Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Könyvet szeretnék csinálni tanítványaim írásaiból, van-e, aki tud segíteni? fórum

Könyvet szeretnék csinálni tanítványaim írásaiból, van-e, aki tud segíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 19. 11:28
Sajnos egyenlőre nem sikerült, mert karácsonyig már nem is lenne kész. Azt hiszem marad a spirálozáős, az jóval olcsóbb is és én meg tudom csinálni.
2009. nov. 15. 22:14

Szia Gyöngyi !

Találtál már segítséget ? Az én barátnőm szintén tanító néni ,és nagyon sokat tud könyv kiadásból. Apukája is írt könyvet... és saját tanítványai munkájából is könyv lett. Ha érdekel keress meg.

2009. nov. 6. 11:40
Köszi!
7. SF (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2009. nov. 6. 11:33

Hát... Nekem egy hónapja is csak február végére tudták bevállalni. Nézz körbe a környékeden, biztos vannak arrafelé kis nyomdák. Talán náluk szerencséd lesz.

Mielőtt megbíznál egyet is, többtől kérj árajánlatot, mert nagyon nagyok lehetnek a különbségek. Függ az ár az oldalszámtól, hogy fekete-fehér, vagy színes oldalak vannak a könyvben, stb. A 2 ezer az alapár. Sajnos.

6. gyöngyi (válaszként erre: 4. - SF)
2009. nov. 6. 11:27
Akkor talán év végére. A 2 ezer még beleférne, nyertünk egy pályázaton.
5. SF (válaszként erre: 4. - SF)
2009. nov. 6. 11:18
Ezt aztán szépen megírtam:-(( Tele szóismétléssel:-((
4. SF (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2009. nov. 6. 11:17

Ha spiráloztatni akarod, akkor egyszerű dolgod van. Készítsd el a megfelelő mennyiségű lenyomatot, és valamelyik papírboltban csináltasd meg. Nem olcsó, amikor én csináltattam, darabonként 7-800 Ft volt.


A nyomtatással más a helyzet, kell keresned egy nyomdát, ahol jó pénzért (annyi osztálypénzt úgysem tudsz összeszedni) elvégzik az előkészítést, és kinyomtatják. Kis példányszámban kötetenként kb. 2 ezerbe kerül, de lehet, hogy még ennél is többe!!! És nagyon hosszú az átfutási idő, karácsonyra már nem is vállalnak (ahol én kérdezősködtem, már egy hónapja sem vállalták:-(().

2009. nov. 6. 11:10

Arra gondoltam, hogy karácsonyra csináltatnék egy "mesekönyvet" a mostani harmadikosaim által írt mesékból és versekből. Biztosan nagy meglepetés lenne nekik. Van rá osztálypénzünk, csak fogalmam sincs, hogyan fogjak hozzá, kihez lehetne fordulni és mennyibe kerülne.

Ha máshogy nem akkor spiráloztatni fogom, de még arra sincs ötletem. Hátha tud valaki segíteni!

2009. nov. 6. 11:10
Első körben szerintem a szülőktől beleegyező nyilatkozat kell.
2009. nov. 6. 11:07
Könyvet szertnék csináni tanítványaim írásaiból van-e aki tud segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook