Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, hogy áll hozzá a lánya/fia szerelméhez? fórum

Ki, hogy áll hozzá a lánya/fia szerelméhez? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 21. 13:22
Elfogadom,. és megpróbálom úgy szeretni, mint a saját gyerekemet.
2014. jún. 21. 13:16

Na ez egy jó téma és eléggé fájó is - nekem.


7 éve váltunk el de a szüleim még mindig fiúkként tekintik az ex-uramat. Ez idő alatt volt egy 4 éves élettársi kapcsolatom - akit sehogy sem tudtak a kezdetektől sem bevenni a szüleim. Két tűz között álltam mindig, végül bedobtam a törölközőt és szakítottam vele.


Megnyugvással és nagy-nagy oktatással de belenyugodtak, addig míg a jelenlegi páromat meg nem ismerték. Szintén képtelenek elfogadni - a költözésünkről pedig hallani sem akarnak!


A fiam is beleesett a kamaszkorba és megjelent az életében az első kislány. Nem találkoztam még vele, de azt hiszem volt mit tanulnom! Ha semmit, de ezt az egyet nagyon megtanították velem a szüleim - nem és nincs jogom más életébe beleszólni/szétszedni/rombolni/és érzelmileg zsarolni.

17. ina87
2014. ápr. 30. 19:24

szerintem az volna normális ha egy szülö elfogadja a gyermeke párját,mert egy szülönek az volna az elsödleges ha gyereke boldog


viszont meg kell emliteni h sok anya nem tudja elfogadni esetleg a menyét vagy csak a fia barátnöjét,pedig szerintme ha egy párkapcsolat nem müködik azt azoknak kell eldönteni aki benne van és nem annak aki csak azért is áskálodni szeretne...

2014. ápr. 30. 19:15
az apámnak soha senki nem felelt meg.
2014. ápr. 30. 14:13
legfontosabb.hogy ok legyenek boldogok.
14. Hmv.
2014. márc. 3. 08:42
változó
13. 130454e42d (válaszként erre: 11. - Spann)
2013. aug. 25. 19:24
Miért akarod, hogy mindenképp férjhez menjen?
12. spann (válaszként erre: 2. - Tipke)
2013. aug. 25. 19:17

:-))

Most látom, 2008 óta aktuális ez a téma.

11. spann
2013. aug. 25. 19:14

Pozitívan állok hozzá.

Főleg a lányomnál, nekem mindegy, hogy kihez, csak már menjen férjhez, 30 fölött van.

2013. aug. 25. 19:06
Nekem fiam van,de soha nem szoltam bele a szerelmi dolgaiban.Ha mindenki olyan anyos lenne mind en...a fiatalok nagyon jol elnenek,.Nagyon jol egyezek a menyemmel,es az ok bajuk hogy elnek,segitek nekik ahogy tudok,de nem szolok bele az eletukben.
2010. nov. 21. 11:05

Az első leányzó akit a fiam bemutatott érdekes jelenség volt.

Az asszonnyal csak összenéztünk ......

Azóta eltelt néhány év. Néhány aranyos kislány is megjelent hosszabb-rövidebb időre a fiam mellett.

Jelenleg egy másfél éves kapcsolatban van a fiam. Nekem kb. ennyi.

A feleségem talán mindegyik "volt barátnő"-vel (azt hiszem 5) jó barátságban, napi kapcsolatban van. Érdekes számomra mikor egészségügyi, főzési, jogi dolgokkal kapcsolatban megjelenik valamelyik kis hölgy és órákig kávézgatnak, beszélgetnek.

2009. febr. 1. 14:51
én egy két gyermekes anya vagyok! márciusba lesz egy éve hogy ismerem a páromat ő az egyetlen aki elfogad a gyerekeimmel együtt,de sajnos az édesanyám nem akarja elfogadni a kapcsolatunkat! viszont mi ennek ellenére kitartunk egymás mellett mert nagyon szeretjük egymást és remélem idővel anyám is elfogadja ezt a kapcsolatot! vagy szerintetek mit tegyek! a pici nagyon ragaszkodik hozzá apának hívja!
2009. jan. 6. 17:26

eddig 2 olyan kapcsim volt ami odáig jutott, hogy bemutattam stb...az elsõ pasimat elég húzódzkodva fogadtát, nem akartak belenyugodni, hogy van, sokat veszekedtek, hogy nem nekem való stb. 3 év után szakítottunk, más okok miatt, viszont a végére a szüleimmel jóban volt.


aztán a mostani barátom július közepe óta velünk lakik :D vele is voltak gondjaik, akárhogy alkalmazkodtunk, nem tetszett nekik semmi; mostanra kezdett kialakulni a helyzet, már elég rég nem volt problémánk hála Istennek! Remélem ez már csak javulni fog és nem is lesz baj...


egy biztos, a szülõknek nem nagyon tetszik ha gyerekük komoly kapcsolatot folytat, féltik mindentõl és minden egyéb bajt is a kapcsolatra fognak :( sok idõ kell, amíg megbarátkoznak a jelölttel és a helyzettel :) de ki kell várni és minden szép lesz és happy

2009. jan. 3. 19:04
Ez nem igaz, hogy ez a téma senkit nem érdekel :(
2008. szept. 26. 15:15
Sztem ez igy helyes nem is jó az amikor a szülő beleszól a gyermeke választottjába. Ha neki jó...
2008. szept. 25. 15:53
Első találkozás már eldönti,hogy szimpatikus -e a leányzó.Nem szoktam beleszólni a fiaim dolgába,elfogadom a kiválasztottat.Ha eljönnek hozzánk kicsit beszélünk majd ők elvonulnak.Általában őszinték velem a srácok,mert nem kritizálom őket csak hátulról óvatosan "támogatom" őket.
2008. szept. 24. 19:57
:((((
2008. szept. 24. 19:57
Sehol senki??????????
2008. szept. 4. 10:03
Érdekelne! Bár én épp a lánya vagyok, de szeretném tudni, h mások szülei h állnak a dologhoz:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook