Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kért már valaki fedezet cserét banktól? Vajon van rá esély? fórum

Kért már valaki fedezet cserét banktól? Vajon van rá esély? (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Torpi)
2016. márc. 2. 21:09
Hogy mertétek ilyen helyzetben lefoglalózni a másik lakást? Ez így nagyon rizikós volt eleve!
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Torpi)
2016. márc. 2. 21:07

Én úgy tudtam ezt megoldani, hogy egy harmadik lakásra tettem át a jelzálogot. Nekem sem mentek bele abba, hogy a 2. sz. lakást terheljem meg, mivel az még nem volt teljesen az én tulajdonomban.

Utána le tudod venni a harmadik lakásról, és vissza tudod tenni a leendő lakásodra a jelzálogot.

Sajnos ebben az esetben van egy pár szerződésmódosítási és értékbecslési díj.

3. torpi (válaszként erre: 2. - 74eb6f8385)
2016. márc. 2. 20:56
Már kértük írásban,hogy adjanak már választ,de nem reagáltak rá. Már kifizettették velünk az érték becslést is.Lefoglaloztuk a másik lakást,amit bukni fogunk mert visszalépnek.Ha összeadom kb. másfél millánál tartunk ami ugrot.
2016. márc. 2. 20:45

Írásod miről van?


Ha tudod azt bizonyítani,hogy a bank késedelme miatt anyagi kár ért, akár ügyvédhez is fordulhatsz.


Ha csak telefonon érdeklődtél eddig, akkor tedd meg azt írásban, amit érkeztess be a banknál!

2016. márc. 2. 20:04
Pót fedezet miatt van jelzálog a lakásunkon 2010 óta.Azt mondták öt év múlva leveszik,de persze.hogy nem veszik le!Szeretnénk eladni a lakást és egy másikat venni amire átvinnénk a jelzálogot.Beadtuk a kérelmet Azt mondták 30 vagy 60 nap a válasz adás. Ennek már 9 hónapja! Valamibe mindig bele kötnek,de nem mondják meg.hogy éppen mi nem jó,úgy kell kihúzni belölük.Már két vevőt elvesztettünk az idő húzás miatt. Most már ott tartunk,hogy az eladónk is eláll.Így nagy veszteségünk lesz csak azért mert nem képesek semmit mondani, csak hitegetnek ,hogy a héten vagy a jövö héten vagy három nap múlva... vagy fel sem veszik a telefont.Senkihez nem lehet fordulni. Egy hiteles lakást könnyebb eladni mint ezt!Mi a frászt lehet ilyenkor csinálni? Van valakinek ötlete?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook