Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két missed ab után két szép gyermek fórum

Két missed ab után két szép gyermek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két missed ab után két szép gyermek

2015. jún. 25. 15:13
Gratulalok az egeszseges gyerkocokhoz! nekem most volt missed ab om (ez a neve ez van a zaromon is! ) majus 13an.kicsit remenyt kaptam most.Köszönöm
25. amariann80 (válaszként erre: 24. - Lujzika111)
2015. jan. 12. 20:12
Köszi én is gratulálok neked a gyerekekhez és további jó egészsèget!
2015. jan. 12. 14:33

Szia


Gratulálok! Jó volt olvasni a cikkedet!Hasonló cipőben jártunk mi is! 2 évig próbálkoztunk a másodikkal, közben volt egy missed AB.Elkezdtem diétázni, leadtam 35 kg-ot és rögtön pozitívat teszteltem!Most éppen alszik az 1 éves kiscsaj!


A kedves tudatlan rosszindulatú hozzászólónak üzenem, hogy a vetélés, amikor a folyamat magától elindul, sajnos vérzéssel, stb.

A missed ab pedig a méhen belüli elhalás, be nem fejezett vetélésnek is hívják!

Bizonyára ő sem használ hasonló szavakat, mint EKG, CT, laparoszkópia, stb...Mert mindent körülír magyarul... De ha egyszer ennek ez a neve... :)

Minden jót nektek!

2015. jan. 4. 07:17

Szia, őszintén gratulálok a 2 szép és egészséges Kicsihez meg a kitartásodhoz, ez a lényeg és nem más.


Az hogy szinte minden topikban van olyan akit az adott téma nem kellően érint meg lelkileg az nagyon szomorú, de szóra (válaszra) sem érdemes, csak meddő vitát szít.

Minden jót kívánok Nektek!

22. amariann80 (válaszként erre: 17. - Viaszvirág)
2015. jan. 3. 20:51
Neked is jogod van a véleményed leírni de ez a cikk nem ezért van itt hogy erről vitát nyissunk. Ha nem tetszik akkor nem kell elovasni . Sajnálom hogy veled is rossz dolgok történtek és éppen ezért nem kellene mást bántanod . Amikor az első cikket irtam nem tudtam azon gondolkodni hogy mi a magyar megfelelő mert ezt hallottam többször orvosoktól ápolóktól stb. Az volt a lényeg kiirjam a fájdalmat másra nem gondoltam . A mostani pedig mint folytatás adott volt. Most kielégitő magyarázatot adtam. És neked minden jót kívánok ne halld ezt a szót orvos , ápoló szájából soha mert ... borzasztó!
21. 3a5c305959 (válaszként erre: 20. - Viaszvirág)
2015. jan. 3. 18:58
Pont ez a fajdalmas hogy 1 percet szántam a hozzaszolasaidra es mar talaltam is ket hibát. Tudod nalunk ugy mondjak, hogy mindenki a sajat haza tajan sepregessen. Nem kell onkentes helyesiras-rendort jatszani, foleg nem egy ilyen forumon.
20. viaszvirág (válaszként erre: 18. - 3a5c305959)
2015. jan. 3. 17:34
Hurrá!!! Látom nagyon ráérsz, további jó szórakozást!
19. Édri82 (válaszként erre: 18. - 3a5c305959)
2015. jan. 2. 19:53
:) Egy tökéletes reakció! Köszönöm! Csak így szépen magyarul! :P
18. 3a5c305959 (válaszként erre: 17. - Viaszvirág)
2015. jan. 2. 00:03

Most tenyleg?

Lehet hogy helyesen irsz (egyebkent nem) de hogy egy erzeketlen noszemely vagy az biztos. Hadd beszeljen mar ugy valaki a sajat elmenyerol ahogy szeretne. Neked sem szolt be senki hogy olyan magyar szo nincs hogy proti es a vagyon nem amoba hogy osztodjon (es ez csak az elso oldal volt).

17. viaszvirág (válaszként erre: 15. - Alma66)
2015. jan. 1. 23:13
Nekem is volt 3 spontán vetélésem, de attól még tudok magyarul írni!
2015. jan. 1. 01:03
Gratulálok! Így igaz, mindenkinek meg kell találni a saját útját, ami sose egyszerű (csak kívülről). Nálam 3-3 az arány. Kellett megfelelő diéta, megfelelő orvos, mthfr mutáció miatt injekció, elsőre immuninfúzió, rengeteg vitamin és 9 év
15. Alma66 (válaszként erre: 8. - Viaszvirág)
2014. dec. 31. 20:22
Megfogtad a lényeget mondhatom...
14. Édri82 (válaszként erre: 8. - Viaszvirág)
2014. dec. 31. 07:24
Valóban nem mindegy! Szavakon kell lovagolni egy ilyen témában! Még jó, hogy igaz magyar vagy! Ha ez a legfontosabb el kéne gondolkodnod, hogy jó helyen járz-e...
13. 3a5c305959 (válaszként erre: 12. - Amariann80)
2014. dec. 30. 21:20
Hat a missed ab azaz missed abortion se kevesbe szörnyű es mar nem is elfogadható a használata az orvosok reszerol az abortion (abortusz) szo miatt.
2014. dec. 30. 20:20

Köszönjük a jókívànsàgokat.

Igen abban igaza van hogy sajnos sok mindent nem mondunk magyarul de az orvosi kifejezések mindig megvoltak csak az hasznàlja aki ennek részese volt mert akkor ezt mondták ott és a megkésett vetélés még szörnyebben hangzik annak akinek kimondjàk. Mindegy is nem a szavakon kell lovagolni. Kívánok én is minden probálkozônak egészséges kisbabát.

11. 3a5c305959 (válaszként erre: 10. - M0ncsa)
2014. dec. 30. 19:41

Megkésett vetélés. De tényleg nem ez volt a lényeg.

Gratulálok a foruminditonak. Barcsak mindenkinek ilyen egyszeru lenne missed ab utan!

10. M0ncsa (válaszként erre: 8. - Viaszvirág)
2014. dec. 30. 16:21

Van, tenyleg? Espedig mi lenne az? Merthogy a spontan veteles nem a helyes forditas, amit egy korabbi hozzaszolo irt.


Gratula a gyerekekhez, kivanom, hogy maradjonak meg a jo taplalkozasi szokasaid, es ne hizz el megint! Ugyes vagy.

9. andi6020 (válaszként erre: 5. - Viaszvirág)
2014. dec. 30. 13:19
Megláttad a lényeget. Gratula! :P
8. viaszvirág (válaszként erre: 6. - Édri82)
2014. dec. 30. 12:34
Baromira nem mindegy, mert Magyarországon vagyunk és magyarul beszélünk. Miért kell idegen szavakat használni, ha van rá magyar megfelelője?
7. Édri82 (válaszként erre: 1. - Amariann80)
2014. dec. 30. 11:31

Gratulálok! :) Erőt ad nekünk, akik elvesztették babáikat! Köszönöm!

Ha érdekel esetleg a mi történetünk ajánlom figyelmedbe a cikkemet! Remélem a mi történetünk vége is hasonló lesz, mint a tiétek! Jó egészséget a picikhez! :)

6. Édri82 (válaszként erre: 5. - Viaszvirág)
2014. dec. 30. 11:29
Mert aki ebben a témában érdekelt, az tudja mit jelent! Amúgy meg nem tök mindegy, hogy spontán vetélés vagy missed AB....?
2014. dec. 30. 09:55
Miért nem lehet magyarul írni azt, hogy: "missed ab"????
2014. dec. 29. 22:02
Gratula. Nálunk szintén 2 missed ab után 3 gyerek: egy lány, két fiú. Lassan 7, 4 és 1 évesek lesznek. Nálunk Leiden féle heterozygóta mutáció derült ki, végiginjekcióztam mindhárom terhességemet vérhigítóval. Szóval vannak sikerélmények, csak hinni kell.
2014. dec. 29. 13:26
Gratulálok a gyerekekhez! Jó egészséget!
2014. dec. 29. 13:14
Gratulálok Nektek, egy fiúcska, egy kislány, pont tökéletes :) Örülök, hogy teljesült az álmotok és szülők lettetek.
2014. dec. 29. 13:08
Mikor még 'amariann' néven voltam itt, már írtam cikket. "Két missed ab után" ma pedig boldog anyukaként írok egy újabbat, hogy erőt adjak annak, aki hasonló cipőben jár. Soha nem felejtjük az elvesztett babákat, de tovább kell lépni és keresni az okot.

Ugrás a teljes írásra: Két missed ab után két szép gyermek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook