Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kell-e a gázóra csere miatt fizetni (Dunakeszi és környékén) és milyen időszakban mennek lecserélni a lejárt gázórákat? fórum

Kell-e a gázóra csere miatt fizetni (Dunakeszi és környékén) és milyen időszakban mennek lecserélni a lejárt gázórákat? (tudásbázis kérdés)


7. Etke75 (válaszként erre: 4. - Cservenák Vali)
2011. júl. 5. 07:54
Nem Dunakeszin lakom, csak a környékén. Egyébként meg ha kétségeid vannak nézzétek meg a szerelési lapot, annak egy példányát ott kellett hagyniuk.
2011. júl. 4. 21:26
Nem kell fizetni, a szolgáltató tulajdona a gázóra.
5. Nyulacska88 (válaszként erre: 4. - Cservenák Vali)
2011. júl. 4. 19:29

Nálunk nem a szolgáltató, hanem alvállalkozó cserélte a gázórát, és 4 éves volt az óra. Állítólag azért kellett cserélni, mert a hidegben nem mért olyan gyorsan, mint kellett volna :))))


Ezzel kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy nálunk nincs hidegebb, mint bárhol máshol, és a gázóra az esetek döntő többségében kint van, lakáson(épületen) kívül :) ergó, aki tervezte, annak tudnia kellett volna ezt.


Fizetni nem kellett érte.

4. Cservenák Vali (válaszként erre: 3. - Etke75)
2011. júl. 4. 17:50
Dunakeszin laksz? Mert azért érdekel mert a k.lányoméknál vasárnap voltak és kétségeim vannak efelőlmert vasárnap nemigen járnak gázórát cserélni.Főleg az benne az érdekes,hogy ő azt mondta,hogy kellett fizetni érte nekem már 2 szer vagy 3 szor cserélték le a gázórát és nem kellett fiezetni érte.Szerintem kamu volt. Ugy tudom,hogy kb 10 évenkét cserélnek gázórát és amibe lakik még 5 éves sincs a ház.
3. Etke75 (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2011. júl. 4. 09:20
Nálunk délelőtt cserélték, fizetni nem kellett érte. De azt megjegyezték a szerelők, hogy ez sokkal jobban fog forogni mint az előző.
2011. júl. 4. 08:30
Szeretném megkérdezni azoktól akik Dunakeszi és környékén laknak,hogy kell-e a gázóra csere miatt fizetni és milyen időszakban mennek lecserélni a lejárt gázórákat hétvége vagy hétköznap.Digitális gázmérőről van szó.Szerintem a lejárt gázóra miatt nem kell fizetni mert nekem se kellett soha.Mindenki segítségét köszönöm.
2011. júl. 4. 08:28
Gázóra csere?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook