Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogyan és milyen tapasztalatokkal használta a babahámot eddig? fórum

Ki hogyan és milyen tapasztalatokkal használta a babahámot eddig? (beszélgetős fórum)


12. chewy
2010. márc. 27. 20:25
teszek fel roluk meg egy kepet a fenykepeimhez.
11. chewy
2010. márc. 27. 20:15

Eddie Bauer 2-in-1 Harness Buddy (van kutyus,maci es majom)Olyan 10-15 dollarba kerul(az olyan 2-3000Ft ha jol szamolom....ide nem lehet kepet csatolni?

jajj az en fiammal ugyanez a helyzet.Rohan egesz nap es olyankor nem is hallgat senkire(felfedezo)

10. bf5264a5b9 (válaszként erre: 9. - Chewy)
2010. márc. 27. 18:45
Köszi :) 13,5 hónapos, de szalad mint a szél. Közben meg ha mondom neki hogy Nem, akkor kiabál hogy NEMNEMNEMNEM és szalad tovább... ezért kellett a hám is.
9. chewy (válaszként erre: 8. - Bf5264a5b9)
2010. márc. 27. 17:50
Szia!Irtam neked uzenetet.Nagyon cuki a picid.
8. bf5264a5b9 (válaszként erre: 7. - Chewy)
2010. márc. 27. 06:27

Szia!


Hol vetted ezt a típusú hátizsákot? Én Lindamot vettem a Brendonban, az csak ilyen sima színes hátizsák, nem figurás, de ez a megoldás, ami Nektek volt, jobban tetszene :)

2010. márc. 26. 20:19

Sziasztok!

latom eltunt a masik forum.Ott mar leirtam,de most megegyszer azok kedveert akiknek esetleg segitseget jelent.Negy gyermekem van.Az elso harom eseteben soha eszembe sem jutott ilyesmi,viszont a negyedik fiacskam,most 2 eves bizony akkora kihivast jelent mint az elso 3 egyutt.Minden ami a nagykonyvben.Hiszteria,dacc,figyelmetlenseg,rohanas,rossz alvas....meg az utcan vegigsetalni sem egyszeru,mert csak a sajat feje utan megy(rohan)eltunik a boltban egy masodperc alatt,nem erdekli a tomeg vagy a szaguldo autok.neki veszely,nekem stressz...Szoval beszereztem egy ilyen gyerekhamot,ami egyebkent olyan mint egy majmocska alaku hatizsak.Azota minden rendben.nevet adtunk a majomnak es seta elott o veszi fel a hatara.Szabadnak erzi magat de ugyanakkor biztonsagban is van(en sem idegeskedek annyit)Amikor biztonsagos helyre erunk persze rohanhat szabadon.Igy is megtanulja mikor kell Anya kezet fogni stb.En azt mondom nagyon nagy segitseg.Nehany kisgyereknel igazan jol johet.(regen nem gondoltam hogy nekunk is kell,nagyon jo nyugodt kisbaba volt mint a harom testvere)szoval sosem lehet tudni :-)En csak ajanlani tudom.Fel is teszek egy kepet.(ha valaki kritizalni akar,tegye...remelem valakinek azert segiteni is tudtam)"nem vagyunk tokeletesek...szulok vagyunk"

2010. márc. 25. 15:05

Nekem jó tapasztalataim vannak róla. A 9 hónaposan már elég fürgén mozgó, de félelmet nem ismerő gyermekemnél nagyon jól tudtam alkalmazni.

Segítség volt abban is,hogy nem kellett nagyot hajolni a gyerek kezéért, amit egyébként sem szeretett, ha fogtam mert ő a világ felfedezésével volt elfoglalva. Nem nyalta fel az aszfaltot, mert ha negbotlott a hámmal megtartottam. Természetesen csak akkor használtam amikor veszélyes szakaszon közlekedtem vele, vízpart,úttest közelében stb. Játszótéren,parkban lekerült róla. Nagyon jó hátfájós szülőknek és már kevésbé gyorsan mozgó nagyszülőknek is szerintem.

2010. márc. 25. 14:43

Nekünk ugyan nincsen és nem is volt,de szerintem nagyon praktikus eszköz lehet.Ahol mi lakunk ahová a szabadba kimegyünk nincs rá szükség,de pl a városban ha sétál az ember babával(mi ott csak kocsizunk),azon kell sokszor aggódni nehogy elsodorja a gyereket autó vagy bármilyen jármű,mert olyan szűkek a járdák.Ezzel szerintem tudod terelgetni,mégis maga sétálhat.Nem szaladhat el olyan messze,hogy szem elől téveszd,nem veszik el nagy tömegben.Egy alig járni tudó csöppségnek nem tudod megmagyarázni,hogy ne akarjon össze-vissza szaladgálni.Teljesen mindegy egyébként,hogy hasonlít-e a kutyáknál használatos pórázhoz,a gyerekeket nem hinném,hogy frusztrálná.Sőt,szerintem is élvezik inkább.

Bocs,hogy tapasztalatot nem tudok írni,de nem nehéz elképzelni sem,hogy igenis praktikus lehet.

4. Hoxa
2010. márc. 25. 12:31
Megkérek mindenkit, hogy normális hangvételben szóljanak hozzá azok, akikhez a fórumot címezték, ergo, akiknek tapasztalata van.
2010. márc. 25. 10:43

Felkelés után lenéztem, és éppen egy babahámos anyukát láttam sétálni.


Jól el volt a gyerek és egyszer majdnem elesett de az anyuja a hámmal visszafogta, a gyerek akkorát kacagott rajta, hogy a 10.-en is lehetett hallani.

2010. márc. 25. 08:17

(ez a neve egyébként hivatalosan) Egyébként meg nem a szétoffolásról van szó, de nekem pont spec. tényleg az infó kéne nem a sallang... meg nem érdekel mások szerelmi élete meg a kutyája sem, főleg nem abban a stílusban...


Nem teljesen értem, hogy felnőtt, magukat értelmesnek mondó nők, hogyan képesek ilyen stílusban civakodni egy olyan kérdésben, amiben semmi tapasztalatuk nincs, mert 1. vagy nincs gyerekük sem 2. vagy nem is vettek soha ilyen eszközt a gyereküknek


Bár igazad van, lehet hogy ebben az országban felesleges feltenni ezt a kérdést :(

2010. márc. 25. 06:50

Most vettem babahámot, és érdekelne, hogy TI hogyan, milyen tapasztalatokkal használtátok eddig.


Lindamot vettem a Brendonban, mert ez volt az egyetlen ami egyébként hátizsák is, és ha a parkba, vagy játszótérbe érve leveszem róla a szárat, akkor még normális funkciója is lesz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook