Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Késői szüzesség. Mit gondoltok erről? fórum

Késői szüzesség. Mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 7. 13:42

Van olyan ember nö es ferfi is akik egesz eletukben szuzek maradnak , kulönbözö okok vegett !

Miert baj ez , ha valaki igy akarja ? !

2010. ápr. 19. 10:45

Bár jó, nekem is el kellene gondolkodnom, de nem akarom elsietni. Csak nehéz ilyenen filózni!! :(

Nem is kellene, majd ahogy ugy érzi az ember, eljön az ideje a szexnek is!!

2010. ápr. 19. 10:01
Sziasztok! Nagy nehezen megtaláltam ezt a fórumot, de én is vagyok úgy, mint ti. Én 22 éves vagyok, de még szűz, (már) nem tartom magam csúnyának, van (talán) annyi önbizalmam, hogy kimerjek állni a pasik elé, de....... olyan pasikkal jártam eddig, akik végig a szemembe hazudtak, hogy komolyat akarnak, közbe nem is volt igaz, csak szex miatt jártak volna velem, ha azt mertem a szemükbe mondani, hogy 'bocs, de nekem akkor fontos a szex, ha tudom szeretni is azt a bizonyos férfit, mert kettőn múlik az érzelmek is!', akkor elhagytak. Olyan fájdalmakkal szenvedtem, hogy azt hittem meghalok, azt gondoltam, hogy olyan nincs, hogy nem kellek senkinek, legalább olyan pasit fognék ki, aki megértő, és tud szeretni olyannak, amilyen vagyok, tudna várni a szexel, mert nincs élet szex nélkül, de a szex érzelmek nélkül a legszarabb. Írtam egy cikket márciusban, amit áprilisban adtak ki a szerkesztőség azzal a címmel, hogy "válogatós pasik - avagy miért nem jó nekik később a szex?", és olyan sokan kritizálnak benne, sokan engem szídnak, hogy ennyire nem lehetek prűd, hogy ilyen baromság (gondolatok) miatt nem hagyom elveszíteni a szüzességet, meg hogy miért nem próbálom a szexel megállapítani, hogy illik-e hozzám az a pasi, meg ilyenek..... Annyira megbántam, hogy kitettem azt a cikket nyilvánosság elé, hogy csak kavarog bennem a vér, hogy lehetnek ilyenek hozzám? Lehet, hogy ők randi előtti szexel keresték és találták meg a párjukat, de nekem nem menne az ilyen, emrt megbánnám, hogy ilyen kereséssel pazarlom el a szüzességemet. Ennyire...... szemetek nem lehetnek hozzám!!
2009. szept. 2. 11:37

Nem biztos,hogy vki azért nem veszti el a szüzességét,mert prűd,vagy nem kívánja a szexet.Lehet,hogy csupán annyi oka van,hogy nem találkozott még egy olyan emberrel,egy társsal,akivel megtette volna.Megbízott volna annyira benne.

Én is 23 éves vagyok és még nem voltam együtt senkivel,pedig csúnyának sem mondanám magam,egyetlen oka,hogy én érzelem nélkül egyszerűen képtelen vagyok megtenni,akiket pedig eddig szerettem az viszonzatlan volt.

37. Katacs
2009. jún. 27. 22:29
Én 25 vagyok. Magam sem tudom pontosan, miért alakult így, de nem bánom. Nem feltétlenül várok az esküvőig, de mérhetetlenül boldog lennék, ha így alakulna. Nem vagyok egy nagy szépség, de csúnya sem. Lett volna alkalmam, de csak olyannal tudom elképzelni, akivel az egész életemet le tudnám élni, mert az összetartozást sokkal fontosabbnak tartom. Van olyan barátom, akivel tudatosan parancsoltunk magunknak álljt, mert féltjük a kapcsolatunkat. Így bármilyen ügyét meghallgatom, és továbblépünk, utána már sértődés lenne, nem tudnám feltétel nélkül szeretni. Szóval van úgy, hogy az emberrel semmi különösebb "baj" nincs, kívánja is, de így alakulnak a dolgai.
36. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - B30b2dd2e9)
2009. jún. 16. 17:56

Akadnak igazi remete,apaca tipusok....

Aztan vannak emberek akik "csak!" 1-embert kepessek szeretni 1-eleten at , ha az nem jön be , akkor nem keresnek mast.

Aztan vannak emberek akiket nem zavar,nem gyötör a szexualis hormonok muködese.

Es meg biztos sok mas ok,okozat lehet ami visszatartja a semmit el nem sietö emberek buzgosagat.....

35. Kimberly (válaszként erre: 34. - Kata óvónéni)
2009. jún. 16. 17:50
Persze. Én nem vagyok valami nő szépség, 17 évesen megkérdezték, hogy leszbi vagyok-e merthogy még nincs pasim, továbbá úgy neveltek, hogy csak az esküvő után feküdhetek le, ugye akkor már a férjemmel.
2008. nov. 2. 20:06

Érdekes volt végigolvasni a hozzászólásokat.Elgondolkodtató ugye?Mert minden hozzászólás más és más volt.

És mennyit törtétek a fejeteket a válaszokon?

De ezt még nem olvastam:CSAK!!!NEM IS TUDOM.VALAHOGY ÍGY ALAKULT ,ÍGY HOZTA AZ ÉLET.

Feltétlenül rondának vagy leszbikusnak kell lenni valakinek?VAgy netalántán mélyen katólikusnak és erkölcsösnek?A szüzesség egy dolog,elvesztheted"korán"vagy "későn".Hogy kinek mi a korai illetve késői ,azt ki-ki maga döntse el.

2008. nov. 2. 19:53
Szerintem is, a könnyen kapható nőket hamar lecserélik a pasik.
2008. szept. 22. 10:32
Én a magam részéről, úgy gondolom, hogy nem feltétlenül kell elkapkodni a dolgot, hogy csak minél előbb túl legyen az ember rajta. Én majdnem 18 éves voltam anno, amikor megtörtént a dolog...és nem bántam meg, hogy nem kapkodtam el a dolgot...szeritnem egy nőnek nőveli a nőisségét is,hogy nem mindenkinek adja oda magát...
31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 30. - Ac1096844d)
2008. szept. 20. 22:48
Igen.
2008. szept. 20. 22:47

Túl késői elvesztés?

Olyan nincs, csak túl korai...

2008. szept. 20. 22:39

Semmit.

Mindenki akkor lépjen testi kapcsolatba amikor Ő jónak látja.

Úgy gondolom ,nincs is olyan ,hogy késői szüzesség.

Megtörténik,amikor itt az ideje.

28. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 26. - Mimmo89)
2008. szept. 20. 22:28

Nem maradtál le semmiről, ne aggódj. Én is elmúltam húsz amikor megtörtént. Nem éreztem kevesebbnek magam ettől.

Az lenne a jó ha minél több fiatal lány így gondolkodna , mint Te, és hidd el téged jobban fognak becsülni is.

2008. szept. 20. 21:06

Nem értem hogy miért kell ezt a szüzesség dolgot így felfujni. Most attól senki nem kevesebb ha már 14 évesen nem szűz. Inkább fiatalon élje ki magát az ember, na nem azt mondom hogy mindenkivel feküdjön össze! Ha valaki szüzen megy férjhez, akkor biztos eszébe jut, hogy milyen lenne vagy lehetne mással.

Én úgyérzem hogy megtaláltam a párom és nemkell más, de azért az eddigi kapcsolataimból is okultam...

2008. szept. 20. 14:14

Én 19 vagyok, a környezetemben a legtöbben már nem szüzek, de engem nem érdekel. Inkább várok, minthogy úgy járjak, mint akik 14-15 évesen lefekszenek vkivel, akivel pár hónap múlva már szóba se állnak... Vannak kivételek, akik együtt maradnak, de ahogy látom, az a kevesebb. És örülök, hogy a középiskolás éveim nem azzal mentek el, hogy azon izgultam, hogy vajon terhes vagyok-e. Mert sokan voltak így.

Úgyhogy szerintem még nem maradtam ki semmiből, persze azért nem 25-30 éves koromig akarok várni, de 1-2 év még simán belefér. :)

2008. szept. 19. 15:31
Vermerseklet , vallasossag , kulönbözö fogadalmak stb , amik közrejatszhatnak abban hogy , az ember nem sieti el !
2008. szept. 15. 13:13
Lányom is jócskán 20-as éveiben jár és még mindig..:)
2008. aug. 28. 00:27
Én szerettem azt a fiút akivel elvesztettem a szűzességemet, habár aznap múltam el 15 éves. Ez nem a kortól függ szerintem. Ezt maga az ember érzi. Én akkor azt gondoltam és éreztem, hogy ezzel az emberrel tökéletes lesz. És az volt. Lehet neki nem, de az már nem érdekel.-ebben most önző voltam, bocsi. :-)
22. Mion
2008. aug. 27. 23:28

Heh, ez a "nem hiszem el, hogy szűz vagy még" dolog nálam is megesett, és megesik a mai napig :o) Pedig még csak 18 vagyok. A mai világban ez a kor már soknak számít - sokak szerint. Szerintem nem. Elhinni sokszor azért nem hiszik el rólam ezt, mert eléggé tájékozott vagyok ezen a téren, és ami fontos, hogy merek róla beszélni!

Egyszerűen még nem jött el az Igazi a maga "lábremegős-szívdobbantós"belépőjével.... vagyis már igen - csak nem úgy, ahogy vártam, mivel házas - de az egy másik, szomorúbb sztori, ergo tuti nem ő az Ő (na ez lehet, h kicsit értetlenre sikeredett :o)

Szóval én még várok, de nem vagyok se leszbi, se frigid :o)


Akiket említettetek, hát nem tudom. Találkoztam én már olyan aggszűz nővel, aki sikítófrászt kapott a dolog említésétől is. Plusz ismerek olyan mélyen vallásos lányt is, akibe annyira belenevelték a gátlásokat, hogy szerintem kézrátétellel fog teherbe esni, vagy nem tudom... Nevelés kérdése is, és ami fontos, hogy ez már egész pici kortól számít... pl. a fent említett vallásos ismerős már attól majdnem elájult, mikor az ötéves unokaöcsém ennyit kérdezett: "M. neked van cicitartód?" Amíg én röhögtem, a csaj majdnem kitért a hitéből.... szóval vannak furcsa emberek!

21. Dézsa
2008. aug. 17. 15:19

Sziasztok!


A huszas éveim köepén jártam amikor elvesztettem a szüzességemet. A nászéjszakánkon.

Mindketten értékként fogtuk föl ezt a magunk teremtette helyztet. (ő már nem volt szűz, de tapasztalatlan az igen) Fokozatosan ismertük meg egymás testét, mire a házasságig eljutottunk már nem voltunk ártatlanok, de még nem adtuk oda magunkat egészen egymásnak.

Ez így ajándék volt. És teljes bizalom.


Nem csúnyaság, nem alkalom hiánya, nem gátlásoság; DöNTÉS!!!


Még ma is van ilyen, nem mi vagyunk az egyetlenek.

2008. aug. 17. 13:11

Egyébként, lehet rosszul írtam: nem is akadnak ki, csak meglepődnek, amit így is le lehet "fordítani": jé, te a mai világban még szűz vagy?

És akkor mi van? Nem a világnak kell megfelelni (nem is lehet), hanem saját magunknak és akiket szeretünk.

Minden ember egyedi, páratlan ezért nem kell beskatulyázni nem, kor, stb... szerint


Mindenki akkor veszítse el a szüzességét, amikor úgy érzi testileg és lelkileg is érett rá

19. 96d1867028 (válaszként erre: 10. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 17. 12:44

Jó, rendben van, elhiszem amit írtál. Akkor bevallom általánosítottam a kijelentésemmel, ahogyan te is, mert a te pasid nem hitte el neked, hogy szűz voltál 20 évesen.


Valamelyik pasi kiakad ezen, van aki meg örül ennek, hogy ő lehet az első.

2008. aug. 17. 10:46
Az biztos, hogy mindenki maga dönti el, mikor érkezett el az idő.De én azt sem nagyon tudom elhinni, hogy harminckét évesen megtörténik az első, és az feledhetetlen, tökéletes.(persze biztos van ilyen)Én sem szerelemből vesztettem el, persze akkor még azt hittem.Tapasztalat híján az ember lánya hiába tudhat mindent könyvből.Majd amikor ott van, és érzi, átérzi.. stb az az igazi.Enélkül pedig nekem legalábbis nem lenne kerek egész az élet.Ja és az első után jön majd még csak a többi,amihez idő, stb sokminden kell, hogy a nő számára is jó legyen.Nekem több párkapcsolat kellett ahhoz, hogy rájöjjek valójában mi is kell, mi a jó nekem.De ma már tudom.Hát mit mondjak, beletelt egy pár évbe.
17. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 14. - Gerna)
2008. aug. 17. 09:41
Ez így van, de én azokra értettem akiknél még nem került felszínre....
16. gerna
2008. aug. 17. 09:30
Amúgy a szüzesség értéke a tinilányoknál változó: beszéltem már olyannal, aki "szüzesség-őrző társaságot" alapított és kizárták azt a lányt, aki elvesztette. Van, ahol meg az a ciki, ha valakinek még megvan, és az az érték, aki több fiút tett már magáévá ;-)
15. 0292fff612 (válaszként erre: 13. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 17. 09:27
Köszönöm a jókívánságot,de azért ne kiabáljuk el,még nem biztos,hogy ő az igazi.
14. gerna (válaszként erre: 3. - B30b2dd2e9)
2008. aug. 17. 09:27
Leszbikus hajlam, mint ok: így is elvesztheti a szüzességét, már ha "felszínen" van az a hajlam.
13. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 11. - 0292fff612)
2008. aug. 17. 09:22
Akkor érdemes volt várnod az igazira. Kívánom Neked, ez a boldogság örökké tartson!!! És szerintem nagyon szerencsés vagy, hogy a párod az általam említett kivételek közé tartozik.
12. 0292fff612 (válaszként erre: 9. - 96d1867028)
2008. aug. 17. 09:19
Csatlakoznék hozzád.Tőlem sokan megkérdezték,hogy miért vártam olyan sokáig.Leírtam az okokat picit korábban,de szerintem a lényeg egyszerűen az volt,hogy akkorra értem meg rá.Mert ahogy írod,mindenkinek más a lelki alkata.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook