Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kedvencek és egészségük! fórum

Kedvencek és egészségük! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 4. 17:57
Sajnos mi már több állatot nem tudunk befogadni, helyileg szabályozva van az állatok száma.:(
2009. aug. 4. 15:12
Nekem egy spániel kutyusom van,barátomnak meg egy staffordja..mivel panelba lakunk, ezért több állat nem is naon férne el.De elterveztük,h ha majd összeköltözünk 1 kertes házba,akkor több kutyus lessz,és befogadunk gazdátlan állatkákat.A szivem szakad meg ha látok egy kóbor kutyus,multkor is majdnem átszaladt 1 az uton,de én Hős lévén utána kiabáltam, h KUTYUSSS NEM SZABAD..el üt az auto:(( És meghallotta,nem ment át,remélem vki őt is befogadja.:)
2009. aug. 4. 15:05
Nagyon helyesnek találom h az emberek befogadnak olyan állatokat akiknek nincs gazdájuk, vagy tudják hogy a menhelyre kerülhetnek! Sokkat több ember lehetne ilyen...
2009. aug. 4. 14:34

3 kutyink van, ebből a tacsi-terrier keverék befogadott, őt egy autóból tették ki. Mellette van még egy pulink, Buksi, és egy németjuhászunk, Cézár, akit azért vettünk meg potom pénzért 6 hetesen, nehogy később menhelyre kerüljön. (Nem tudom a többi kiskutyának mi lett a sorsa...:()

A cicánk, Egér szintén befogadott macsek, 4 hetesen az árokban találtuk. Van még egy nyuszink is, ő fél éves, Bobby.

2009. aug. 4. 14:33

Sziasztok!

Nekünk 1 leány cicánk van, 12 éves, és igazi családtag:-))

Imádjuk az állatokat!

2009. aug. 4. 14:30

nézz be a képeim közé:-)

2 mentett kutyuskám van:-)

2009. aug. 4. 14:29

Hello! Nekem rengeteg macskám van, illteve még van itthon kutya, nyuszi, kecse, galamb... szóval mi kedveljük az állatokat és társaságukat. Reggelente megfejjük a Borist a kecskét, és a tejet 10 cica lefetyeli vidáman, míg a Bogi a kutyus dühösen rágicsálja a kutyatápot. Persze ő is kap néha tejen...

Szeretném ha ti is elmesélnétek hogy a ti udvarotokon ill. lakásotokban milyen állatok, kedvencek élnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook