Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készültök már a télapóra? Ki hogyan? fórum

Készültök már a télapóra? Ki hogyan? (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 7. 21:59
Én már megvettem a télapós cuccot, és a férjemnek karácsonyi ajándékot... Én szeretem előre megvenni a dolgokat, Van időm tervezni és tökéletes ajándékot venni mindenkinek. Főleg a fiaimnak:)
2009. nov. 7. 21:50
verseket tanulunk az unokámmal...
2. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Mariann7533)
2009. nov. 7. 21:40
Nem tudom ki mit gondol, mi már kb egy hónapja beszélgetünk róla, ha korai, ha nem..... De szerintem jó előre tervezni..... Meg olyan hamar el megy az a másfél hónap.... Szerintem már egyáltalán nem korai... Én már nagyon várom! Nővérem Győrben lakik én Pesten anyumék Várpalota..... Jó lesz karácsonykor együtt a család.... Tényleg nagyon várom már.... :) Itthon is lassan neki állok dekorációkat készíteni, mert mire kész lesz, fel is lehet tenni.....
2009. nov. 7. 20:25
Sziasztok.Tudom sokan gondolják,hogy korai még a karácsonyról beszélgetni,de a télapó már nem sokára itt van.Ha az ember elmegy bevásárolni,már mindent a mikulás és a karácsony hangulata leng át.A gyerekeim ma itthon mikulás dalokat énekeltek,és arra gondoltam,hogy talán más is van,aki ebbe a hangulatba van.Tehát ki hogy készül a mikulásra,karácsonyra?Vásároltatok e már ajándékokat,csomagokat,ilyeneket?Lehet,hogy elcsépeltnek tünik a dolog,de főleg ahol gyermek van,ott ezek az ünnepek nagyon fontosak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook