Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdek megőrülni! Szemhéjremegés ellen mi a teendő? fórum

Kezdek megőrülni! Szemhéjremegés ellen mi a teendő? (beszélgetős fórum)

máj. 22. 14:03
Update: a remegés továbbra is tart így elmentem tegnap neurológushoz. Ő megerősítette az előző orvosokat (szemész, labor, vérvétel) hogy stressz alapú és minél inkább ráfeszülök annál rosszabb. Felírt Rivotril nevű nyugtatót de nem vagyok biztos benne hogy be akarom szedni.
20. Réka007 (válaszként erre: 19. - Porkkala)
máj. 15. 11:49
Köszi szépen! Gondolom a napi 9 óra számítógép is okozhatja simán :/
19. Porkkala (válaszként erre: 18. - Réka007)
máj. 13. 09:04

Nyugi, bármilyen tüneted van, az internet az agydaganatot tuti hogy tálcán kínálja mindegyik esetben. :)

Tudom, hogy idegesítő ez a remegés, de kitartás, ahogy jött úgy el is fog múlni :)

máj. 13. 07:49
Nagyon köszönöm a sok nyugtatást! Már nagyon féltem mert az internet sok helyen azt írta ha semmitől nem múlik ez agydaganat is lehet. :(
17. Porkkala (válaszként erre: 16. - FérfiSzeged)
máj. 12. 15:34

De hát írta, hogy beszélt már orvossal és vérképen is volt :)

Ez már több annál, amit a legtöbb orvos csinálna... ugyanilyen tüneteim voltak... csak legyintenek rá vagy furán néznek, hogy emiatt elmegy az ember orvoshoz (sajnos).

máj. 12. 15:23

Ha nem véletlen egybeesés a karantén kezdetével, akkor egyértelmű, hogy a stressz vagy szorongás váltja ki.

Ha viszont nem paráztál vagy már nem parázol a helyzet miatt, nem idegesít a járványhelyzet, akkor körzetorvossal kezdeném, ahogy a legtöbb probléma esetén.

15. Péter 83 (válaszként erre: 11. - Réka007)
máj. 12. 15:21

Nekem vizsgaidőszakban volt, pedig nem éreztem annyira stresszesnek, azután hirtelen elmúlt.

A Milgammából van többféle változat. A Milgamma B1 és B12 vitamint, a Milgamma N B1, B6 és B12, A Milgamma Neuro B1 és B6 vitamint tartalmaz.

14. Porkkala (válaszként erre: 12. - New(l))
máj. 12. 15:04

Jaj az is volt... több hónapig minden nap előjött szörnyen idegesítő.

Fül-orr gégésznél voltam más miatt és rákérdeztem, azt mondták nem kell vele foglalkozni majd elmúlik.

máj. 12. 15:03

Nekem is volt ilyen és elég sokáig tartott, pontosan nem emlékszem meddig de biztosan volt egy hónap.. tényleg idegesítő. Teljesen magától elmúlt, sajnos tényleg nincs mit tenni :(

B vitamin nem árt, de nem fogja csodaszerként elmulasztani.

12. New(l)
máj. 12. 14:42
Nagyon zavaró, nekem is volt, de azért megőrülni nem kell tőle. Egyszer napokig a dobhártyám tikkelt, na az még hangos is volt. :D
máj. 12. 14:39
Köszönöm szépen a sok hozzászólást. Ma van neurológiai tanácsadás felhívtam az sztkban a dokit ő mondjuk azt mondta szerinte felesleges a milgamma mert a magne B6ban ugyan az a hatóanyag. Kérdezte van e más tunetem pl hányinger vagy hogy nagyon erősen le záródik mondtam hogy nincs de már megorulok. Vidango nevű szert javasolt stressz kezelésére és ha 1 héten belül nem javul hívjam újra..
10. NomNom
máj. 12. 10:04
Sokáig szoktál fent lenni? Fáradtság is hozzájárul általában.
9. ejmi
máj. 12. 09:52
A stressz az oka. Nekem is akkor kezdődött, mikor kitört a járvány. Holott túlzottan nem stresszelek, de a szemem néha rángatózik.
8. szultankam (válaszként erre: 1. - Réka007)
máj. 12. 09:06
Fölül írtam a Milgamma szedését próbáld meg szinte biztos vagyok, hogy használni fog, de mejd nem ártana egy szemész sem
7. béka603 (válaszként erre: 4. - Réka007)
máj. 12. 08:59
Szia Ilyen nekem is volt egy hónapja kb.Igaz,hogy nem tartott ilyen hosszú ideig.Nekem égett is a szemem,vettem szemcseppet,aztán elmúlt .A stressz is okozhatja ezeket a tüneteket nagyon kellemetlen tud lenni.Nem ittál a szokásosnál több koffeint? Az is okozhat szemremegést.
6. Réka007 (válaszként erre: 5. - Szultankam)
máj. 12. 08:54
Köszönöm pont tegnap gondolkodtam rajta :) ez megerősített
máj. 12. 08:52
Rékának Próbáld meg a Milgammát,reggel este 1-1 kapszula.Idegproblémákon segít, nekem az ülőidegemre hatott ,ami fájt is annyira, hogy éjjel nem tudtam tőle aludni.Háziorvos ajánlotta.
máj. 12. 08:23
Köszönöm a linket igazából szerintem már minden oldalt amit csak lehetett végig olvastam :( ezért írtam ide hátha valakinek van személyes tapasztalata vagy tippje mert már mindent kipróbáltam orvos sem tud mást mondani és megorulok :(
máj. 12. 08:13
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Réka007)
máj. 12. 07:40
Fúú, az tényleg nagyon idegesítő. Nekem egyszer tartott ki egy hétig, de magától elmúlt.
máj. 12. 07:31
Szóval ahogy berobbant a karantén elkezdett rángatózni a bal szemhéjam alul.. első napokban néha néha majd egyre gyakrabban... ezután a bal felső szemhéjam is átvette .. napjában többször.. ásitasra/ tüsszögésre tehát mozgásra fokozódik (talán “becsipodott ott egy ideg?”) no szóval ennek 2 hónapja már. A verkepem rendben van, magne B6ot szedek de semmi eredmeny, múlt héten be kellett mennem a hazidokimhoz ő csinált egy sor neurológiai vizsgálatot (reflexek stb) az is rendben van. Orvosok annyit javasolnak pihenés no stressz.Volt valakinek hasonló valaha? Kezdek már beleőrülni..

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook