Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki próbálkozik novemberben teherbeeséssel? fórum

Ki próbálkozik novemberben teherbeeséssel? (beszélgetős fórum)


1 2
23. KSari
2020. nov. 2. 21:24
Csatlakozok én is 🙂 Nekünk ez lesz az első igazi próbálkozós hónap. Clostyt kaptam, hogy legyen peteérésem, mert sajnos a fogamzásgátló abbahagyása után nem állt be a ciklusom.
22. Reeca
2020. nov. 2. 19:14

Sziasztok! Csatlakoznék 🙂 2. próbálkozás,ovuteszttel megint.

Egyelőre nem gondoltam bele a nyári időzítésbe, se a nyugdíjba. 🤔

Első baba lenne, egyetlen.

21. LillaV
2020. nov. 2. 15:50

Remélem nem baj hogy úgy "pofátlankodtam" ide, hogy még csak az első. :)

Neked?

20. NinaM8 (válaszként erre: 19. - LillaV)
2020. nov. 2. 13:24
Szia! neked hanyadik próbálkozós hónap? :)
19. LillaV
2020. nov. 2. 10:16

Sziasztok!

Csatlakoznék én is :)

18. helguci23 (válaszként erre: 1. - NinaM8)
2020. nov. 1. 18:58
Jó lenne egy ilyen fórum, de az összes behal kb. 3 hozzászólás után..
17. NomNom (válaszként erre: 13. - Pszfk93)
2020. nov. 1. 11:07
Ja, pláne akinek még a horoszkóp sem mindegy...🤦‍♀️🤦‍♀️
16. NomNom (válaszként erre: 15. - Willuv)
2020. nov. 1. 11:06
Ez tény, nem vettem szinte semmit csak pár terhes leggingst, amúgy melegben pólóruha volt rajtam ami most jó itthoni ruhának - mert kissé kinyúltak.:D
15. Willuv
2020. nov. 1. 10:52

Szerintem jó az augusztusi bébi!:)

Én nem szenvedtem a melegtől jobban mint máskor. Sőt tök jó volt hogy mikor már nem tudtam dolgozni mentem strandra, kirándulni ide oda. Nem pedig bent gubbasztani sötétben hidegben. Ez az újszülöttel is igaz :)

Meg nem kellett külön ruhatarat venni a terhessegre.

Amúgy meg mindig öröm egy kisbaba. Hajrá :)

14. NinaM8
2020. okt. 31. 22:40
Ha valaki szeretné, megoszthatja. Gyakorin sokan osztják meg a görbéjüket meg teszteket.. De csak egy jövőbeli kismama beszélgetős fórumot szerettem volna, ami nem jött össze, mert mindenki a nyugdíjról, beiskolázásról, a szar nyári terhességről beszél 😂 Ennyi erővel soha ne ess teherbe mert mindig lesz valami negativum amit talalsz benne. Egy kis pozitivitást ha kérhetnék!!! 😊
2020. okt. 31. 16:10
Szerintem meg aki évek óta babát szeretne pont leszarja mikor milyen hónapban sikeredik.... örüljenek neki akik nem jártak ebben a cipőben...
12. NomNom (válaszként erre: 10. - Aszparagusz)
2020. okt. 31. 15:30

Biztosan szoktak. xD

Bár én inkább nyitnék egy zárt klubot ha annyira szeretnék ilyesmit.

11. NomNom (válaszként erre: 9. - Aszparagusz)
2020. okt. 31. 15:29
Pontosan,de már nekem sem. 😄
10. aszparagusz (válaszként erre: 1. - NinaM8)
2020. okt. 31. 14:56
Jézusom, te most azt szeretnéd, hogy itt ovulációs görbéket, egészségügyi adatokat osszanak meg egymásnak vadidegen emberek?
9. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Papája)
2020. okt. 31. 14:54

A most születő gyerekeknek nem lesz ilyen problémájuk.

Állami nyugdíjuk nem lesz.

8. Guruljka (válaszként erre: 4. - NinaM8)
2020. okt. 31. 13:53

A nyári terhességnek vannak előnye is. Többféle gyümölcs kapható, és nem kell sokat öltözni.

Nagy pocakkal harisnyát húzni nem kellemes feladat, nekem mindig megcsavarodott, mert a pocakomtól nem bírtam eléggé előrehajolni.

7. NomNom (válaszként erre: 4. - NinaM8)
2020. okt. 31. 08:51

Abszolút túlélhető. Bocs h széttrollkodtuk. :S

Amúgy az rosszabb h utána pont ősszel/télen egyedül vagy otthon esőben sötétben.

6. NomNom (válaszként erre: 5. - Papája)
2020. okt. 31. 08:48

Nálunk aki jó képességű volt azt berakták iskolába hamarabb, illetve a szülőt megkérdezték szeretné-e h 1 évvel hamarabb menjen. Engem anyukám nem akart engedni mondván h nagyon kicsi vagyok. Nem bánom, nem lett sok hátrányom belőle.

Nyugdíjam meg úgysem lesz mert nem lesz aki kitermelje. Vagy ha lenne is, kb 70 éves koromig dolgozhatok úgyhogy az az 1 év mindegy.

5. papája (válaszként erre: 3. - NomNom)
2020. okt. 31. 08:28

Leírok egy konkrét történetet. Amikor gyerek voltam aug. 31 előttieket beiskolázták, a szept 1 utániakat 1 év múlva. Néha tettek engedményt, amennyiben a gyerek aug. utolsó napjaiban született, akkor a szülő kérhette a halasztást.

Egyik kolléganőm is így járt. Ugyanazt az iskolát végeztük, egy helyen dolgoztunk. Amikor nekem meglett a 40 év boldogan mentem nyugdíjba, neki viszont várni kellett még 1 évet, csak mert nem iskolázták be. Sajnálkozott is rendesen, hiszen egészséges, jó képességű gyerek volt, nem kellett volna halasztania.

2020. okt. 31. 08:02
Hát megmondom őszintén nem ilyen beszélgetésre gondoltam.. Itt mindenki azon lovagol, hogy nyári terhesség lesz? Szerintem sokan túlélték már :D
3. NomNom (válaszként erre: 2. - Papája)
2020. okt. 31. 07:34

Én tavaly novemberben estem teherbe, itt ordít a kis csomagom.

Tényleg nem volt jó a melegben dagadt bokával, de nem hinném h erre gondol az ember ... Egyszer túl lehet élni.

A suliról meg annyit h szeptemberi vagyok de semmi hátrány nem ért miatta.

2020. okt. 31. 07:30

Ez kb. augusztusi szülést jelent.

Terhesnek lenni a legforróbb hónapokban nem lehet kellemes.

A gyerek meg vagy év vesztes lesz, vagy nagyon fiatalon kerül iskolába.

2020. okt. 30. 21:53
Gondoltam megoszthatnánk egymással a fejleményeket, ovulációs görbéket stb. Akinek van kedve kommenteljen! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook