Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keressem vagy várjak? fórum

Keressem vagy várjak? (beszélgetős fórum)


14. michelle.r (válaszként erre: 9. - Apeeng)
jún. 11. 11:51

Ne viccelj már! Az miért nem opció, hogy nem akar tőle semmi komolyat? Attól még nem homokos és nem értéktelen.


Honnan tudod, hogy mit érdemel?

13. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 11:23
Várj.
jún. 11. 11:19
Miért keresnéd? 36 éves, felnőtt nő vagy. Miért foglalkoztat valaki, akivel két randid és ennyi?
11. Gretaa (válaszként erre: 7. - Lolita2112)
jún. 11. 11:02
Nem csak a fiúk nem szeretik ezt.Én sem szeretem pl.
10. *lime*
jún. 11. 10:56
Szerintem se keresd. Ha valaki nem jelentkezik akkor az egyet jelent azzal, hogy nem akar kommunikálni/találkozni. Mindenki, főleg a fiatalok össze-vissza ismerkednek, úgy lépnek túl a másikon, mintha ott sem lett volna .... sajnos.
9. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 10:10
Hadjad(hagyjad)a francba, keress tovább...akiben nincs tűz, az vagy homokos, vagy nem ér semmit..ne hívd, menj másfelé..többet érdemelsz.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 09:08
Két randi után már nem olyan mint az elején? Én ezt nem értem. Akkor eddig is ismertéte egymást?
jún. 11. 01:05
ne fuss a srac utan,mert ezt a fiuk ki nem allhatjak!
6. Gretaa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 10. 23:14
Minek futnál utána?
jún. 10. 21:22
Akkor szerintetek hadjam a csudába??
jún. 10. 21:16
Ha veled akar foglalkozni, csinál rá időt.
jún. 10. 21:05
Ha egy férfi rajong érted, nincs más nő aki bejuthatna az elméjébe vagy a nadrágjába! …ellenkező esetben mért is ragaszkodnál hozzá?
2. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 10. 20:55

Szia!

Szerintem várd meg,hogy írjon neked.Hiszen te már írtál neki.

Arra hagyunk időt amire akarunk,hogy legyen.

Komolytalannak tűnik.

jún. 10. 20:53
Én vagyok a nő, 36 éves. És van egy srác aki 29 éves. Randiztunk 2szer csokolozas volt, simogatás, kézen fogva mentünk az utcán. Naponta irunk egymásnak. De már nem ugy viccelődik velem mint az elején. Ugy van hogy talalkozunk a heten, hogy melyik nap azt nem tudom. Délután irtam neki kedvességből, de azóta nem irt. Nem akarok olyan csaj lenni (idosebb is vagyok), aki ráakaszkodik. Alig van tapasztalata a nőkkel. Nekem eddig komoly kapcsolatom volt, de rosszul zárult. Ő olyan kis cuki srác, nagyon bújos, szeret ölelkezni. Keressem én?? Vagy hadjam hogy ő keressen?? Kérdezzem meg hogy akar e egyáltalán még ismerkedni?? Tini csajnak érzem magam. Nagyon félénk pasi ő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook