Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kevés pasi, sok pasi? Kinek mennyi volt és melyik a jobb? fórum

Kevés pasi, sok pasi? Kinek mennyi volt és melyik a jobb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. 828429ecdc (válaszként erre: 28. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:34
Ja elöla pasi hátul a váltó én legalábbis mindig ettől féltem.Na jó egyik barátnőmet kilesték még jóhogy akkor nem voltak ennyire elterjedve a kamerás mobilok, tuti fennt lenne a neten.Na meg én szeretem ha van helyem, puha alattunk.Mi is szoktuk más helyen is csinálni nemcsak az ágyban, sőt, ha költözünk az összes helyet felavatjuk.De hogy házon kívülaz nekem extrém nem vagyok prűd.A párom előtt szívesen pipiskedek de ha valaki meglátna elsüllyednék.
32. bea77 (válaszként erre: 19. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 12. 14:33
Szerintem, az! Mi van akkor, ha kapcsolatban van az illető már évek óta (előtte is hosszútávú kapcsolatai voltak),és most először gondol arra, hogy tetszik Neki vki más, és milyen lehet Vele?!
31. Kiho (válaszként erre: 27. - Nikletty)
2010. nov. 12. 14:32

Szerintem ha valaki új párkapcsolatba lép és komolyan gondolja, akkor aztán az exet, vagy az ex tulajdonságait, hogy mit hogyan csinált nem kellene nagyon emlegetni.

Az én párom eleinte emlegette az exet, de azt a részét, hogy mit csinált rosszul(nem a szexben). De engem az is idegesített. Nekem aztán ne emlegesse, kell a francnak!!!! Pffffuujjjj!!!!

30. 745c235007 (válaszként erre: 28. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:31
igen ;)
29. nikletty (válaszként erre: 24. - 745c235007)
2010. nov. 12. 14:30
hát igen, szerintem is egy nőnek sokkal többet kell azon dolgoznia, mint egy pasinak, hogy megtartsa a párját!
28. Kiho (válaszként erre: 26. - 828429ecdc)
2010. nov. 12. 14:30

Huhhhh, pedig kocsiban is nagyon jó!!! :-DDDDDDD

Kicsit már, kicsit új, kicsit extrém. Pont az ilyen helyszínváltás az egyik lehetősége annak, hogy az ember feldobja a szexet. Szerintem :-D

27. nikletty (válaszként erre: 21. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 12. 14:29

De szerintem is!

Csak gondolom pl ha valakinek volt pasija, aki jobban megcsinált otthon dolgokat, a kövi pasi meg nem, akkor mindjárt ott egy ütköző, hogy oh az előző jobbb volt... pedig így is úgy is ki kell alakítani egy közös szokásrendszert

26. 828429ecdc (válaszként erre: 12. - Nikletty)
2010. nov. 12. 14:27
Nem is tudom.Én sem értem de valószínű azért van így mert a párommal elég hát nem valami fényes a kapcsolatunk.Szerintem ha mással is lettem volna jobban el tudnék szakadni.De a megcsalásig nem mennék el .Csak volt rengeteg lehetőségem és nem éltem vele.Mert féltem a szextől.Meg mondjuk én nem tudtam volna kocsiban, meg ilyen extrém füves legelőkön, stb.
2010. nov. 12. 14:27

Kapcsolatban legjobb élni,és hát a mai világban igen nehéz is találni egy olyat ami jól működik.

sokszor 1-2 hónap után látják be nem működik.

A mai világban a fiatalok,kapcsolatból ,kapcsolatba másznak,mert igen is ha nem tetszik neki akkor elköszönnek egymástól.

Ebből adódóan a mai fiataloknak,több szexuális kapcsolata is van.

Így majdnem egyenlő viszonyokkal mennek bele egy kapcsolatba.

2010. nov. 12. 14:27
Mi már több mint 10 éve vagyunk együtt és igazából mondhatni Mindkettőnknek a másik az első... hiszen szinte gyerekek voltunk mikor megismerkedtünk. Ő 20 Én pedig 16. Volt a 10 év alatt mindkettőnk részéről kikacsintgatás, de nem ment el a megcsalásig. Ilyenkor megbeszéltük kinek mi hiányzik, miért történhetett ez meg, és azóta erre figyelünk Mindketten. Az azonban szerintem tény, hogy egy nőnek sokszor sokkal többet kell nyújtania, megújulnia, izgalmassá és érdekessé tenni Magát mint egy férfinak. Pont azért mert a férfiban ez az ösztön sokkal inkább vár kielégítésre. Ha nem kapja meg, akkor hamarabb körbenéz. Én ezért mindent megteszek. Sokszor baromi fárasztó, de tudom hogy örül neki és Nekem is a javamra válik... :))
23. Kiho (válaszként erre: 19. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 12. 14:26
Normális reakció, de ha valaki már párkapcsolatban él, akkor lehetőleg ez maradjon meg csak gondolati szinten:-DDD
22. Kiho (válaszként erre: 18. - Nikletty)
2010. nov. 12. 14:25

Heh!

Az én párom biztos nem bocsátaná meg,inkább "felakasztana a fogasra" :-DD Ez persze csak vicc!!! Nem fordult meg a fejemben soha, hogy megcsaljam, mert megkapok tőle mindent! Szex terén meg pláne :-DD

Csak ő említette meg és ez már nem az első alkalom.

21. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 14. - -magnólia-)
2010. nov. 12. 14:25

Ez nem feltétlen igaz. Hiszen akkor is, ha csak egy kapcsolatod volt, akár szexuálisan is, vannak igényeid, és olyan dolgok, amik jól esnének.


Mindegy, hogy van-e alap, akivel összehasonlítsd. Te magad is eltudod dönteni, hogy ez épp jó-e neked, és tudsz hiányolni érzéseket, tetteket, gesztusokat. Nem? :)

20. Kiho (válaszként erre: 14. - -magnólia-)
2010. nov. 12. 14:23
Nálam ez inkább pont jól jött ki, mert a párom próbál másképp viselkedni, mint az előző kapcsolatában. Rájött, hogy ott miket rontott el és most velem nem akarja ezeket a hibákat elkövetni. Gondolok itt figyelmesség, szeretet, megértés stb...
2010. nov. 12. 14:22
Az ember alapvetően kíváncsi, és ez mindkét nemre igaz. Nehéz megmondani, hogy melyik ember mennyire foglalkozik fejben akár ezzel a témával. Ha valaki egyedülálló, bizonyára többször megfordul a fejében a gondolat: Hm! De jó lenne ezzel is kicsit megismerkedni, vagy lefeküdni. Normális reakció, nem? :)
18. nikletty (válaszként erre: 13. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:22

az én párom is mondott ilyet

biztosra veszi, hogy egyszer rám jön, hogy mással is akarok lenni

és tudod mit mondott?

hogy rossz lesz neki, de megértené, és megbocsátaná


Neki 2 nővel volt előttem szexuális kapcsolata kb

he...

17. Kiho (válaszként erre: 11. - Tashadow)
2010. nov. 12. 14:20
:-D
16. nikletty (válaszként erre: 9. - Sunshine24)
2010. nov. 12. 14:20
ez így igaz, sokaknak könyebb elválni, mint kicsit dolgozni a kapcsolatért, tenni érte, megoldani a bajokat
2010. nov. 12. 14:20

Szerintem ez mindenkinek a maga dolga,mindent úgy kell tenni,hogy ne bánjuk meg.

Nekem volt több pasi az életemben és volt olyan is akikkel lefeküdtem.

Hol kapcsolat volt ,volt hogy nem.

De ettől nem lettem sem könnyűvérű sem más.

Én örülök ,hogy van viszonyítási alapom,és hogy ezeket az élményeket ,helyzeteket megéltem.

14. -magnólia- (válaszként erre: 1. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:19

Bárkivel előfordulhat, hogy az ember egyszer csak kíváncsi lesz, milyen mással. Nekem viszont az a tapasztalatom, hogy jó, ha az ember csak egy kapcsolatot tud felmutatni - feltéve, hogy az egy jó kapcsolat. Amíg az ember az első kapcsolatábanv an, nem hasonlítgatja össze mással a másikat, nem hiányolsz dolgokat, amiket esetleg az előzőtől megkaptál és sokkal jobban el fogadod őt olyannak, amilyen.

Az, hogy ha valakinek több kapcsolata volt, semmiképp nem baj, viszont a sok kapcsolat szerintem kifejezetten nem jó.

13. Kiho
2010. nov. 12. 14:18
Nincsen semmi extra szitu, csak párszor volt olyan (mivel én eddig 2 pasival voltam együtt, a párom több csajjal), hogy megemlítette, hogy reméli, hogy nem akarok kipróbálni új embereket. Mert szerinte ez kevés, de örül neki, hogy csak ennyi volt, ja a kettő az vele együtt kettő.
12. nikletty (válaszként erre: 6. - 828429ecdc)
2010. nov. 12. 14:18
meg tutod fogalmazni, hogy miért hiányzik, hogy nem voltál mással??
11. tashadow (válaszként erre: 3. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:17

"Mi van, ha egy pasinak nem volt olyan sok nője, benne van egy párkapcsolatban"


Ha már benne van, akkor az már nem lehet olyan rossz. :))

10. kevian (válaszként erre: 7. - Kevian)
2010. nov. 12. 14:17
Jajjj, nem szexben volt sok, hanem együtt járásban.
9. sunshine24 (válaszként erre: 4. - Nikletty)
2010. nov. 12. 14:17
Az a baj a mai emberekkel,hogy azt hiszik, hogy ha vége a szerelemnek, akkor vége mindennek. Mennek tovább, keresnek valamit, de igazából azt sem tudják, hogy mit. Mindig új kaland kell, aztán az is unalmas lesz. Nem akar senki dolgozni a kapcsolatán, inkább továbblép. A fejekben kellene egy kicsit rendet tenni, mert nagyon nem jó irányba haladunk.
8. nikletty (válaszként erre: 3. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:16

PAsikra jobban el tudom képzelni, hogy hiányzik neki, hogy nem volt több nővel dolga, ezt tapasztaltam is!


Bennem még nem merült fel, hogy aztán nagyon mással akarnék úgy lenni. Azt gondolom, amíg otthon "megkapom", mért mennék máshova...


Viszont a pasik nem biztos hogy így működnek, áll. bennük jobban műdködik egy kakaseffektus (többfelé elhinteni a magot téma), meg kíváncsiak, szerintem nekik lehet tényleg nehezebb lehet hűnek maradni biológiai késztetéseik miatt

2010. nov. 12. 14:16
Én sok pasival jártam,mielőtt a férjemet megismertem. A férjem pedig csak pár lánnyal járt, de ő tartósan. Őt nem zavarja, hogy mi volt előtte, engem nem zavar, hogy neki mi volt előttem. Az viszont szeretném, ha a fiamnak sok nője lenne, mielőtt megtalálja majd az igazit. Nem tudom miért, biztos azért, mert nekem is volt bőven és úgy volt jó.
2010. nov. 12. 14:15

Na akkor én leszek aki a ritkábbik fajtába tartozi a korosztályomból.Nem egy pasim volt, de csak egy akivel lefeküdtem.És azóta is vele vagyok.Az hogy ilyen téren nem volt más az életemben eleinte büszkévé tett, ami mostanra már igencsak leapadt.

Ez az egyik oka amiért nem tudok elszakadni tőle.

Noha nekem kivételesen jó, sőt, szerintem jobbat nem is találnék, mert minden szempontból totál kielégít, mármint szex terén, akkor is hiányzik hogy szóval nem akarom megcsalni de mostmár szerintem is hülye voltam hogy nem próbáltam ki mást.

A jó a dologban hogy ő engem emiatt nagyon tisztel és felnéz rám.De csak emiatt. A többi dologról inkább nem mesélnék.

5. 9242a6388c (válaszként erre: 3. - Kiho)
2010. nov. 12. 14:14
Hm...ez a kapcsolattól és benne lévő emberektől függ. Ki milyen?
2010. nov. 12. 14:13

Szia

nekem 8éves kapcsolatom van, és ő nekem az első.

Hát majd évek múlva megmondom a kérdésedre a választ, én eddig nem bánom a dolgot.

Ritka alkalmak, mikor azt mondom, hogy azért nem tudok úgy nézni bizonyos helyzeteket, mert nem volt másik pasi, mert ugye nincs viszonyítási alapom, hogy más pasi mit csinál bizonyos szitukban, de jól megvagyunk, nekem nem hiányzik egyenlőre.


De érdekes módom Párom idősebb kollégái ma már azt nyilatkozzák, hogy nem érte meg nekik, hogy csak egy volt... mondom biztos mert megcsalták szegényt, vagy ilyesmi... de hogy nem, ennek ellenére ezt mondják... nem tudom egyenlőre mért modnhatják ezt, ha többnyire kiegyensúlyozott a kapcsolata

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook