Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mennyit hízott a terhessége alatt? fórum

Ki mennyit hízott a terhessége alatt? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
8. Joyce (válaszként erre: 5. - Win)
2007. jún. 12. 12:50
Az Elevit növeli az étvágyat, azért híztál?
7. Joyce (válaszként erre: 2. - Almakompót)
2007. jún. 12. 12:49
Sajnálom.
2007. jún. 12. 12:25
Én 20 kilót híztam (45-ről), de sajnos semmi nem maradt rajtam :-(!!!!!!!!!!!
5. win
2007. jún. 12. 11:25

Én 13 kg-ot híztam. Nem tudom a szüléssel mennyi ment le, elég tapló nővérek voltak ott, ahol mérni lehetett volna, inkább nem mentem.

Én 6 napot voltam a kórházban, mikor hazamentünk és ráálltam a mérlegre már csak 3,5 kg pluszom volt.

Aztán a szoptatás miatt elkezdtem Elevitet szedni, és visszajött 6 kg.:((( Ebből azóta lement 3 kg. Most itt tartok, és még szoptatom a fiam.

2007. jún. 12. 10:53

20 kg-t híztam aterhesség alatt. Eléggé vizesedtem is. 8-9 kg-val voltam kevesebb amikor hazamehettünk a kórházból.Sajnos nem nagyon tudtam szoptatni.Igy is kb. fél évbe telt mire ugyanannyi kg voltam mint a terhesség előtt. Ráadásul hiába voltam ugyanannyi,a testem valahogy átalakult,a csipőm szélesebb lett, a pocim is kevésbé rugalmas. Kb amikor 1 év már eltelt,akkor kezdtem ugy érezni, hogy újra a "régi" vagyok. Eleinte kicsit zavartak a változások,de a férjem sokat mondogatta,h.szép vagyok stb. igy az "én-képem" helyreállt és megbékéltem magammal:-)

Most már ott tartok, hogy másfél éves kislányom és kész vagyok egy új babára testileg és lelkileg egyaránt!

2007. jún. 12. 10:51
25. het.... 15 kilo...... duuuuuuuuuurvaaaaaaaaaa!!!
2. almakompót (válaszként erre: 1. - Babi83)
2007. jún. 12. 10:48

Hát az én terhességenm nem volt vaélami átlagos semmiféle szempontból de azért leírom!

Ikreket vártam, sajnos 22. héten születtek meg (csak néhány órácskát éltek:( )

Én 11 kg-ot szedtem addig magamra. A szüléssel 5-6 kg ment le. Kb két hónap alatt nyartam vissza az eredeti alakomat, vagy most már az is lehet hogy soványabb vagyok mint voltam. e ehez nagymértékben hozzájárul az is, hogy egyáltalán nincs étvágyam amióta ez megtörtént:(

Na de a következő terhességnél remélem, hogy többet hízok, tovább tart, és az sem lesz baj, ha nem sikerül azonnal leadni, mert lesz egy vagy két baba aki erről a témáról kellőléppen eltereli a figyelmemet!

2007. jún. 12. 09:00
Te hány kilót híztál a terhességed alatt, mennyi ment le a szülés után, és hogy állsz azóta a súlyfelesleggel?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook