Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogy szokott le a dohanyzasrol amikor megtudta hogy terhes? fórum

Ki hogy szokott le a dohanyzasrol amikor megtudta hogy terhes? (beszélgetős fórum)


1 2
31. küne
2009. febr. 14. 23:26
Szerencsére egyáltalán nem kivántam a cigarettát a terhességem elejétől kezdve...a kisfiam 1 éves múlt, és azóta sem dohányzom....
2009. febr. 14. 19:55
Ahogy biztossá vált hogy baba van a pocakomba már tettem is le(de a bizonytalanságba is csak talán 1 szálat szívtam el és slussz),de nem is kívánom sőt a szagát is rühellem,soha többet nem akarok már cigizni,és azt sem értem azelőtt hogy tudtam szívni ..............?
2009. febr. 11. 21:07
Pont így: megtudtam, hogy terhes vagyok.
2008. nov. 20. 13:15
fogtam és kidobtam
2008. nov. 20. 13:11
Attól a pillanattól, hogy megtudtam leraktam és ennyi. Azóta sem gyújtottam rá. Szerintem én vagyok a legnagyobb cigiellenes, aki a gyerekem közelébe rágyújt egyből elkapom.A pici már 16 hónapos.
2008. nov. 15. 23:18
nem én szoktam le, hanem a baba.... egyértelműen utálta.... azóta is csak ha ideges voltam akkor kellet a cigi, ennek 14 éve
2008. okt. 28. 09:34
aznap ahogy megcsináltam a tesztet,pikk pakk leraktam és azóta se szívtam,és ha megszületik a babónk,akkor se fogok,sőt a párom is letette a cigit egyből.nem kell itt szuttyogni,azt mondom nem és kész,a baba a pocakban indennél többet ér mint a szaros cigi,az csak pótcselekvés,és árt is a bőrnek,ereknek,fogaknak,magzatnak,idegrendszernek,kár is volt dohányoznom,és mennyi pénzt félre tudtam volna rakni ,nem efüstölni a francba.
2008. okt. 28. 07:47

Sziasztok

Én mikor megcsináltam a tesztet és pozitív lett, nem akartam elhinni, és akkor még a babát sem akartam. Egyből rágyújtottam idegességemben,de azt a szál cigit nem tudtam elszívni.

Ennek kb 1hónapja,azóta nagyon boldog vagyok a bab miatt és szeretem.

Csak sajnos még nem tudtam leszokni, hiába tudom, h nem jó a babának, egyszerűen nagyon kívánom,de napi 3-4szálra csökkent a mennyiség.

Mit csináljak h ennyi se legyen. Segítsetek lécci. köszi

23. ALLICS
2008. okt. 6. 16:25
Én egyszerűen nem kívántam még a szagától is rosszul voltam.Ez volt pl az egyik jele,hogy terhes vagyok:)
22. 54fa740756 (válaszként erre: 21. - Flex76)
2008. okt. 6. 16:17
Ügyes vagy!
21. Flex76
2008. okt. 6. 15:04

Sziasztok!


Nekem is sikerult letenem a cigit. Es annyira erdekes hogy nem is kell, pedig annyira feltem tole hogy nem tudom megcsinalni.

Hat a gyerekert mindent!!!!

2008. okt. 5. 12:25
Sziasztok, én is napi egy dobozzal szívtam, de érdekes módon, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok (ekkor 5 hetes voltam), észrevettem, hogy kezdem megutálni a cigit. Méghozzá olyan szinten, hogy a szagát sem bírtam, férjem az erkélyen cigizhetett csak, utána küldtem fogat, kezet mosni...A kávét úgyszintén, még a szagát is utáltam. Aztán a nyolcadik hónapban kezdtem újra megkívánni és volt, hogy elszívtam 2-3 szálat :( Szoptatás alatt volt nagyon nehéz, akkor már nagyon nehezent ment ellentmondani, de sikerült. Most pedig ott tartok ahol a terhesség előtt, napi egy doboz elmegy, sajnos :((
2008. okt. 5. 12:14
Én
2008. okt. 5. 12:13
Én ahogy megtudtam hogy baba lesz azonnal letettem pedig én is elég nagy dohányos vagyok voltam.
2008. okt. 4. 13:19
én még nem vagyok biztos teljesen, hogy sikerült a baba még csak hétfőn volt az inszeminációm, de én hétfőn már ugy jöttem ki a Db-i klinikáról, hogy sikerülnie- kell / ez az első inszem/, és azóta nem gyujtottam rá. Hiszem, hogyha egy baba fejlődik bennem, akkor biztos 100%, hogy nem fogok ártani neki a cigivel, pedig én nagy dohányos voltam, 18 éves koromtól szivtam, most meg vagyok 37 éves. A baba érdekében szerintem mindent meg kell tenni! Az Ő egészsége, érdeke a legfontosabb!
16. Flex76
2008. szept. 11. 11:57

Sziasztok!


Nagyon Szepen Koszonom a biztatast es a jo kivansagokat.

En is letettem ma reggel es valoszinu tobbet nem is gyujtok ra!


Mindekinek tovabbi szep napot!!

15. rohiani (válaszként erre: 1. - Flex76)
2008. szept. 11. 11:01
Gondolj sokat a babára és tudd, hogy mennyire ártalmas neki a dohányzás, szerintem ennyi elég, főleg ha már most imádod a picit és ugye nem akarsz neki ártani?
2008. szept. 11. 11:00
Én amikor megtudtam hogy terhes vagyok egyből letettem a cigit. csak így lehet. Bár azóta eltelt 4 év és sajnos most kezdek visszaszokni rá. Érdekes mert az első gyerekkel is így voltam. 4 év után akkor is visszaszoktam
2008. szept. 11. 10:58
még nem tudtam h terhes vok, de már utáltam a cigit, felfordult a gyomrom tőle,annak már 18 hónapja, azóta sem kell
12. Cadence (válaszként erre: 11. - Cadence)
2008. szept. 11. 10:36
Na ezt jol elirtam.De hogy sikerült ujbetennem már 3honapja és nem is hiányzik.... sikerült ujra letennem már 3honapja (ez akart lenni)
2008. szept. 11. 10:34

Én mikor megcsináltam a tesztet és kimutatta hogy terhes vagyok onnantol kezdve egy szálat se szivtam el.Elején rosszul is voltam hányingerem volt nem is kivántam utánna már néha rágyujtottam volna de folyamatosan azon agyaltam hogy nehogy valami baja legyen a babámnak ezért nem mertem egy szálat se elszivni.Szülés után nem nagyon volt tejem másfél honapig tudtam szoptatni már ez idö alatt is tápszerrel kelett kiegésziteni és mikor végleg elapadt nem sokkal rá rágyujtottam (sajnos) és cigiztem is megint egy darabig.De hogy sikerült ujbetennem már 3honapja és nem is hiányzik.Pedig párom cigizik igaz az erkélyen.De akkorse hiányzik.

Én is gratulálok a kismamasághoz amugy :))

szia

10. 01c8755c79 (válaszként erre: 9. - Flex76)
2008. szept. 11. 10:25
Oh, ez így nagyon szép időszak lesz. :o) Vigyázz magadra.... magatokra... :o)
2008. szept. 11. 09:11
Az elso babam lesz. Remelem hogy rendben lesz minden. 33 vagyok.
8. 01c8755c79 (válaszként erre: 7. - Flex76)
2008. szept. 11. 09:04
.... első babád?... vagy van már gyermeked?
2008. szept. 11. 09:01

Koszonom szepen Camea!

Remelem hogy elvezni is fogom.

6. 01c8755c79 (válaszként erre: 5. - Flex76)
2008. szept. 11. 08:54
Gratulálok a kismamasághoz, élvezd ki minden pillanatát.... :o)
2008. szept. 11. 08:52

Oke.

De nehogy valaki ugy gondolja hogy terhes vagyok es nem szokom le.

Tegnap tudtam meg hogy 3 hetes vagyok.

Es ma mar nem gyujtottam ra.

Csak ha adtok tippeket ahhoz hogy ti hogy csinaltatok az jol esne.

4. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Flex76)
2008. szept. 11. 08:50
... hát akkor tedd le azt a fél dobozzal! :o)) És foglald el magad... tanulj gyerekverseket, altatókat... olvass meséket... én ilyesmiket csináltam a terhesség alatt. :o))... és megtanultam furulyázni, mivel hangom 0. És azt meg nem lehetett, hogy hamisan énekeljek a babának, még akkor se, ha még csak a hasamban volt. :))
2008. szept. 11. 08:46

Szia Camea!


En nem terveztem a babat de nagyon orulok neki.

Gyogyszert mar nem szedek 2 eve.

Dohanyozni sem dohanyoztam sokat max fel dobozzal egy nap.

2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Flex76)
2008. szept. 11. 08:40

Szia!

Én nem babaváráskor, hanem amikor eldöntöttem/tük, hogy gyermeket szeretnénk. A fogamzásgátlóval egy napon raktam le a cigit, utána 4 hónap, amíg tisztult a szervezet, és utána ugrottunk neki a babaprojektnek.

Előzőleg napi egy dobozzal elment... azóta pedig soha nem gyujtottem rá, és ingerenciám se volt (immár 17 éve)... az hogy anyává leszek/lettem teljesen megváltoztatott. Ma már elképzelni se tudom, hogy milyen lehettem személyiségileg, hogy akkoriban elfogadhatónak tartottam, hogy egy nő dohányzik. :o))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook