Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hogy áll az anyósával? fórum

Ki hogy áll az anyósával? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. márc. 11. 11:14
imádom!
2015. márc. 11. 05:02
en nagyon jol!
92. tádámmm (válaszként erre: 86. - Forrest2010)
2015. jan. 3. 18:54
Sajnos alapból is hajlamos vagyok előbb magamban keresni a hibát, és láss csodát, meg is találom mindig, ezért mindig én akartam alkalmazkodni. Míg rá nem jöttem, hogy náluk csak a halott ember igazán jó ember.. de ehhez is kellett egy haláleset. Ma már úgy vagyok vele, a jó szavaikért tán csak nem fogok meghalni??? :) Inkább gyűlöljenek élve..
91. 2cc786c515 (válaszként erre: 90. - 2cc786c515)
2015. jan. 3. 18:06
jav. fel
2015. jan. 3. 18:05

...a 7 évvel ezelőtti karácsonyi ajándékát most kérte el a fiától és bontotta el. (Mert akkor váltam el és igen rosszul érintette, hogy hazaküldtem az anyjához. Ezt a sztorit, hogy akkor mérgében nem bontotta ki az ajándékát, csak most tudtam meg az ex-férjemtől :D :D de jól kicseszett magával a mama, mert elég drága bugyik voltak benne anno, mindig minőséget kapott tőlem.)

Mára már úgy hallottam megbocsájtott nekem :D :D

2015. jan. 3. 18:03
Én nagyon kedvelem :)
2015. jan. 3. 18:02
egyszer láttam, amikor reggel ránk nyitott. xD
2015. jan. 3. 17:59
Ritkán találkozunk :)))
86. forrest2010 (válaszként erre: 84. - Tádámmm)
2015. jan. 3. 17:54
....Úristen ! hát van türelmed , h 16 évig bírtad !!!! én biztosan előbb váltottam volna ! Remélem , legalább van olyan mázlid és nem laktok egy kupacon !
2015. jan. 3. 12:55
sokszor hadilábon szoktam
2015. jan. 3. 12:54
Nos, én is tudnék mesélni az anyósok válogatott mocsokságairól, nálam ráadásul a sógornővel közösben nyomják, egymást támogatva a szemétkedésben. Pl: előttem olyat mond a férjemnek az anyósom, "adná az ég elválnál..". Sajnos én nem tudtam a helyére tenni, a férjem sem volt ebben partner, így csak az a megoldás lett, hogy nem is beszélünk, ami ugyan fáj a férjemnek, viszont tőlük sosem követelte ki, hogy nekem legalább a minimális tiszteletet megadják. Így engem sem érdekel, hogy ez neki mennyire esik rosszul. Első pillanattól nagyon undorítóak, de mégis sokáig próbálkoztam (nem vicc, 16 évig igyekeztem a sorozatos megalázások ellenére megfelelni), de mióta úgy döntöttem, hogy nem érdekelnek tovább, azóta sokkal könnyebb. (vagy mégsem? ahogy írom is görcsbe rándul a gyomrom az idegtől, mert rájuk gondolok)
2015. jan. 3. 11:51
hát...ő ül én állokMeg kell adni a tiszteletet.
2014. okt. 19. 05:23
mar meghalt.
2014. aug. 11. 18:39
Az biztos , h hatalmas mázli , ha külön háztartásban kezdhetik az életet a fiatalok , mert ha mégse , akkor kicsit mindenkinek alkalmazkodni kell , de annak aki odakerült , azért kicsit jobban , mert többnyire kialakultak a szokások és nem ők fognak alkalmazkodni az újonnan odakerült félhez / ez kb olyan , mint : több joga van annak , aki belül van , mint annak , aki az ajtón kopogtat ! /
2014. aug. 11. 15:15

Amúgy tényleg a férfi dolga lenne megvédeni a seggünket.

Nekünk is igyekezni kell... DE:Nehogymár mi küzdjünk a családba jutásért.

Meg a békéért...

Ha a parunk nem véd meg minket és mondja meg a családjában lévő ellenszenvet mutató egyedeknek hogy merre legyenek arcal akkor kicsit elgondolkodtató a dolog...

79. forrest2010 (válaszként erre: 78. - Konzervatív)
2014. aug. 5. 19:41

....és tele van az ország ilyen emberkékkel , aki nézelődik , megjegyzéseket tesz , rólam már régesrég lepereg ! kutyából nem lesz szalonna ! / azt mondják , mielőtt házasodsz tartsd nyitva jól a szemed , utána + csukd be félig !!! / csakhogy a rózsaszín ködtől nem látsz jól ! aztán mire felébredtél , addigra már késő bánat !

Ha megyünk nagybevásárolni , viszek 2 járgányt , próbálok én sietni , de a hüle kereskedői fogás , h állandóan átpakolják az árút és ami a múlt héten még itt volt , azt már 1-2 hét múlva nem találom , pedig tudhatnák , h itt nem úgy vásárol , az emberek többsége h ezt meglátom , azt meglátom , megveszem , itt nem így működik !!!! a többségnek erre nem futja ! ha rábíznám , h vegye meg , a felét annak ami kéne , akkor 1 alkalommal elköltené az egész havi kosztpénzt , hát inkább nem bízom rá ! és akkor jut még hóvégére is !

78. konzervatív (válaszként erre: 70. - Évi1992)
2014. aug. 5. 15:52

Mit mondjak, igen bunkó az a férfi, aki felesége jelenlétében mások után nézeget.

Persze, minden férfi azt tesz, amit megengednek neki.

Èn már több évtizedes házasságban élek, de a férjem mindig tisztelt, s rendesen viselkedett velem szemben, de próbálta volna meg másnak lenni, már rég kitettem volna a szürét.

Asszonyok, legyetek büszkébbek, ne türjetek el mindent!

Ha bevásárolni megyek, szinte minden alkalommal ledöbbenek, mert az asszony tolja az áruval teli kosarat, s a férje meg vagy mellette sétál, vagy pedig a kocsiban vár rá, amig a feleség bepakol a kocsiba.

Miért türik el ezt a nök? Ök a cselédek vagy mi? Ehy jó házastársi kapcsolat az egymás tiszteletén, egymás támogatásán alapszik, mert nekem hiába mondják, hogy a sex a legfontosabb! Nem igaz, mert a szünet az hosszabb, a akkor viselkedni tudni kell!!!

2014. aug. 4. 23:17
Már nincs...számomra legalábbis.De egyszer egy kedves ember megígérte nekem segít befalazni...azóta is erre várok. :DD
2014. aug. 4. 22:11
tudom...csak.elég stresszes. idoszakja van
75. forrest2010 (válaszként erre: 74. - Évi1992)
2014. aug. 4. 18:35
persze , h jó fiú , hiszen szeret !!!!
2014. aug. 4. 16:33
de amúgy hála istennek a párom tapintatos és mikor együtt vagyunk jó fiú. gondolom akkor is mikor nem vagyok ott
2014. aug. 4. 16:31
ha érdekel
2014. aug. 4. 16:29

nem vaksagot fogadott de ez egy igazi nőnek megalázó.

ha velem van és az én kezemet fogja ne forgolodjon mert megalázó.

ha nem vagyok ott nem érdekel mit csinál csak ne csaljon meg.

de csinos vagyok és ha együtt vagyok akkor elég tip top vagyok.

úgyhogy engem zavar! :)

ezen kívül amúgy van egy fórumon olvasd el a történetem

71. forrest2010 (válaszként erre: 69. - Évi1992)
2014. aug. 4. 16:04
Marhaság ! hadd bámuljon a pasi , nem fogadott egyik se vakságot !!! ilyesmit egy jó kis poénnal jól el lehet ütni ! Viszont nem érdemes magadat hergelned vele , mert ha ezt kiszúrják , akkor bizony sokan vissza is élnek vele , pl 1 szelídíthetetlen anyós / akiről azt tartják , h úgy a jó , ha porhanyós ! / sose edd magad , hidd el nem ér annyit ! csak lazán !!!
2014. aug. 4. 15:55
vannak akiket nem lehet megszeliditeni sajnos...
69. Évi1992 (válaszként erre: 67. - Forrest2010)
2014. aug. 4. 15:53

hát persze ez lerontotta az önbecsülésem. utánna már csak ha szép lányt láttam felb*szott és jól össze vesztunk mert már bebeszéltem magamnak h a párom megbámulta.

(szerintem megalázó lenne ha a párom megfordulna más nők után)

olyan is volt utánna hogy éjszakabol haza mentem reggel dél körül keltem fel és még kicsit lustiztam és beszűrődött hogy a sógornőm meg az anyós a konYhában Arról beszélget h egy nagy k*rva vagyok és csak annyira vagyok jó h oda tartsam a lyukam...de jó k*rva vagyok mert legalÁbb oda tartom! -.-"

68. forrest2010 (válaszként erre: 65. - Valakivagyok1984)
2014. aug. 4. 15:41
Marhaság !!!! ha az ember jó oldalról közelíti meg a sárkányt , még az is szelídíthető !!!
67. forrest2010 (válaszként erre: 63. - Évi1992)
2014. aug. 4. 15:40
Nekem ilyet Anyóskám soha , de a sógornőm 1x 2x igen , ajánlgatott a férjemnek / ki is esett a pixisből örökre , aztán az ő férjének nem kellett ajánlgatni senkit ..... jött is hozzánk sírva könyörögni a tyúk , h beszéljünk a férjével !!!!! / hát vannak még hibák , de carni rá !
2014. aug. 4. 15:31
Laknom
65. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 55. - Forrest2010)
2014. aug. 4. 15:31
Na ha egyutt kéne vele laknim tuti kinyirnam magam 1het utan
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook