Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit tud az ingáról? fórum

Ki mit tud az ingáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
36. 1eb84e4bad (válaszként erre: 35. - C4f059c04b)
2008. okt. 17. 20:16
de épp az a lényege... olyan, mint a kineziológia! A tested rezgését veszi át!! ha nem a kezedben tartod, nincs mitől rezegjen. Nyugodtan higgy benne:-))
2008. okt. 17. 20:11
Egyszer megcsináltam a tenyér feletti gyűrű a láncon szokásos fiú/lány kérdezősdit, nagyon szépen körözött az inga a tenyerem felett. Aztán eszembe jutott hogy azt mondják,hogy csak a kezünk remegése által leng. Ezér egy szobanövényre (élőlényre) kötöttem és alá tartottam a tenyerem. Az inga meg sem rezdült. Ezek után nem nagyon hiszek az ingában.
2008. okt. 17. 20:05
Azt hogy a kezünknek a nagyon apró mozgásai lengetik az ingát. Erre voltak ingás kísérletek.
2008. okt. 17. 19:49

Én a nyakláncommal szoktam, amit éjjel-nappal viselek. Egy lefelé mutató viszonylag hegys, nagy medállal.

Az első élményem az volt, mikor a lányom születésének napját pontosan belőttem az inga segítségével.Nem hitem a szememnek!

Majd ezt elmeséltem egy barátnőmnek, aki nagoyn szeretett volna már gyereket, de nem jtt össze nkik a férjével Kérte, kérdezzem meg az ingát, lesz.e neki gyereke az idén. Hát, én feltettem a kérdést: Lesz-e K-nak az idén babája M-tól? (a férje). A válasz NEM volt. Majd 1 hónap múlva kiderült, hogy terhes a leányzó. A bökkenő azonban az, NEM TUDJA, ki az apa... Ugyanis volt egy félrelépése. És a számítások szerint nagoybb az esély az alkalmi szeretőre, mint a férjre... Hm.

Pálcával mértem már ki Hartmann-hálót.

2008. okt. 7. 16:40

Sziasztok! Huh... Én is szoktam ingázni, de azok, amik ide le vannak írva... Nem tudom, én nem szoktam ilyen különös korlátok közé szorítani ezt az egészet.


Egy egyszerű hegyikristály medálom van, ami bőrszíjon lóg. Vagy a nyakamban, vagy a csuklómon hordom, de ha le is veszem valamikor, nem szoktam azzal szenvedni, hogy "melengessem" a tenyeremben, vagy ilyesmi.


Valamint arra is rájöttem, hogy ez az egész nem az ingától függ. Az csak egy eszköz, a válaszok bennünk vannak. Ezekre az egyszerű igen-nem válaszos kérdésekre én már legtöbbször megérzésből válaszolok, és mindig beválik. Aki érez magában hasonló indíttatást, annak ajánlom figyelmébe a honfoglalót gyakorlásnak. Ott igaz, négy válasz közül lehet választani, de ez ne zavarjon senkit! Eszméletlen sok kérdést meg tud az ember válaszolni, anélkül, hogy elolvasná őket egyáltalán. ^^

2008. okt. 6. 11:47

Sziasztok! Napokig nem voltam gép közelben, de most újra itt vagyok. Még nem jutottam el ezoterikus boltban, mert múlt7en, szobák festése, nagytakarítás volt a program:-) Aztán szombaton szülinapi buli volt nálunk, úgyhogy tegnap este, már olyan hulla fáradtan feküdtem le, hogy fél pillanat alatt el is aludtam!

Ingázni sem volt időm, de ma előveszem! Vagyis felfűzöm a gyűrűmet!

Kellemes, szép hetet mindenkinek!!!!!

2008. okt. 5. 01:10

Sziasztok!


Pár perce volt életem elsö ingázása,cérnára kötöttem gyürüt,elöször is meg akartam bizonyosodni hogy igazat mutat-e,meg hogy merre leng ki igen-nem-nél.Kérdeztem él-e még anyukám,erre nagyon erösen kilengett oldalra(ez a nem válasz) utánna hogy él-e apukám erre elöre hátulra lengett(igen válasz).hát levagyok döbbenve hogy müködik,még most is libabörös vagyok.

29. Klimpírozi (válaszként erre: 28. - 5cb4354c81)
2008. szept. 27. 18:05
rendben, a keresőből másoltam be én is, remélem, nem kapok a fejemre a terjedelemért..hasznos információ, de ennél sokkal többet találsz, bár itt minden adott..
2008. szept. 27. 18:01
Köszönöm amiket leírtál!!!! Most mennem kell, de jövök vissza!!! Amit leírtál, azt meg elmentem magamnak!!
27. Klimpírozi (válaszként erre: 25. - 5cb4354c81)
2008. szept. 27. 18:01
akkor vedd meg...ezoterikus könyvesbolt, portál...hozzád csapódik úgyis,amelyik a tiéd...megtisztítod, senki kezébe nem adod..
2008. szept. 27. 17:59
elég kimerítő anyagot találtam????
25. 5cb4354c81 (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2008. szept. 27. 17:59

Szeretnék venni egy igazi ingát, amit csak ingázásra használok, és mindig magamnál tartok.

Valahogy olyan érzésem van, hogy nagyon szeretném az ingámat, és biztos, hogy nagyon jó kapcsolat lenne közöttünk.

2008. szept. 27. 17:58

Az ezoterikus boltokban sokféle ingát lehet kapni. Hagyjuk, hogy tudatalattink válassza ki a legmegfelelőbbet: azt, amelyik szinte felkínálkozik, hogy elvigyük.

Súlya tetszőleges, az ideális 14-35 gramm között van. A lényeg, hogy a saját lendülete vigye, és ne téríthesse el se huzat, se a kérdező lélegzetvétele.

Anyaga sokféle lehet: a mérőóntól a rézen át a különféle nemesfémekig, kristályokig bármi. Sőt, az utóbbi időben már készítenek rézzel kombinált faingát is, aminek a közepe üreges, hogy a megválaszolandó kérdést egy pici papírra felírva bele lehessen tenni.


A függesztő szál lehet cérna, hajszál, arany- vagy ezüstlánc. Alapszabály: minél nehezebb az inga, annál hosszabb zsinórra van szükség. 10-12 centinél ne legyen rövidebb, 30-35 centinél ne legyen hosszabb.

Ha nem használjuk az ingát, tartsuk egy fekete bársony- vagy bőrzacskóban. Használat előtt zárjuk a tenyerünkbe legalább 10-20 percig, hogy felvegye teste rezgését, és átjárja az ingát is a kérdező energiája.


Hogyan válaszol?


Természetesen a mozgásával – és mindenkinek másképp! Van, akinek a jobbra körözés az igen, van, akinek az erős előre-hátra lengés. Aki először fordul hozzá, az tisztázza néhány próbakérdéssel, melyik mozgás mit jelent. A legegyszerűbb, ha felteszi a kérdést: mi az igen, mi a nem.

Vannak esetek, amikor nem válaszol az inga: ha rossz a kérdés, ha lázas, fáradt vagy feszült a kérdező, ha nem hiszünk a válaszban, ha annyira erős a vágya, hogy azt lássa a mozgásban, amit szeretne, valamint ha olyan ingát kérdezünk, ami nem a miénk.


Igen vagy nem?


Nem kell látnoki képességekkel rendelkezned ahhoz, hogy bizonyos kérdésekre határozott választ kaphass. Elég, ha jól teszed fel a kérdést. A jó kérdés olyan, amire igennel vagy nemmel lehet válaszolni.


Mire használható?

Az élet szinte minden területén alkalmazható. Segít az elveszett tárgyak felkutatásában, a lakásban található jó és rossz földsugárzások feltárásában, de akár még a kártyavetésnél is (a képpel lefelé kiterített kártyák fölött tartott inga választja ki a húzandó lapokat).


Indulhat a jóslás


Fogjuk a zsinór végét a hüvelyk-, a mutató- és a középső ujja közé, a könyököt támasszuk meg, hogy a kar ne mozdulhasson el. A csukló legyen a könyökénél kicsit lejjebb. Az izmokat ne feszítsük meg, és tudatosan ne mozgassuk az ingát.

A jobbkezesek a jobbal, a balkezesek a bal kézzel dolgozzanak!

Mindkét talp legyen a padlón, soha ne tegyük a lábakat keresztbe ingázás közben.

Lélegezzünk nyugodtan, mélyen, közben lógassuk az ingát a levegőben, esetleg egy mágikus négyzet vagy kérdésekkel teleírt orákulum közepe fölé. Várjunk, amíg az inga teljesen mozdulatlanul lóg, ekkor koncentráljunk a kérdésre, s közben figyeljük meg, merre mozdul a súly. Fontos, hogy az inga magától mozduljon el, a belső rezgésünk hatására, ne erőltessük, ne befolyásoljuk.

Ha nem értelmezhető a válasz, nagy valószínűséggel nem az ingával van baj, talán nem is a kérdéssel, hanem a tudatalattinkkal.


Múlt századi orákulumok


Ha szerelmi élettel, pénzüggyel vagy családi viszonyok alakulásával kapcsolatos kérdésre keressük a választ, speciális táblázatok segítenek. Tartsuk az ingát a megfelelő táblázat fölé, koncentráljunk erősen a kérdésre, és figyeljük, merre mozdul a súly. Aztán csukjuk be a szemet, és engedjük rá lassan a papírlapra. Nézzük meg, melyik számon nyugszik az inga.

Az inga mindenkinek „megszólal”, akiben van egy pici intuíció.


Szerelemjóslás – Vénusz-piramis


1. Új szerelem várható

2. Vita, veszekedés, meg nem értés

3. Nem azt kapja a párjától, amit szeretne, de így is elfogadja

4. Féltékenységi jelenetek

5. A közös jövő már garantált, tervezheti az esküvőt

6. Titkos szerelmi viszony

7. Érdekes híreket kap a kedveséről

8. Ez inkább flört, mint szerelem

9. Az ellentétek elsimulnak, hamarosan újra egymásra találnak

10. Megjelenik a nagy Ő.


Szerencsejóslás – Jupiter csillaga


1. A vakszerencse épp önre talál

2. Tervei nem válnak valóra

3. Olyan pénz áll a házhoz, amiért nem kell megdolgozni

4. Valaki az utolsó pillanatban keresztülhúzza számításait

5. Pártfogói segítségére számíthat, könnyen célba ér

6. Kedvezően alakul a sorsa

7. Jelentős változásra a közeljövőben ne számítson

8. Valaki mindig keresztbe tesz

9. Sikerének sírásója saját kishitűsége

10. Jobb, ha nem a saját feje után megy, most a tanácsadók tényleg jót akarnak

11. Vissza kell lépni, hogy nagyobb lendülettel futhasson neki a célnak


Családjóslás – Hold keresztje


1. Egy távoli rokon tűnik fel a színen

2. Új családtag érkezése (gyermekáldás vagy házasság)

3. Vita, veszekedés a partner szüleivel

4. Egy családtag esküvője

5. A partner testvérei kellemetlen helyzetet teremtenek

6. A féltékenység elfojtja a szerelem lángját a kapcsolatban

7. Váratlanul felbukkanó régi ismerős kavarja fel az érzéseket

8. A család gondjai megszaporodnak

9. Felfordulás költözés vagy lakásfelújítás miatt

10. Egy kiállhatatlan szomszéd keserítheti az életet

11. Váratlan látogató borítja fel a család életét

12. Közös családi program

13. Öröm, büszkeség a gyermekek miatt



Ezzel ingázzunk

Az inga anyaga nem befolyásolja a választ, de jó, ha hozzád illő anyagot választasz. Érdemes olyan ingát vásárolnod, ami harmonizál a születési csillagjegyeddel.


Kos (III. 21.–IV. 20.): rubin, tűzopál – vas



Bika (IV. 21.–V. 20.): rózsakvarc – réz



Ikrek (V. 21. –VI. 21.): karneol, borostyán – ón



Rák (VI. 22.–VII. 22.: gyöngy, smaragd – ezüst



Oroszlán (VII. 22.– VIII. 23.): smaragd, gyémánt – arany



Szűz (VIII. 24.–IX. 23.): jáspis – fehér arany



Mérleg (IX. 23.–X. 23.): akvamarin – réz



Skorpió (X. 24.–XI. 22.): topáz, vörös korall – acél



Nyilas (XI. 23.–XII. 21.): zöld ónix – cink



Bak (XII. 22.–I. 19.): fekete korall, türkiz – ólom



Vízöntő (I. 20.–II. 20.): zafír – ólom, platina



Halak (II. 21.–III. 20.): ametiszt – cink, ezüst

23. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - 5cb4354c81)
2008. szept. 27. 17:49
valamikor rég volt egy kristályingám, egy ezoterikus oldalról rendeltem...ezoterikus boltban vehetsz magadnak.. mondják, hogy a csillagjegyednek megfelelő kristállyal ellátott darab jobban kezed ügyére áll, szerintem fölösleges, de érdekességnek jó....egy nyaklánc, egy gyűrű, és leng az inga:))
22. Klimpírozi (válaszként erre: 20. - 5cb4354c81)
2008. szept. 27. 17:45
teszteld az ingád, egyszerű kiválasztásokkal...személyek közötti kérdések, problémák megoldására például...
21. 5cb4354c81 (válaszként erre: 19. - Klimpírozi)
2008. szept. 27. 17:45
Igen, nézelődöm a neten is ebben a témában, de azért jó beszélgetni is róla, megosztani a tapasztalatokat. Ami nekem még nagyon kevés van!!!!:-)
2008. szept. 27. 17:44
Nekem is van cigánykártyám! De már nagyon régen használtam, és abba nem is mélyedtem bele annyira.
2008. szept. 27. 17:43
az inga használatának komoly szakirodalma van, az internet pedig remek adatbázis, utánanézni...aki nem hiszi:)))
18. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - 5cb4354c81)
2008. szept. 27. 17:42
cigánykártyáim mellé is használom, döbbenetes az inga működése..
17. 5cb4354c81 (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2008. szept. 27. 17:41

Igen, vannak szkeptikusok ebben a témában is, pedig semmi varázslás, meg ördőngösség nincs benne. Legalábbis ezt olvastam... Hiszen ez a rezgésekről, és a sugárzásokról szól...

És mivel minden részecskének van rezgése, és töltése, ezért ez inkább tudomány, mint valami misztikus dolog.

Vagy rosszul gondolom???

Írjatok ám le bármit, konkrét eseteket az ingával, mert sokat szeretnék tanulni......és mások tapasztalataiból is lehet tanulni!!! :-)))

Köszi mindenkinek!!!

16. Klimpírozi (válaszként erre: 14. - Ea9bff1b44)
2008. szept. 27. 17:40

így van, épp ezt tedd..speciel érzem az energiát a kezeim között, az inga mozgásakor...félelmetes a történet, mégis megnyugtató...akárki megkövezhet, tudom, hogy működik:))

Hiszek a **ban is, annak is ismerem a mechanizmusát, a hatását, ott is érzem az "erő" áramlását..



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2008. szept. 27. 17:37
Amikor elkezdek ingázni, akkor olyan nyugalom száll meg, hogy el sem tudom mondani! Nagyon jó érzés van olyankor bennem. Csináltam pár tesztet vele, és mindegyik bejött!!! El sem akartam hinni az elején. Pl. fogtam 3 lapot, az egyikre rajzoltam egy x-et. Összekevertem, én sem tudtam, melyiken van jel. Már csak azért sem csaltam, emrt kíváncsi voltam, hogy tényleg működik-e. És megmutatta, hogy melyiken van a jel!!!! Pedig egyébként, akkor nem mostam le előtte, meg nem is készültem az ingázásra.... Csak olvastam egy újságban róla, gondoltam kipróbálom. Levettem a gyűrűmet, rá egy cérnára, és minden sikerült úgy, ahogy le volt írva!!! :-))
2008. szept. 27. 17:29

Klimpírozi a számból vetted ki a szavakat. Mindezt amit elmondtál, leírtam priviben mirmillnek én is.

Mindíg megkérdem az ingát, válaszol-e a kérdésemre, mikor leülök mellé. A végén pedíg megköszönöm a segítségét.

13. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Alfoldi13)
2008. szept. 27. 17:24
hess, te szkeptikus:)))))
2008. szept. 27. 17:23
megállt a falon ma nálunk...
2008. szept. 27. 17:21
Csomó hasznos információ a Googleba beütve is érkezik...
2008. szept. 27. 17:20
ja, nagyon fontos...tiszteled az ingád!!!!
2008. szept. 27. 17:19
fontos, súlya és tartása legyen a "szerkezetnek"...
2008. szept. 27. 17:19

semmi túlbonyolítás, a lényeg a lelked nyugalmi állapota, a tisztasága..arra felelnek az "égiek"...a legkedvesebb ingám egy, a római Termini pályaudvaron vásárolt csillivilli gyöngyöslógós kulcstartó tartozék, ennyit a szakavatott ingáról..

kezedben tartod, koncentrálsz, pontosan kérdezel...teszteled az ingád mozgását, pár rutin kérdés, és belevágsz!!!!

Ha fáradt vagy, hajszolt, nem működik.. nincs válasz, s akkor sem, ha egy valamit századjára kérdezel..az inga egyszerűen "beint" elküld a nénikédhez zabot hegyezni:))

Nyugalom, béke, kérdés...ennyi a titka...

2008. szept. 27. 17:13
Én mindíg a nyakláncomra fűzöm a karikagyűrűm, és remekül bevált.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook