Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kettlebell guggolást mennyi súllyal és köredzéssel kezdjem? fórum

Kettlebell guggolást mennyi súllyal és köredzéssel kezdjem? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 20. 23:03

Nézd csak! Épp az előbb találtam.


[link]

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Dare)
2020. ápr. 19. 15:29
Szívesen! Régóta figyelem ezt az oldalt, két elkötelezett főiskolás alapította úgy tíz éve, és határozottan belejöttek a mozgásra nevelésbe.
6. Dare (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. ápr. 19. 15:24
Nagyon köszönöm! Megnézem a linket. Jó irányadó!
2020. ápr. 19. 15:20

Reps in Reserve, RIR = annyit csinálj egy körben, hogy még kettőt meg tudnál csinálni.


AMRAP = annyit, amennyit csak bírsz.


Az utolsó pont, a Schwachstellen a gyenge pontod edzése.

Kezdőknek heti 2x 2 kört ajánlanak, kicsit haladóbbaknak heti 3x 3-4 kört, az elitnek heti 4x 5-6 kört.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. ápr. 19. 15:13
Az oldal alján, a táblázat, nálam megnyílt.
2020. ápr. 19. 15:12

De ha ez megnyílik, akkor a linkeken látod a gyakorlatot, és szinte mind kettlebell-el van.


[link]

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. ápr. 19. 14:59
Ha futni még nem tudnál, talán ne terheld túl a térded. Egyelőre ha összeraksz egy jó kis köredzést, az saját testsúllyal is elég lesz.
1. Dare
2020. ápr. 19. 13:47

Kedves Fórumozók!


Sajnos kényszerpihenőre kényszerültem egy kisebb betegség miatt (Nem covid 19!), ami nem engedte, hogy mozoghassak. Egészen addig, ha tehettem legalább heti 3 alkalommal futottam 3-4 km-ert, de azt sem gyorsan. Legalább tartottam a szintem.

Nem eszek sokat, de a finom falatoknak nehezen tudok ellenállni.

Szóval ez a közel 1 hónap mozgás nélkül, meglátszik már rajtam. Annyira nincs még állóképességem, hogy 3 emeletnyi lépcsőtől lefáradok. Kb +10 kg van rajtam és egyébként is körte alkat vagyok.

Arra gondoltam, hogy el kezdek kettlebell-el guggolásokat csinálni, igazából nem ismeretlen az eszköz, régen Thor-oztam is.

Szerintetek mennyi súllyal és köredzéssel kezdjem? Hiányzik a mozgás, de futni még nem tudnék.

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook