Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit tud az ingáról? fórum

Ki mit tud az ingáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. c42a13b98c (válaszként erre: 65. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 3. 00:02

Pedig egyszerű. Amikor az ingát használod, kinyitsz egy ajtót, ami mögött nem tudod mi van, nem látod a következményeket. Annyit látsz, hogy másnak működik, aztán neked is működik, örülsz, hogy valami természetfeletti segítséged van. Csakhogy ez a "segítség" csak átmeneti, csak csali, később tönkreteheti az életedet. Ezt előre nem látod, talán másokon se, de idővel annyira meg tud kötözni, hogy az életed rámehet. Minél többször bejön, amit az inga mond, annál jobban bízol benne, és annál nagyobbat bukhatsz vele. És akkor az irányítás már teljesen kicsúszik a kezedből. Nem érted, hogy mi történik, mitől van, miért, hogyan, de egyre rosszabb és nem tudsz szabadulni.

Nem csak az ingára igaz ez, minden okkult dologra és általában a félelem a legfőbb mutatója annak, hogy a lelked nem a megfelelő "kézbe helyezted el".(ez lehet olyan bagatellnek tűnő dolog, hogy pl. félsz a sötétben)

Sajnos tapasztalatból mondom ezeket, nem viccből.

65. gyöngyszemü (válaszként erre: 64. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 23:49
huh nekem ez magas! Nemértem az összefüggést!
64. c42a13b98c (válaszként erre: 61. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 2. 23:46

Nos, hitem és tapasztalatom szerint két erő van, ami felettünk áll. Az ingát nem jó irányítja és a lelkeddel fizetsz a segítségéért. Ha hiszed, ha nem.

Elmondok egy hasonlatot.

Többezer méteren vagy egy repülőben ejtőernyővel. Azt mondja valaki, hogy ugorj ki anélkül, hidd el, tudsz repülni. Társad ki is ugrik, megláthatod a saját szemeddel, hogy működik, szabadesés, de ott a légellenállás...az illető lebeg. Egy darabig, persze azt nem várod meg, míg elkezd zuhanni, csak ennyit látsz. Hűde jó, valóban, leugrasz ernyő nélkül. És akármit láttál, akármit hittél, akármit érzel, bár az elején tényleg lebegsz, előbb-utóbb lezuhansz és sz*rrámész a talajon...

63. c42a13b98c (válaszként erre: 62. - Klimpírozi)
2008. nov. 2. 23:35
Akkor viszont nem onnan...túl nagy az ára...
62. Klimpírozi (válaszként erre: 58. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 23:30
ez biztos,mégis néha jól jön az égi segítség...
2008. nov. 2. 23:28
Miért szerinted?
60. c42a13b98c (válaszként erre: 59. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 2. 23:25
Igen, méghozzá nem idézőjelben...
59. gyöngyszemü (válaszként erre: 58. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 23:23
Miért szerinted "veszélyes"?
58. c42a13b98c (válaszként erre: 57. - Klimpírozi)
2008. nov. 2. 23:19
Egyszer sem. Nem tudsz körültekintő és óvatos lenni, mert nem te irányítasz.
57. Klimpírozi (válaszként erre: 56. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 22:41
vagy ha igen, akkor óvatosan, körültekintően..ritkán.
56. c42a13b98c (válaszként erre: 55. - Klimpírozi)
2008. nov. 2. 21:59

Nem fizikusként, hanem hívő reformátusként. Mondandóm többi részét sokkalta fontosabbnak tartom...

Naná, hogy működik, ez a csali! Működik, de milyen áron!?

Tudnék mesélni, hogy a tisztelet után mik a következő lépések, amiket parancsol, igényel, sőt követel magának...nem éri meg szóbaállni vele, nagyon nem...:-(

55. Klimpírozi (válaszként erre: 54. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 21:24
működik... félelmetesen, de csak akkor, ha tiszta,nyugodt lélekkel műveled, egyébként határozottan megáll, és elküld a csodába... tiszteletet parancsol, és igényel...az viszont jó, hogy egy fizikus megerősíti a működés tényét:)))
54. c42a13b98c (válaszként erre: 53. - 666Merope666)
2008. nov. 2. 21:21
Nem nézlek hülyének, sőt. Sokakkal ellentétben én még csak nem is hiszem, hanem tudom, hogy ezek működnek, kipróbálás nélkül is. Tudom azt is, hogy milyen erő áll mögötte, és semmi pénzért nem is próbálnám ki! A lelkem ennél többet ér nekem! És, hogy miért vagyok itt?! Az csak az Isten tudja...
53. 666Merope666 (válaszként erre: 52. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 21:04

Velem ilyet a hörcsög csinált. Ha valakinek bepisil az ingája, na az lesz ám a szenzáció! XD


Amúgy az ottmaradós dolgot komolyan írtam. Lehet nyugodtan hülyének nézni, de nem egyedi az esetem.


Volt olyan barátnőm, aki ezzel szórakozott hetekig, egyszer viszont sírva mesélte, hogy az ingája megállt a levegőben pár másodpercig, mintha valaki ott megfogta volna, és nem tudta tőle elhúzni. Elengedre a madzagot, mire az inga leesett a földre. Azóta nem is próbálozik hasonlóval, fél tőle.


Mondom, lehet röhögni, meg legyinteni, hogy "Ugyan, felvágós! Azt hiszi, hogy majd bevesszük ezt, mi!?", de ha egyszer veletek is megtörténik, ne mondjátok, hogy én nem szóltam! És ha már hisztek abban, hogy az igázás működhet, akár Isteni, akár boszorkánysági akármikre is fogjátok, akkor miért olyan hihetetlen amit én mondok? Ha pedig nem hisztek az ingázásban, hogy kerültetek ide? Csak van oka annak is, és gondolom az nem a macskatápszer megvitatása.

52. c42a13b98c (válaszként erre: 51. - 666Merope666)
2008. nov. 2. 20:55
Na, igen, ilyet szokott a macskám is. Megáll, én el akarom húzni, erre q*rvára megkarmol, én meg elgondolkodom rajta, hogy akarok-e vele játszani...;-)))
51. 666Merope666 (válaszként erre: 49. - C42a13b98c)
2008. nov. 2. 20:50

Épp ez az! Ez nem egy biztos dolog, vagy ahogy már mondták sokan, megjósolhatnánk a lottó főnyereményét! Mondhatni, inkább megérzéseken alapul. Nem kell hozzá inga se. Ha te legbelül úgy érzed, hogy így lesz, akkor az inga azt fogja mondani. Ha emígy érzed, akkor meg azt mondja. Próbáld ki! Fogd a kezedbe az ingát, és koncentrálj a nemre. Merre mozdul a drága? A nem felé. Persze csak ha közben nem akarod igazából azt, hogy bebukjon az egész, mert akkor az igen felé fog.


Ez nem egy olyan tudomány, amit bárki BIZTOSRA elsajátíthat, ha elolvas egy erről szóló könyvet, és megveszi a legdrágább és legcsicsább ingát a boltban, ami a horoszkópja szerint nyerő lesz a számára! Ugyanannyit ér majd, mintha csak a gyűrűjét fűzte volna mondjuk fel egy cérnára.


Ez ilyenkor csak egy megérzéses dolog. Ami nagyon sokszor beválik, ez nem kétséges! De persze tévedhet is, mert a leghőbb vágyaink ugye nem teljesülhetnek mindig...


Ha viszont felteszel egy kérdést, az inga meg hirtelen megáll, te meg kíváncsiságból arrébb akarod húzni, de azt mintha egy láthatatlan erő tartaná ott, nem mozdul, csak áll egy helyben, a fizika törvényeire magasról tesz, akkor viszont gondolkodj el újra rajta, hogy mit is csinálsz valójában, mielőtt újra játszani támadna kedved vele...

50. c4f059c04b (válaszként erre: 49. - C42a13b98c)
2008. nov. 1. 07:53
Ok. viszek macskatápot =:&
49. c42a13b98c (válaszként erre: 48. - 666Merope666)
2008. okt. 31. 22:25
Jaja, igen. Így a macskám is meg tudja jósolni a jövőt. Ha a kérdésnél nyávog, akkor igen, ha nem akkor nem a válasz, de ez csak útmutató és vagy beválik vagy nem. Viszont alkalmanként 5ezerért lehet jönni bátran!pfff;-)
2008. okt. 31. 20:55

Ha meg lehetne mondani a lottót így, akkor a fél ország tudná a számokat! XD


Az inga csak egy LEHETŐSÉGET mutat, hogy VALÓSZÍNŰLEG hogyan fog alakulni a dolog. Pl lehet, hogy azt mutatja neked, h lesz 5 gyereked, de te ki akarsz szúrni vele, és fejbe lövöd magad... Tudom, ez durva példa volt, de legalább elég szemléletes. Ezért sem szabad csak az ingára hagyatkozni, az inkább csak egy kis útmutató, ami vagy beválik, vagy nem.

47. df2a740c00 (válaszként erre: 46. - Df2a740c00)
2008. okt. 29. 11:44
pontosan ötnél!! ingott be, teljesen határozottan! na, kiprószáltam, de most is a munkahelyemről írok, úgyhogy nem jött be :D
2008. okt. 29. 11:43
nekem valahogy mindig azt mutatja, amit szeretnék. Aztán hol úgy lesz, hol nem. Az mondjuk brutális volt, amikor kiingáztam a lottószámokat. illetve csak azt hittem:D És hogy miért hittem ezt? Mert egytől kilencvenig végigmindtam a számokat, és
45. df2a740c00 (válaszként erre: 44. - C4f059c04b)
2008. okt. 29. 11:41
Kb.
2008. okt. 29. 11:38
Nem árt, de nem is használ .)
2008. okt. 29. 11:33
Sziasztok! Én is hiszek az ingában évek óta használom! Van egy könyv is a Nagy ingakönyv. Nagyon jó, és érdekes, úgy ír rola mintha egy alfogadott bizonyítot tény volna! Egyszer jópáran csajok ingáztunk megkérdeztük kinek hány gyereke van, volt, lesz... és mindenkinek megmutatta, (még azt is ha elvetette valaki) kivéve egynél megsem mozdúlt, ő egy idősebb nő volt "vénlány". Éscsak akkor döbbentünk rá tejóég ez tényleg működik.... Viszont sajna a Lotto számokat nemtudja megmondani :-)
42. 1eb84e4bad (válaszként erre: 40. - 5cb4354c81)
2008. okt. 18. 11:36

A Hartmann háló a földet ÉK-NY irányban, szeli át és szabad térben a mi földrajzi szélességünkben 2.5 * 1.9 m-es hálót képeznek vízszintes irányban, de a tér három dimenziós, így rendelkezik egy kb. 2 m -es függőleges kiterjedéssel is.

Tehát ha belövöd az irányt, és elindult a négyszetrács egyik oldalára merőlegesen, meglesz a vonal:-)

41. c4f059c04b (válaszként erre: 40. - 5cb4354c81)
2008. okt. 18. 11:36
Azért nem mozog egyformán, mert az agy tudatalattiért felelős részei is küldenek az izmokhoz jeleket. Ezek nagyon apró, szabad szemmel nem látható mozgást idéz elő, ami az érzékeny ingán látható lesz. Mivel nem mindenről ugyanaz a véleményed, ezért nem egyformán mozog az inga. Őszinteségi tesztnek viszont jó :)
40. 5cb4354c81 (válaszként erre: 39. - C4f059c04b)
2008. okt. 18. 11:31

Jogos, a fenntartásod, mert ez az elején nekem is szembe jutott. De akkor mitől lenne az, hogy nem mindig ugyanúgy mozog?? Ha pl. több mindent kérdezel tőle, és az egyikre igen, a másikra nem a válasz, vagy éppen kettőre igen, és a harmadikra nem...Ha nem lenne benne semmi, csak simán azért mozogna, mert remeg a kezünk, akkor mindig ugyanúgy mozogna. Nem?

Én azt nem tudtam megnézni vele, hogy van-e káros sugárzás a nappalinkban. Úgy olvastam, hogy álljunk fel, az ingát tartsuk magunk előtt, a másik kezünk a tenyérrel a földre néz, és lassan forogjunk körbe. Ti is így tudjátok ezt? Mert nekem meg sem mozdult az inga, semerre sem!!!! Miért nem sikerül???

39. c4f059c04b (válaszként erre: 36. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 17. 20:26
Nekem is a kinezológia jutott eszembe. Csak azt nem tudom, hogyha az illetőnek úgy rözítenék a kezét, hogy még nagyon apró mozgásra sem lenne képes, vajon akkor kilengene-e az inga.
2008. okt. 17. 20:23
Tudom. Nem is használom. Ez már évekkel ezelőtt történt.
37. c42a13b98c (válaszként erre: 35. - C4f059c04b)
2008. okt. 17. 20:19
Szerintem is "nyugodtan" hihetsz benne, de NE használd, mert nem az az erő, akivel nekünk dolgunk lenne...szvsz.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook