Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki a nőgyógyászod? fórum

Ki a nőgyógyászod? (beszélgetős fórum)


121. 754c7e07c3 (válaszként erre: 116. - Menyó)
2007. aug. 9. 09:49
Nőt, vagy férfit?
120. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 116. - Menyó)
2007. aug. 9. 08:45

rég irtad,lehet találtál,de van sok jó

Pl Juhász Alpár Gábor nődokinak és szülésznek is kiválló,valamint embernek is,ami nem utsó szempont egy dokiválasztásnál

2007. aug. 9. 08:12
dr. Tóth János
118. perfi (válaszként erre: 117. - Menyó)
2007. júl. 11. 21:21
Drága Menyó, kérdezz erre rá a Pocakos vagy az Expocakos topikban. Hátha akad valamelyikben debreceni kismama!
117. Menyó
2007. júl. 11. 20:41
Senki??
116. Menyó
2007. júl. 10. 20:08

Sziasztok!

Tud vki Debrecenben ajánlani egy jó nődokit?

2007. jún. 12. 22:46

Dr. Papp Csaba Budapest Baros utca SOTE

Szerintem szuper jó orvos ... Csak dicsérni tudom

114. babi83 (válaszként erre: 113. - Be52089f0e)
2007. máj. 30. 10:23

Hűha, most őszintén szólva megdöbbentettél!

Nagyon hálás lennék, ha nem is nyilvánosan , de akár priviben, akár freemailben meg tudnád írni, hogy mire gondoltál konkrétan!

Előre is nagyon köszönöm!

Babi

113. be52089f0e (válaszként erre: 32. - Babi83)
2007. máj. 30. 10:17
Inkább keress mást!!! Nagyon sok rosszat hallottam róla. És tapasztalatom is van.:(
2007. máj. 30. 09:42
Én Kecskeméten Dr pétervári László telefonszámát keresem tudna valaki segíteni?
2007. máj. 30. 09:09

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani női nőgyógyászt az Istvánból,akinek onnan nem messze magánrendelője is van?Eddig Gajdos Editet ajánlották többen,de úgy hallottam,hogy elköltözött a II.kerületbe,nekem az nagyon messze van.Én a XVIII.ker.-be lakom.

előre is köszönöm!

110. Xaffi
2007. máj. 23. 17:03

Sziasztok!

Tud valaki szabolcs megyébe egy jó nőgyógyászt?

2007. máj. 23. 15:20
Az én nőgyógyászom,dr.Kisfalvi István
108. Erika31 (válaszként erre: 107. - Loni)
2007. máj. 23. 15:10
Igen, ezzel egyetértek.
107. Loni (válaszként erre: 106. - Erika31)
2007. máj. 23. 15:05

Sajnos, nem nagyon. Volt egy nagyon-nagyon jó természetgyógyászunk. Csodákat művelt. De szinte szó szerint. Sajnos meghalt.

Azóta anyukámék több orvost is felkerestek, de az igazit még nem találták meg. Ezért képzik magukat. Persze, csak amolyan mindennapi betegeségekre tudják a kezeléseket (nátha, éégés stb.) A nagyobb, komolyann betegségekre nem is tudnak és nem is tudhantan gyógymódot.

A szüleim miatt én is sokat olvastam a témáról, és most már tudom, hogy jónéhány betegség esetében többet tud segíteni, mint egy hagyományos orvoslás. Éppen azért, mert atest és a lélek egészével foglalkozik. És megtalál olyan rejtett összefüggéseket, amivel egy "sima" belgyógyász, vagy más speciális orvos nem foglalkozik. Nem a nemtudás miatt, hanem egyszerűen nem erre specializálódott.

106. Erika31 (válaszként erre: 104. - Loni)
2007. máj. 23. 14:50

Szia Loni!


Te mennyire vagy otthon a természetgyógyászat és homeopátiás gyógymódban?

105. Erika31 (válaszként erre: 103. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:49

Pl. mellékvese hormon. Meg még biztos van más is, de én nem vagyok orvos.

Egy biztos, én nem adnám fel, addig mennék, amíg nem találok egy olyan orvost, aki ért is hozzá és foglalkozik is velem. Tudom, hogy ez nem könnyű.


És ezenkívül tényleg meg lehetne próbálni a természetes módszereket is, ami nem gyógyszer. Nézd meg a Lenkei honlapját, vagy olvasd el a könyvét. Ő is orvos, lehet neki írni.

A másik, amit itt már többen is írtak, hogy a lelkedet is rendbe kell raknod, és a mérgeket nem bevinni a szervezetedbe.

104. Loni (válaszként erre: 103. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:48
Szia! Nem haragudj, hogy beleszólok.... A hormonvizsgálat meleltt nincs kedved belevágni egy természetgyógyász vagy homeopátis orvosi tanácsadásba. Lehet, hogy valami egészen más okozza a hormonbajokat. Valami a szervezetben nem úgy működik, és ez a válaszreakció. Nem gondoltál még rá?
103. Joyce (válaszként erre: 102. - Erika31)
2007. máj. 23. 14:45
Nekem nézték a pajzsmirigyet is. Mi van még azon kívül? De itt nem a nemi a lényeg? A háziorvosnak meg mondtam mi bajom, de ő azt mondta ne foglalkozzak ilyenekkel.
102. Erika31 (válaszként erre: 101. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:41
Beutaló a háziorvostól az endokrinológiára. Szerintem vérvizsgálatokat csinálnak, és minden hormont néznek nem csak a nemi hormonokat. Én nem voltam, csak amikor nálam gondok voltak, erről volt szó, hogy oda kell elmenni. Aztán én meggyógyítottam magamat. :)
101. Joyce (válaszként erre: 99. - Erika31)
2007. máj. 23. 14:35
Milyen az endokrinológiai teljes hormonkivizsgálás?
100. Joyce (válaszként erre: 96. - F124753f33)
2007. máj. 23. 14:35
De 12 évesen jött meg és rögtön így kezdte, és sok évig. Írtak fel hormont jó pár hónapra, de nem szedtem évekig folyamatosan. Se a hormontól, se nélküle nem jött rendbe. Már kikészültem az állapotomtól. Aztán a doki, ahova most járok, az mondta, hogy fogamzásgátló. Nem ovulálok. Ez a meddőség egyik formája. Lehet rajta segíteni, de azt már írtam, hogy csak, ha valaki gyereket akar, mert az is csak arra az időre vonatkozik, amíg a kezelés van, és káros az egészségre.
99. Erika31 (válaszként erre: 95. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:31
Értelek. De azért ne add fel, menj el másik orvoshoz is! Vagy pedig tudod hova? Egy endokrinológiai (hormon - teljes) kivizsgálásra. Hm? Jót találtam ki? :)
98. Bcicus
2007. máj. 23. 14:30

Joyce:

szerintem állj le az éhezéssel és utána próbáld a többit rendbe rakni.

Én is meddő vagyok, méghozzá a fiatal kori anorexiám miatt.

Semmit nem bántam így az életben mint azt a pár évet. Amivel az egész életemet tönkre tettem.

Nekem abszolult nem működnek a petefészkeim,

Így gyógyszert sem kell szednem védekezés ügyileg.

97. Joyce
2007. máj. 23. 14:30
Az hogy hamarabb megjön, mint minimum lehetne meg a meddőség egyik formája.
96. f124753f33 (válaszként erre: 94. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:29

Én továbbra is azt tudom tanácsolni, hogy próbálj leállni mindennel! Elsősorban nyugodj meg! Ne stresszeld magad!

Lehet, hogy a szervezeted is azért jelez így, ahogy, mert megnyugvásra van szüksége! Meg főleg tisztulásra. Gondold át szerintem.

A meddőséget is verd ki a fejedből! 100 %-ig biztos vagyok abban, hogy nem így van!

95. Joyce (válaszként erre: 93. - Erika31)
2007. máj. 23. 14:28
A ciklusom, ami elég rémes volt, tulajdonképpen az, mert állandóan megjött. A hormnonérték nekem a ciklusban csak egyszer volt, de az más miatt. Ott kiderült, hogy a hormonrendszerem őrült. Viszont mivel nem is volt rendes ciklusom, ezért nem lehetne ezen, meg ezen a napon vért venni, mert nem jutnék el addig a napig, hamarabb megjönne. Fogamzásgátló mellett meg gondolom nincs értelme, mert az meg a bevitt hormont mutatná ki.
94. Joyce (válaszként erre: 91. - F124753f33)
2007. máj. 23. 14:25
Egyetértek azzal, hogy nőgyűlölők, leszámítva a kivételt, ha van, meg, hogy élvezik, de ez tényleg így van. Voltam pár dokinál, ők nem is jöttek be, nem is szedtem be, amit felírtak, nem is mondtak semmit, azt sem mit írtak fel. Ő legalább elmondta mi a helyzet. Szakmailag biztos fogamzásgátló párti, de ő is mondta, hogy egyébként csak hormont szedhetnék, ami rosszabb szerinte is, vagy marad, ahogy van, de rám bízta. Csak legalább elmondta mi van. Mondjuk egyébként ő sem tájékoztat halálra (más dolgoknál kiderült), de legalább elmondta, hogy mi van, már, hogy a gyerek dologgal. Az alapproblémára csak azt mondta, hogy hormonzavar, mert ezt én is tudom, hogy az. Ahhoz kell a vérvétel (az mondjuk más miatt volt). A lényeg, hogy az vagyok, mert ha utánanéz valaki a ciklusról, akkor az a baj, ami nekem van, azt csak erős hormonkezeléssel lehet megoldani, ami nagyon nem egészséges, ezért csak ha gyereket akar valaki akkor.
93. Erika31 (válaszként erre: 92. - Joyce)
2007. máj. 23. 14:19

Nekem amikor volt a hormonvizsgálat 1 hónapban 3-szor vettek vért, így állapították meg.

De mégis mit mondtak, miért vagy meddő? Van valami elváltozás, vagy csak a hormonértékekre alapoztak?

92. Joyce (válaszként erre: 88. - Erika31)
2007. máj. 23. 14:17
13 éves korom óta járok nőgyógyhoz. (Annak ellenére mondjuk nem szoktam meg. Még mindig rosszul vagyok tőle, egyszer majdnem elájultam.) Szóval a ciklus sokmindent elárul, voltam többször is hormon vérvételen, azon a napon, amikor kell (kiderült, hogy az sem mindegy melyik nap). Én is tudok ezekről egy-két dolgot. UH-n is voltam. Most egy ideje másik dokihoz járok, voltam is párnál, hogy végre találjak valakit. Sajnos vannak hibái, de már máshoz nem fogok elmenni, ő meg ért is ehhez. Rendbetenni nem lehet, csak ha gyereket akarok, akkor azok a kezelések, beavatkozások kellenek.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook