Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki ismerte meg kedvesét társkeresőkön? fórum

Ki ismerte meg kedvesét társkeresőkön? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 29. 14:33

Sziasztok!

Mi ugyan nem társkeresőn ismerkedtünk meg hanem egy chat oldalon. Baráti viszonyban voltunk az elején aztán nekem megszűnt az internetezési lehetőségem így "elvesztettük" egymást. Egy év után ismét felnéztem,hogy megvannak e még a többiek. Jól tettem,ismét megtaláltuk egymást,beszélgettünk és szerelem lett belőle.

Ennek már 9 és fél éve :)

Jövő májusra tervezzük az esküvőt,lassan 4 éve élünk együtt :)

8. flier (válaszként erre: 7. - Csipkerózsika)
2014. júl. 24. 17:14
de azért valljuk be elég sok fura és vicces figura is megfordul ilyen helyeken....:) nekem volt anno h még boncmester és börtön fegyőr is írt :)
2014. júl. 24. 16:34

Az előző páromat ott ismertem meg, méghozzá nagyon hamar, ő volt a harmadik emberke, akivel találkoztam is. 3 éves kapcsolat lett belőle, amiből egy év együttélés is volt.

Szóval nekem jók a tapasztalataim, de azért hozzáteszem, hogy szemfülesnek kell lenni és okosan válogatni.

Oldalakat nem ajánlok, de én 3 ingyenes oldalra voltam beregisztrálva és szerintem nem érdemes ezért pénzt kiadni.

2014. júl. 24. 16:05
én is ott ismertem meg a 2 férjem.ma már 8 éve vagyunk együtt és 4 éves a kisfiunk.igaz nagyon sokat kellett szelektálni a jelentkezőkből de folyamatosan hullottak ki.és ő maradt.igaz csak olyan kapcsolatra épült volna mert mindketten válófélben voltunk.de aztán szerelem lett
2014. júl. 24. 15:35

Én társkeresőn "jöttem össze" a férjemmel,bár első levelét egy közösségi oldalról írta,így onnan már "ismertem"de aztán a társkeresőn egymásra akadtunk.... :)

6 éve vagyunk együtt.5 éve házasok.

Nekem nincs rossz tapasztalatom amúgy,nem rosszabb legalábbis mint bármely ismerkedés,csak fontosnak tartom mielőbbi személyes találkozást.Bár aki nem igazán tudott lekötni levélben,chaten,msn-en annak személyesen sem sikerült.

Nem tudom melyik oldal jó, love,vagy randivonal,ezeket ismerem.

2014. júl. 24. 09:01
Én nem.
3. Katz.S (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 23. 21:31
véletlen volt, viccből regisztráltam egy ilyen oldalra. csak úgy mókázni egyet ;) eredmény: 3 év. ugyan már ex, de a lényeg, hogy működőképesek ezek az oldalak. /persze vigyázni kell :) /
2014. júl. 23. 21:31
van tobb hasonlo forum
2014. júl. 23. 21:28

Sziasztok

Olyan kerdessel fordulok hozzatok, hogy ki probalta ki a tarskereso szolgaltatast? Kinek jott be? Kinek lett onnan tartos kapcsolata? Ha igen, melyikrol? Reklamot nem kerek, csak tapasztalatot. Ugynezem, hogy eloben az emberek egyre jobban zarkozottak. Nehezebb ismerkedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook