Ebben a hónapban nem teljesen jött meg a mensesem ugyebár gyógyszer abba hagyása miatt. Most akkor még jobban el fog borulni a ciklusom? Ha megjön most az esemény utánitól az a vérzés meddig tart? És biztos-e hogy tényleg nem termékenyülök meg???????? Az utolsó kérdésem, hogy nektek van -e tapasztalatotok és ha valakik óvszerral védekeznek mindig és gyakran kiszakad akkor orvshoz rohangálnak?????
2010. aug. 8. 07:25

Szia!


Az esély, bár kicsi, mégis van arra, hogy terhes legyél. (Hisz hiába biztos valami pl 98%-ban, valakik csak alkotják a maradék 2%-ot is.)


Én a helyedben holnap tuti orvoshoz mennék!!

2010. aug. 8. 07:03

Szia!


Elméletileg így is juthatott sperma a hüvelyedbe, mert az előváladékban is lehet. De kicsi rá az esély. Ha nyugodtan akarsz aludni, menj el a nőgyógyászhoz írass egy eseményutáni tablettát és kész. Így nem kell görcsösen várnod a következő piros napokat.

2010. aug. 8. 06:58
Mármint nőgyógyász...
2010. aug. 8. 06:58

Szia!

Ha nem élvezett el, szerintem nem kell esemény utáni tabletta, de azért kérdezd meg a dokidat. Hogy milyet, abban nem tudok tanácsot adni, de azt csakis doki írhatja fel.

2010. aug. 8. 06:54

Sziasztok!


Lenne egy nagy problémám. A barátommal óvszerrel sexeltünk de kilyukadt. A barátom még nem élvezett el ekkor.

Szerintetek kellene holnap vennem eseményutáni tablettát? Ha igen milyen fajtát vagy hova forduljak? Menyire megbízható ez? Várom válaszaitokat sürgősen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook