Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lettem szakítva a megszokott társaságból fórum

Ki lettem szakítva a megszokott társaságból (beszélgetős fórum)


21. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 23:02
Ha akartok találkozhattok...
2020. febr. 25. 21:23
Talán igazatok van. Nem is a társaság korával van bajom, hanem Ő hiányzik.
19. Kyoko
2020. febr. 25. 09:45

Én még harminc se vagyok és édesanyámtól idősebb kollegináim vannak, akikkel nagyon jól kijövök.


Nyitni kell mások felé, mert meghalsz az unalomtól és magánytól.


Nem kell folyton folyvást beszélgetni velük, de meg kell találni egy közös témát, amin tudtok csámcsogni.

2020. febr. 25. 07:33
Ha úgy érzed, hogy nincs témátok, ne beszélgess hanem dolgozz munkaidőben, úgy gyorsabban telik az idő.
17. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Channa*)
2020. febr. 25. 04:46
Erre gondoltam igen. Nem mind nyitott a világra. Elvannak a sajátjukban.
16. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 23:23
Szerintem a mhely nem a magánéletről kell hogy szóljon hanem a munkáról. Az ex kollégával most is tarthatnátok a kapcsolatot ha akarnátok... Az új kollégákhoz meg idő kell hogy megszokjátok egymást.
2020. febr. 24. 22:17

Hmm, és még az idősebbekre, a 40-50-esekre szokták mondani, hogy rugalmatlanok, nem tudnak váltani, alkalmazkodni a változó követelményekhez.


És tessék, a fiatalabb nem tud.


Fórumindító, javaslom légy egy kicsit rugalmasabb, mert hamar leírnak, ha ilyen merev vagy. És legyél csapatjátékos. Különben ki leszel golyózva a melóhelyről.

14. Amaunet (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. febr. 24. 21:30
Azzal jól elszórakoztatja őket.:)
13. Pampalini (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 20:47
Nem vagy te szerelmes?
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. febr. 24. 20:16

A gyes után 26 évesen kezdtem újra dolgozni, és mindenki kétszer idősebb volt nálam. Imádtam azt a gondoskodást, amit kaptam tőlük, igaz ez szülés előtt is így volt:D

Mindig kedvesek voltak velem, segítettek, viccesek voltak. A következő munkahelyemen is 15 évvel volt idősebb a kedvenc kolléganőm. Soha nem volt velük semmi gondom.

Bár most sincs a kollégáimmal, csak időnként unatkozok velük:DDD


Én tudok miről beszélgetni a huszonévesek egy részével is, de nem minddel, mert van aki annyira tájékozatlan és nem is nyitott dolgokra, hogy nem tudok velük mit kezdeni...

11. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 20:03

Szia.

Még én is fiatalabb vagyok a 48-55 évesekhez, de....mégsem!

Tanulni lehet tőlük, okosodni, informálódni, viccelődni.

Sokszor jobban el lehet dumcsizni egy 20-25 évvel idősebbel, mint a saját korosztályukkal! Kifinomultabb a humorérzékük, megfontoltan gondolkodnak, általában helyes tanácsokkal látnak el, segítenek a munkákban, stb...

Ha te nem bírod a 48-55 éveseket, az nem az ő hibájuk és ezt látják is rajtad, hanem a tiéd.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz...

Harmadik megoldás, hogy beszélsz a vezetőséggel, hogy számodra a tracsparty fontosabb, mint a munka, így vagy kilépsz, vagy visszahelyez a régiek közzé.

10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. febr. 24. 19:59
Imádom a 40-es,50+-os nők társaságát. Én egy huszonévessel nem tudok miről beszélgetni. 🤷‍♀️
9. Channa* (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. febr. 24. 19:58
Vagy kérjen ő felvilágosítást. Lehet, hogy az idősebbek a hatékonyabbak, nem?
2020. febr. 24. 19:57

Most sem vagy jó társaságba!

Szerintem itt akik eddig írtak 40 felettiek:DDD


Én is.


Sokszor rácsodálkozok, hogy a fiatalok mennyire unalmasak. Én 52 éves vagyok. Van két 35 éves nő nálunk, hát mit ne mondjak. Egész nap meg sem szólalnak, ha meg igen, akkor is dög unalmas minden szavuk.

A csapatunkban van egy 58 éves nő és egy kb. ennyi idős pasi is. Velük szoktam nevetgélni, mert az ő humoruk a helyén van, ahogy a 40 és 45 éves kollégáknak is. Az érdeklődési körük is sokkal többrétű, mint a fiatalabbaknak.


Nem lehet, hogy veled van a gond? Vagy még ismerkedős szakaszban vagytok? Lehet, hogy 1-2 hónap múlva lesz néhány jófej anyukád! Fel a fejjel! Akarj velük egy kicsit ismerkedni és nem lesz az rossz;)

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 19:53

Sok cégnél szokás az átszervezés és ennek kapcsán a leépítés. Lehet, hogy a vezetőid nem olyan hatékonynak ítélték a munkátokat, mint azt ti magatok. Lehet, hogy a sok "beszélgetések" másoknak is feltűntek.

Lehet, hogy örülnöd kéne, hogy más osztályon kaptál munkát és nem a felmondásodat íratták alá.

6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 19:50
Világosítsd fel őket, ha valamit nem tudnak :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. febr. 24. 19:49
Próbálok, de nincs velük témám. Más egy 48-55 éves társaság.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. febr. 24. 19:46
Emberhiány. Azt mondták, X idő múlva át kell mennem. És eljött ez az idő. 3 hete vagyok az újban.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 19:46
Ne hisztizz. Barátkozz, épülj be.
2020. febr. 24. 19:42
Miért helyeztek át? Emberhiány volt a másik oldalon vagy itt leépítés?
2020. febr. 24. 19:34
Megváltozott a munkaköröm, és át lettem helyezve egy másik épületbe. Ahol eddig voltam, a munkatársammal baráti volt a viszonyunk. 3 év van köztünk. Összedolgoztunk, "fél szavakból is", egy rugóra járt az agyunk. Hatékonyak voltunk, munka közben csevegtünk, lelkiztünk ha volt idő, mindig volt témánk. De ennek vége. Mióta áthelyeztek, kétszer váltottunk pár szót. Ráadásul 20-25 évvel idősebbek közé kerültem. Azóta szinte magam alatt vagyok, hiányzik. Hogy gyűrjem le a napokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook