Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdő kozmetikusként milyen gépekre, eszközökre ruháznátok be, ha 1 millió a keret rá? fórum

Kezdő kozmetikusként milyen gépekre, eszközökre ruháznátok be, ha 1 millió a keret rá? (beszélgetős fórum)


7. unom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 17. 14:17

A vendégszerzésről se feledkezz el, az is pénzbe kerül.

Találd ki, hogy kiket célzol meg elsősorban, keress helyet, az is sok mindent meghatározhat.

Ha írsz privit tudok ajánlani erről könyveket.

6. ildi992 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 17. 14:11
Lehet érdemes lenne pár hónapot alkalmazottként eltölteni valahol. Ne a saját károdon tanulj, nagyobb lenne mindenre a rálátásod.
2021. jan. 17. 11:27
Persze hogy meg lehet élni belőle, ha jó vagy benne es igényes a munkádra! Persze, az alap kezelesek mellett szeretnék egyeb luxus kezelest is idővel. De 1 millió tőke elég lehet 0 vendegkorrel kezdenem el... mas lehetőségem nincs mert nincs helyem gyakorolni, csak a gyakorlati helyen ill a suliban.
2021. jan. 17. 11:14
Ebbol a szakmabol meglehet elni? Csak azert kerdezem mert itt a szomszedos varosban is van vagy 6-7 kozmetika amirol en tudok, lehet tobb is. Mondjuk egyik se huzta még le a rolot, szoval csak megélnek vhogy biztos.
2021. jan. 17. 10:46
Berendezésről, kozmetikai székről el ne feledkezz. Nem kis összeg berendezni. Aztán lehet hogy majd a vendégeid igényeihez igazodva veszed a drágább gépeket.
2021. jan. 17. 10:43
Milyen alpkezelések vannak, ahhoz milyen gép kell? Milyen legalább 1 db luxuskezelést vállalsz amihez szintén kell gép? Ezt neked kell eldönteni.
2021. jan. 17. 09:25
Kremeim vannak már(Gigit vettem es azzal is gyakoroltam, kezdesnek szerintem jók) és a szemöldök szedés, festésre is minden eszközöm megvan mar. Tapasztalt kozmetikusok véleményét várom! Köszönöm szépen előre is! A helyet bérelni szeretném majd egyenlőre ahol dolgozni fogok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook