Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mellé álljak, hogy ne legyen vita egy ilyen pitiáner dologból? Az eszem a férjemhez „húz”, a szívem viszont a lányomhoz. fórum

Ki mellé álljak, hogy ne legyen vita egy ilyen pitiáner dologból? Az eszem a férjemhez „húz”, a szívem viszont a lányomhoz. (beszélgetős fórum)


1 2
12. PudingPillangó (válaszként erre: 11. - Pearl1975)
2013. júl. 28. 23:08
Igen, elmondtam neki. Ő viszont érvel folyamatosan, hogy mi az, hogy minden hülyeségben támogatom a lányomat, és teljesen rá van kattanva erre, hogy neki ebből baja lesz, csalódni fog stb. Nem érti meg egyszerűen, hogy nem akar SEMMIT, de az égvilágon semmit ettől a férfitól...
11. pearl1975 (válaszként erre: 10. - PudingPillangó)
2013. júl. 28. 23:02
ülj le a férjeddel, és ezt mind mondd el neki. :)
2013. júl. 28. 22:57

Igen, elengedném egyedül is, de az előadás este 8-kor kezdődik és szerintem 10-ig, fél 11-ig biztosan eltart, és ennyi ideig még azt sem tudom csinálni, hogy elsétálgatok a kisebbekkel, mert egy idő után megunnák - érthetően.

Valószínű az lesz, hogy elmegyünk ketten, viszont akkor meg tudom, hogy a férjem meg fog sértődni, hogy addig neki kell a kisebbekkel kell lenni. Meg az „fáj” neki, hogy én támogatom ebben a lányomat (azaz elmegyek vele), és zavarja a lányunk plátói rajongása is. De nem tudom, mitől félti, hiszen mi is voltunk kamaszok, én is voltam szerelmes elérhetetlen férfiba (ének, színész stb.), mégsem lett semmi bajom, nem vágtam fel az ereimet. :D

Hát, elég bonyolult egy családunk van...

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 28. 22:52
Menjetek el együtt! Annyit talán kibír a családi kassza!
8. Annie1130 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 28. 22:43
15 éves. Miért ne mehetne el egyedül?Te menj érte a megbeszélt időpontban mikor vége a műsornak, plusz légy rendes és adj neki fél órát, hátha megint tud fotózni. A férjednek meg magyarázd el, hogy nem fog elszökni a lányotok csak azért, mert tetszik neki az a férfi. Semmi baja nem lesz, plátói szerelem kell mindenki életébe!Mikor élje át ezeket a dolgokat, ha nem most?!Most van abban a korban, hogy ismerkedik a szerelem érzésével, most van abban a korban, hogy felfedezi saját magát. Ahogy leírtad, elég okos a lányod ahhoz, hogy ne csináljon semmi butaságot, tehát adjatok neki egy kicsit több bizalmat és teret, biztos vagyok benne, hogy nem fog vele visszaélni!
7. Krisz42 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 28. 22:42
Szerintem menj el a lányoddal a férjeddel pedig èrtesd meg,h nem azért szeretne menni,mert szerelmes,ráadásul inkább ilyen ideálja legyen,ebből nem lesz probléma,stb.Az apa csak féltékeny,de alânyodban nagy lelki sebet ejthet,ha ezt nem teszedmeg neki.Gondolj arra,milyen volt,amikor fiatal voltál.Neki ez most nagyon fontos,ha nem is lenne oyannagy dolog,ha nem mehet el,akkor mégjobban felértékeli,ha ott lehet,akkor boldog lesz.
2013. júl. 28. 22:40
Mi lenne ha Te mennél el kettesben a lányoddal? az amúgy is jó, ha van minden gyerekkel olyan idő, amit csak vele töltesz :)
2013. júl. 28. 22:40
Ugy latom mindenki ugyanarra gondolt :-)
2013. júl. 28. 22:39
Mondjuk mondd el ugyanezt a ferjednek, hogy ennyit megerdemel hiszen semmi mas kivansaga nincs. Mi lenne, ha csak ketten mennetek el?
2013. júl. 28. 22:38

szerintem menjetek el ketten.


ez a rajongás a lovas fickó iránt majd úgyis elmúlik, egy szép emlék lesz. és a lányod majd felnőtt korában boldogan fog arra emlékezni, hogy mellette álltál, elvitted. amúgy ezt mondd el a férjednek is.

2013. júl. 28. 22:37
Állj a lányod mellé és menj el vele ketten...ha minden kötél szakad.
2013. júl. 28. 22:35

Mától két hétig a Balatonnál nyaralunk a három gyerekünkkel. A 15 éves nagylányom (akiről írok) elég visszahúzódó, csendes természetű, a saját korabeliekhez képest meg főleg (nem iszik, nem cigizik, nem jár bulizni stb.). Egy szenvedélye van, méghozzá a lovak. Megszállottan rajong értük, már egészen kicsi kora óta. Egy balatoni nyaralás alkalmával pár évvel ezelőtt elmentünk cirkuszba, ahol egy nagyon színvonalas előadást láthattunk. A lányomat teljesen elvarázsolta a cirkusz világa, a lovak, és mint utóbb kiderült, az egyik lovas akrobata is. Képeket, újságcikkeket kezdett el gyűjteni róla, aztán következő évben már közös fotó is készült, majd dedikáltatva lett a cirkuszjegye. 2009-ben (ha minden igaz, akkor) ez a tag kivált a cirkuszból és egy saját lovas show-t csinált, azzal járta és járja a mai napig az országot. Az én lányom pedig teljesen „belezúgott”. (Persze plátói az egész, ő élete első „szerelme”.)

Már hónapokkal az idei nyaralás előtt tervezgette, hogy ha jövünk, mikor nézzük meg a show-t. A jegyárak sajnos elég borsosak (egy öttagú családnak meg főleg), de úgy voltam vele, hogy tényleg egész évben nem kér semmit, nem is nagyon jár el otthonról, ez még belefér.

Most viszont, hogy lejöttünk és előállt az ötlettel, az apja rögtön rávágta, hogy nem, szó sem lehet róla. Hogy gondolja, hogy fejenként be fogja fizetni a négyezer forintos jegyárat (pedig tényleg megtehetnénk egy évben egyszer, nem ettől fogunk csődbe menni), hogy aztán két órán keresztül nézze a „bohóckodást” - mondta a férjem.

A lányomnak meg több se kellett, kiborult, elege van belőlünk, elege van a nyaralásból, elege van mindenből.

Amikor pedig próbáltam beszélni az apjával, csak elutasított, és lekezelően csak annyit mondott, hogy álljak csak a lányom mellé, támogassam a hülyeségben, legyen csak belezúgva egy harmincas férfibe stb.

Ilyen hangulattal indul a nyaralás: a lányom nem szól hozzánk, a férjem nem szól hozzám, a kicsik pedig (akik aztán semmiről se tehetnek) csak nagyokat pislognak.

Tudom, hogy ez egy nagyon pitiáner, majdhogynem „szóra sem érdemes” dolog, de nem tudom, mit tehetnék? Álljak a férjem mellé, mondván, „nem engedhetjük meg magunknak”, meg „ne támogassam a lányunk hülyeségeit”? Vagy álljak a lányom mellé és menjek el vele ketten, hiszen erre várt egész évben?

Minden választ köszönök! Sőt, annak is köszönöm, aki képes volt elolvasni ezt a „kisregényt”. :)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook