Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szereti és ismeri a Boxer fajtát? Állatbarátok, ide! fórum

Ki szereti és ismeri a Boxer fajtát? Állatbarátok, ide! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 18. 17:55

igen igen, köszönöm, csak még nem néztem meg a fórumot, bocsi!

de meg fogom nézni!

38. Ata06
2011. jan. 18. 16:07
Szia! Irtam Neked levelet,megtaláltad?
2011. jan. 18. 16:02
jaj ma még veszedelmesebbek ezek a kis majmok..úgy örültek, mikor megjöttem, hogy kijöttek a kennelből, és csúszkáltak a parkettán :D
36. _A.A._ (válaszként erre: 35. - _A.A._)
2011. jan. 17. 23:37

szeretnék - jav. - szeretném....

Húúú, már késő van. :D

35. _A.A._ (válaszként erre: 34. - Cseegusz)
2011. jan. 17. 23:35

Hát igen....ez a horkolás!!!:DDD Itt is lehetne versenyt rendezni belőle!XD

Én épp ezért nem szeretnék, majd, hogy a kutyumnak kiskutyái legyenek. Nem tudom, hogy tudnám odaadni bárkinek is őket.:(

Jajj, az olyan rossz. :'(

34. Cseegusz (válaszként erre: 33. - _A.A._)
2011. jan. 17. 23:29

Köszi! :)

Igen, a mi anyukánk is nagyon tud, néha páromat is lekörözi horkolásban.

Eszméletlen aranyosak a kicsik. Már most morognak, meg ugatnak, és úgy játszanak egymással mint a nagyok. Hát majd megzabálom őket.

Sajnos nagyon nehéz lesz megválni tőlük, mert mindegyik kis kutyus nagyon a szívünkhöz nőtt.:(

33. _A.A._ (válaszként erre: 31. - Cseegusz)
2011. jan. 17. 22:49
Nagggyon édesek!!!!! Szombaton szerettem volna délután aludni kicsit a kanapén, a kicsilányunk feje a fejemnél, és a nyelve pont úgy lógott ki egy kicsit a szájából, mint a képeiden, a kicsiknek, és úgy horkolt, hogy majd belesüketültem. Hiába bökdöstem, piszkáltam....nem hagyta abba! :DDDDD
32. _A.A._
2011. jan. 17. 22:46

Sziasztok! Nekünk kettő boxink van! Egy 4 éves fiúcska, és egy 7,5 hónapos királylány!:)

A fiúcska az udvaron lakik, egy hőszigetelt házban, a kicsilány meg mellettem a kanapén horkol jelenleg is.XD Húúúú....nagyon tud horkolni:DDDDDDD

Imádjuk őket!

Mert van a kutya, és van a boxer.:)

BOXER FOREVER!!!!!!!:))))

2011. jan. 17. 22:03
felraktam a képeket!
2011. jan. 17. 21:51
bocsánat, rosszul írtam, december 23-án elett. :)
2011. jan. 17. 21:51

Sziasztok!


Páromnak és nekem, egy lassan 3éves szuka boxerünk van, akinek december 3-án volt az első ellése!

Nem tudom hogy nem sértek-e meg dolgokat, de a picik eladóak. Szerencsés összeállításban, 7szuka, és 1 kan született. Az apa zsemleszínű, az anya pedig tigris csíkos. Imádni valóak a kölyök, szép husosak, és nagyon játékosak.

Ha valakit érdekelnek, akkor írjon privát üzenetet!

Amúgy nagyon szeretjük a boxereket, hihetetlen mennyire szeretőek, és ragaszkodóak.

Akinek ilyen kutyája van, az biztos hogy sok szeretetet kap! :)))

Teszek fel majd a picikről képeket is! :)

28. Ata06
2009. júl. 21. 18:13
Sziasztok!Nekem egy három éves boxer fiúm van.Nagyon jó természete van és azt mondják nagyon szép. Rendkivül játékos, de ha kell komoly őrző-védő is.Imádom! Az első kutyám és soha nem gondoltam volna, hogy ennyire lehet szeretni!
2009. máj. 27. 15:04
sziasztok nekem megegy tünderi kis spiccem van es imadom nagyon nagyon gyönyöru:) mar 4eves es csak 2.5kg nagyon törpe az en dragam :)))))))))))
2009. máj. 27. 12:31
Nekem most egy francia bulldogom /is/ van, és pont ugy néz ki mint egy miniboxer.:)
2009. jan. 20. 20:56
Sziasztok! Nekünk akita inunk van.Szezám színű.Kislány, neve Miryu, ami Gyönyörű Sárkányt jelent.Hihetetlenül okos, és szeretetreméltó,és imádnivaló,és, és, és:)gyönyörű.Ő egy mókuscicababakislány.Az akita inu a szamurájok kutyája volt, medvére vadásztak vele,és társasági kutya is. Imádja a családját, őrzi és védi, amire nem kell megtanítani, így született.Viszont a hangja, nem mindennapi: pedig napmint nap hallom, de megáll a szívem.Nem szimpla ugatás, hanem valami velőtrázóüvöltés, amit általában az üvegteraszon művel.Nyáron, éjszaka nyitva van az ajtó,de nincs hivatlan látogatónk.Valyon miért? :) Pedig egy bűbáj ez a kutyus:)
2009. jan. 20. 20:32

Nagy kedvenc!!

A kutya tényleg az ember legjobb barátja.Ha nem hiszed el, próbáld ki a következőt:

Zárd be a kutyádat és a feleségedet a kocsid csomagtartójába.

Egy óra múlva nyisd ki!

Nah ki örül neked jobban,amikor meglát?

23. 8c73a5832e (válaszként erre: 1. - Piri01)
2009. jan. 16. 22:42
Szia ! Én is boxerimádó vagyok!! Volt már német juhász,roti, dobermen,de leragadtunk a boxinál. 7 éves tigriscsíkos lányka. Igazi szépség, de más szerint olyan" csúnya" ,hogy az már szép!:)) Igaz Lapított az orra,busa feje ,nagy szemei,amit forgat, lógó laffantya, és pasla füle van, ja és kb. egy cm-es farka, amit tud " csóválni" is ha kell.Kaffogva ugat,de nem gyakran. Szóval imádom, nem adnám semmiért!!
22. SSissykke (válaszként erre: 10. - Moonlight1984)
2009. jan. 16. 08:05

Szia!


De kár, hogy nincs fenn róla képed... Kíváncsi lennék rá, biztos nagyon szép!

(a dog-ok mindig is a kedvenceim közé tartoztak, és a boxer is tetszik, biztos szép lehet :) )

2009. jan. 16. 07:18

Sziasztok! Nekünk is 3 kutyánk van és nagyon imádjuk őket. 2 beagle ( kan és szuka ) és 1 shi-tzu (kan). A beagle már nagyon régóta tetszik nekem az aranyos pofija na meg a füle miatt, imádni való :) a shi-tzu pedig olyan szörgombóc, néha mikor lefekszik olyan mint egy lábtörlő :)

Ja igen a hétvégén lesz még egy beagle kiskutyánk ő pedig lány lesz :)

2009. jan. 15. 23:36
Fent van az is!!!Jó éjt!
19. b0e26fe96f (válaszként erre: 18. - Moonlight1984)
2009. jan. 15. 23:25

A párommal is csak ez az egy gondom van !!HORKOL!!!:D:D:D

De tettem fel az adatlapomra képet a kis szépségemről,akit érdekel,nézze meg milyen édes!!!MAjd felteszem ,azt is ahol álmos.:)

18. moonlight1984 (válaszként erre: 16. - B0e26fe96f)
2009. jan. 15. 23:22
A spánielek tényleg elbűvölő kiskutyák!A mopsz nekem nem igazán tetszik,nincs "kutyaformája" és a rövid orr miatt akad velük egészségi gond bőven.És eszméletlenül tudnak horkolni :-)
2009. jan. 15. 23:19

Az emberek fajtaismerete néha ott kimerül,hogy a csíkos busa fejű kutyám láttán nem egy szülő szörnyülködve rántotta el gyermekét,-Vigyázz,az egy vérengző pitbull!-az én gyerek,macska,kutyaimádó jószágom láttán.Pedig nem is hasonlít...csak csíkos és markáns a pofija.

A lányom pórázon vezeti,nyúzza,kézből eteti és imádják egymást.

Egyetlen hibája van:az utcán ha bárki hozzáér a kisgazdihoz,már dörög is a vad morgás és ha nem érti az illető,akár a karját is megszorítja a blöki.De senkit nem harapott meg eddig.

16. b0e26fe96f (válaszként erre: 14. - Moonlight1984)
2009. jan. 15. 23:17
az én KutyusomFáni is keverék volt,Tibet spániel apuka,Palotapincsi anyuka,és Ő volt a legszebb,legokosabb,kutyus számomr a a világon!!!!!
2009. jan. 15. 23:16
Sajnos az én kiskutyám,szerelmem,április 1, lesz egy éve,hogy elpusztult!:(Megcsípte egy fertőzőtt kullancs!!!Szívem lelkem egy része vele ment!!!ISZONYATOSAN HIÁNYZIK!!!!Szeretnék majd másik kutyust ha kertes házunk lesz egyszer,és a következő szerelem egy Cavalier King Charles Spániel lesz az tuti,a páromnak viszont a Mopsz tetszik,tehát 2 kutyus is színesítti majd ami kis életünket!!!Egyszer...
14. moonlight1984 (válaszként erre: 11. - B0e26fe96f)
2009. jan. 15. 23:13

a pitbull alapjában véve végtelenül kedves kutyává nevelhető,gondok a többi kutyával szoktak fellépni.De megfelelő kezekben szuper kutyát lehet nevelni belőlük.

Egyébként én esküszöm két fajta keverékére,sokkal stabilabb az idegrendszerük,egészségesebbek,mint fajtatiszta társaik-persze kivételek is vannak.

2009. jan. 15. 23:10
sziasztok. mi is nagyon szeretjük az állatokat... kisebb házi állatkertünk van itthon - 3 kutya - 3 macska - 3 gyerek - és két marha :D de viccet félretéve nekem basset houndom van és szerelem volt első látásra. a boxerek nagyon gyerekbarát kutyák, és nagyon okosak. viszonylag sokat olvasok és kutatok azon fajták után amik tetszenek.
12. b0e26fe96f (válaszként erre: 9. - Piri01)
2009. jan. 15. 23:10
Igen persze igazad van!Állatok,de legyenek tőlem alsó hangon 1000km körzetben!!!!!:D
11. b0e26fe96f (válaszként erre: 10. - Moonlight1984)
2009. jan. 15. 23:09
Melyik a legjobb kutyakeverék? - A Pitbull és a Labrador keveréke, mert ha letépi a lábad vissza is hozza!...:D:D:D:D:D
2009. jan. 15. 23:04
Szia!Nekem egy dog-boxer keverékem van,szerencsére megvan benne mindkét fajta jó tulajdonságainak zöme,különleges színű csíkos kutya.Eléggé jól ismerem a kutyafajtákat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook