Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki ismeri a következő orvosokat? fórum

Ki ismeri a következő orvosokat? (beszélgetős fórum)


1 2
34. vivi8105 (válaszként erre: 1. - Velociraptor)
2012. máj. 21. 15:07

Dr. Koós-Hutás Piroskát én NEM ajánlom. Nagyon felületes lett az utóbbi években, kapkod. Nem fordít elég figyelmet a betegeire.


Nagyon nagyot csalódtam benne, pedig már 6 éve hozzá jártam, kénytelen voltam orvost váltani...

2012. máj. 14. 12:55

Sziasztok!


Igaz látom, ez a fórum nem a "legfrissebb", de azért én leírnám az élményem, hátha valakinek hasznos és kicsit erőt nyer belőle.


Én a SOTE II. szültem, dr. Tömösváry Zoltán-nál illetve egy végtelenül rendes, kedves, szakmailag nagyon jól felkészült szülésznőnél, Gönczi Katalinnál.


A doktor urat illetve a szülésznőt a végtelenségig tudnám dícsérni, ezért ezzel most nem húznám a sorokat. (akit érdekel persze, privátban szívesen megosztom a véleményem velük kapcsolatosan: szucs.renata@gmail.com).

Amit inkább megjegyeznék, hogy rengeteg anyuka nem látja át, hogy mennyit dolgoznak azok az orvosok, szülésznők, nővérkék, akik a klinikán dolgoznak!

Sokan csak panaszkodnak, hogy nem kapnak ilyen-olyan odafigyelést: hát ezt meg kell, hogy cáfoljam. Hüvelyi szüléssel adtam életet április 16-án kisfiamnak, a szülés alatt semmi probléma nem volt (igazából a szülés annyira rossz élmény, mint sokan leírják, nem volt, sőt a vége egyenesen szuper!) de sajnos a szülés után 4-5 órára igen erősen el kezdtem vérezni. Gyorsan elvittek egy kismműtétre, ahol újra kellett vágni a gátam egy vérömleny miatt illetve a méhösszehúzóra nem reagáltam úgy, ahogy kellett volna, ezért egy nőgyógyászati kaparást végeztek.

Az orvosom az egész napos ügyelés után még éjjel bejött a műtétre, az örzőbe is mindennap jött hozzám (volt, hogy többször is) illetve a gyermekágyon a vért (mert azt sajnos sokat kaptam) ő adta be! Hihetetlen, hogy vannak még ilyen becsületes orvosok!

De szeretnék említést tenni a nővérekről illetve ügyeletes orvosokról is!

Én egyáltalán nem panaszkodnék rájuk, sőt inkább az ellenkezője! Nagyon jó "élményeim" vannak velük kapcsolatosan, ha a szakmai oldalt nézzük, bár nekem emberileg sem volt senkivel sem problémám! Bármi kérdésem volt, azonnal válaszoltak, odafigyelők, "gondoskodók" voltak (amennyire persze kórházi kereteken belül kell).

Nem akarom sokat húzni a sorokat, ha bárkit bármilyen részlet érdekel, az írjon nyugodtan! :D


Üdv mindenkinek!

2010. júl. 19. 05:57

Sziasztok!


Én a Buriknál szültem,de azt az élményt nem írom le,mert "úgy is kitörölnék".

Ő Margit Kórházban van és a Vörösvári úti rendelőben

Ha nagyon kell a száma elküldöm majd priviben


Szép napot!

31. velociraptor (válaszként erre: 29. - Tereteri)
2010. júl. 18. 08:33
köszönöm szépen
30. tereteri (válaszként erre: 29. - Tereteri)
2010. júl. 18. 04:52
Ha esetleg műtét vagy más beavatkozás kell akkor pláne ajánlom, mert sebész is.
2010. júl. 18. 04:47

Szia! Én Tasinál szültem, bár nem volt olyan problémás terhességem. Sokan járnak hozzá, szakmailag eléggé ott van.

Ha olyan orvsot keresel aki "lelkileg is támogat", akkor nem ajánlom, viszont ha ez nem annyira fontos és jó, korrekt, megbízható szakember kell, akkor igen.

Én nála tervezem szülni a következő babát is.

Sok sikert!

28. velociraptor (válaszként erre: 27. - Butterflies80)
2010. júl. 10. 07:30
köszönöm!
27. butterflies80 (válaszként erre: 26. - Velociraptor)
2010. máj. 31. 22:40

Hali Velociraptor!


Az orvosok közül én csak Tömösváry-t ismerem pár hónapja, ő nagyon szimpi.

Tablettát akartam felíratni és előtte meg akartam csináltatni a szűrést, mert még sohasem jártam nőgyógyásznál.

Mikor megtudta, hogy ez nekem az első vizsgálat lesz, nagyon türelmes volt. Egy csomó kérdést tett fel, aztán elmagyarázta, hogy mit fog csinálni. Méga a műszereket ismegmutatta, meg mondta, hogy nyugodtan szóljak, ha fáj.

Egész könnyen ment a dolog, nem volt semi probléma.

Van olyan barátnőm, aki más orvostól sírva jött ki, de nekem semmilyen rossz tapasztalatom nem volt.

Mivel a rákszűrésem is rendben volt, felírt egy gyógyszert, azóta is azt szedem.


Egyébként a doki (Tömösváry) elég fiatalnak néz ki, de állítólag már két gyereke is van, szóval nem lehet annyira fiatal. És a Sote Klinikán is dolgozik, ha jól tudom.


Remélem Te is megtalálod a Neked való orvost, mert az fontos dolog, hogy az ember bízni tudjon benne! Főleg, ha műtétről vagy szülésről van szó!


Pá!

Csilla

26. velociraptor (válaszként erre: 25. - Livy88)
2010. ápr. 10. 21:29

Szia!


Köszi az infót! Sajnálőm,hogy így jártál,tudom nem vigasz ,de egy kis terhesség, ha el akar vetélni,mindenképp elmegy,és kontra, ha meg akar maradni, tehetsz bármit....

Sok sikert a következőhöz!!!!


Üdv.


"Velociraptor"

25. Livy88 (válaszként erre: 24. - Velociraptor)
2010. ápr. 7. 17:20

Szia!


Én hétfőn volt 2 hete, hogy görcsöléssel és pecsételő vérzéssel mentem el a II.sz.Nőgyógyászati Klinikára.Tudtam, h. babát várok és nagyon megijedtem!

Dr.Tömösváry Zoltán vizsgált meg és megállapította, h.6 hetes terhes vagyok.Kérdeztem tőle,h. mi lehet az oka a panaszaimnak, mire a válasz nyeglén és félvárról így hangzott,h. ez természetes dolog és lehet, h. 12 hetes koromig így is lesz.Majd hozzá tette többször, h. körzetileg nem hozzá tartozom legközelebbi vizsgálatra csak úgy mehetek oda ha megfogadok valakit.Mivel biztonságban éreztem magam ezek a válaszok után, így vidékre utaztam édesanyámhoz.

Egy héttel a vizsgálat után vidéken elvetéltem!Pedig semmi megterhelőt nem csináltam és nem idegeskedtem.

Vidéken az orvos megvizsgált és mint kiderült 8 hetes terhes voltam és közölte, h. a vérzések és a görcsök ennek is lehettek a jelei.

Most kérdem én, ha egy vidéki orvos tud normális felvilágosítást adni, akkor egy Fővárosi miért nem???Talán akkor nem fájt volna ennyire a babám elvesztése, ha normális felvilágosítást kapok és nem csak félvállról kezelik a betegeket!

Nekem ez a személyes tapasztalatom Dr.Tömösváry-ról!

2010. márc. 13. 16:23
szomorú vagyok ,hogy amiért feldobtam a témát arról semmi.....
23. Cate77
2010. márc. 12. 12:33
Köszönöm szépen ezt az oldalt én is megtaláltam csak sehol nem találtam árakat és azt,hogy van-e rendelése most az Istvánba vagy csak a magánrendelése van?
22. c1e9612cd3 (válaszként erre: 21. - Cate77)
2010. márc. 11. 16:35

Olvasd el ezeket!

[link]



[link]

21. Cate77
2010. márc. 11. 12:48

Sziasztok!


Még nem jártam itt de szeretném ha segítenétek.Dr.Pop Andreáról ki tud nekem valami közelebbit írni.Szeretnék hozzá menni orvosváltás miatt de nem tudok róla semmit csak olvastam,hogy kedves jó orvos.Előre is köszi.

2010. márc. 5. 00:19
tényleg sehol senki???
2010. márc. 3. 19:34
szomorú vagyok....senki nem tud segíteni?
18. velociraptor (válaszként erre: 17. - Borsi :-))
2010. márc. 2. 21:35
köszi az infókat tényleg...talán az a baj ,hogy nagyon sokat vállal ,így fáradt és rapszódikus,szétszórt kicsit...nem tudom...
17. Borsi :-) (válaszként erre: 16. - Velociraptor)
2010. márc. 2. 20:42

Kútvölgyiben vezeti a szüléseket és én tényleg maximálisan elégedett voltam vele.Hívott telefonon,hogy minden ok-e,a szüléshez éjjel bejött és ott volt végig velem.Biztatott,rendi volt.

Nehezen tudom elhinni a lent leírtakat róla,de persze lehet így volt.Sokaknak nem jön be a stílusa.

A szülésekért nem mondja meg mennyit kér,mindenki ahogy érzi annyit ad neki.

Mindennap bejött hozzám amíg a kórházban voltam.Szóval szerintem szakmailag is és emberileg is jó.

16. velociraptor (válaszként erre: 15. - Borsi :-))
2010. márc. 2. 20:17
köszi,ennek örülök...hol vezeti most a szüléseit?
2010. márc. 2. 20:03
Én 5 hónapja szültem a dokinőnél és teljesen elégedett voltam vele most is és 4 éve is,amikor szintén együtt szültünk.
14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Roslin)
2010. márc. 2. 19:42
róla már én is hallottam! Nem voltam még nála, de nekem is jó szívvel ajánlotta az 1ik ismerősöm.
13. 43287dec91 (válaszként erre: 12. - Velociraptor)
2010. márc. 2. 17:51
hát igen, ez sem ma történt. bele se merek gondolni miket csinál manapság!
12. velociraptor (válaszként erre: 11. - 43287dec91)
2010. márc. 2. 17:49

Szia!


Akkor sajnos igazoltátok ,amiket már innen-onnan hallottam.

Pedig 25 évvel ezelőtt a legfantasztikusabb orvos volt...... mindenesetre kihagyom...

11. 43287dec91 (válaszként erre: 10. - Velociraptor)
2010. márc. 2. 17:36
igen igaz! egy ismerős mesélte hogy a terhes húgát kísérte el hozzá és cigivel, meg piával várta őket a rendelőben...és mikor a szülésre került sor, egyszerűen nem volt elérhető, pedig tudta, hogy bármikor szülhet a húg...nekem ennyi elég volt...
10. velociraptor (válaszként erre: 9. - 43287dec91)
2010. márc. 2. 17:20

Szia!

Akkor igaz ,hogy "elszállt" az évek során? Valamikor nagyon tuti volt...Írnál részleteket? Akár priviben?


"velociraptor"

2010. márc. 2. 16:39
a Koós Hutás Piroskát SEMMIKÉPP se válaszd, nagyon megbízhatatlan és link dokinő, hiába van felszerelt rendelője!!!
8. velociraptor (válaszként erre: 2. - Roslin)
2010. márc. 2. 16:27
Köszönöm a tippet
7. velociraptor (válaszként erre: 3. - Correct)
2010. márc. 2. 16:26
....az egyik kisfiam dínó őrült.....
6. velociraptor (válaszként erre: 4. - Borsi :-))
2010. márc. 2. 16:25

Szia!


Írnál Róla?


"velociraptor"

2010. márc. 2. 15:42

Szia!


Sajna őket én sem ismerem, viszont tudom ajánlani dr. Tóth Ferenc szülész-nőgyógyászt, aki a SOTE Kútvölgyi Kórházban dolgozik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook