Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerti party-t szervezek a kis tanítványaimnak fórum

Kerti party-t szervezek a kis tanítványaimnak (beszélgetős fórum)


2013. júl. 23. 21:40

Csináltam már hasonlót, igaz, hogy az konkrétan 13 éves csapatnak: egy bejátszott zene felismerése (7-8 zenerészlet bőven elég: a régi TV maci, és hasonlókat is belerejtettem, nagy nevetés lett a vége és már a pontszerzésre sem nagyon figyeltek oda.).

Táncverseny, és tényleg a megunhatatlan activity játék:)

Kerti partyn a szórakozásé az idő, zene, tánc, sportos dolgok. Rögtönzött ping-pong meccs a konyhaasztal körül:)

2013. júl. 23. 21:07

Hát ha nagyon feladatot akarsz, akkor pl. zsákban futás, kötélhúzás, palacsintaevő verseny, diótörés (egy műanyag csövet támasztasz egy fatuskóra, te fent beleteszel egy szem diót. A gyereknek ahogy lent kigurul, kalapáccsal el kell találni. Ha sikerül összetörni, megeheti. A dőlés-szöget érdemes próbálgatni)

Esetleg különböző anyagú és méretű labdákat egy kosárba dobni.

Lepényevő verseny, az előre kisütött lepényeket két fa közé feszített madzagra cérnával felkötöd, és persze kéz érintése nélkül kell megenni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, én ilyeneket találtam ki a zsúrokra, élvezték is a gyerekek.

2013. júl. 23. 21:01

Activity játék.

A klasszikus szék játék, amikor elvesznek egyet, lehet a széket helyettesíteni A/4-es papírlappal is.

Gyurmázhatnak is, majd szavazás alapján a legszebbet készítő,valami apróságot nyer.

2013. júl. 23. 20:57
kombinálva az egész, mint egy nagy kaloz kincses sziget...reszfeladatok jutalmazva es a vegen az egesz...ha megvan a kincs :)
2013. júl. 23. 20:51
Kell feladatokat adni?
2013. júl. 23. 20:40

Már van labirintus, szókeresés...

de ha valakinek van ötlete, segíthet :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook