Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keressük meg kiregisztrált ismerőseinket! fórum

Keressük meg kiregisztrált ismerőseinket! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 30. 06:41

Miért ne kereshetnék azokat,akikről szeretnének tudni?

Szerintem ez nem rossz ötlet.

De hogy megtaláljátok őket,talán régi felhasználónevet,esetleg egyéb dolgokat leírhattok így talán könnyebben ráakadtok az illetőre,illetőkre.

2009. ápr. 29. 20:29
Egyetértek az előttem szólókkal. Tök felesleges!
2009. ápr. 29. 20:10
Minek? Nyilván nem kíváncsi ránk valamiért. Akivel tartani akarta a kapcsolatot, azt nyilván értesítette a kiregelés előtt. Akivel meg nem, az minek kapaszkodna utána?
5. bnedora (válaszként erre: 2. - Megryan)
2009. ápr. 29. 19:55
egyetértek veled
2009. ápr. 29. 19:54
aki kiregelt az valszinűleg azért tettemert nem szeretne a továbbiakban társalogni itt, ha pedig valaki fontos neki ugyis megkeresi illetve szól hol lehet megtalálni.Ha ezt nem teszi , miért kutakodjunk?
3. szeptember99 (válaszként erre: 2. - Megryan)
2009. ápr. 29. 19:53
szerintem is szólt volna a másiknak,hogy hé,nevet változtattam,ha akarná folytatni a kapcsolatot a másikkal...
2009. ápr. 29. 19:51
Egyáltalán nem biztos hogy egy elveszett szeretné hogy megtalálják :)))
2009. ápr. 29. 19:40

Szeretnéd megtalálni kedves ismerősödet,barátodat,akivel itt ismerkedtél meg a Hoxán és egyszer csak eltűnt,azóta sem tudsz róla semmit?

Ha szerencséd van,egy másik névvel beregisztrált és itt van továbbra is közöttünk.

Keressük együtt az "elveszetteket".

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook