Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi ajándék rászorulóknak! fórum

Karácsonyi ajándék rászorulóknak! (beszélgetős fórum)

2011. dec. 4. 13:52
Van egy hasonló topik,az jobban is pörög,talán írjátok be oda,hátha :)))
2011. dec. 4. 10:58
én is sajnálom de azért szerintem minden nap elő lehet hozni hátha...és nem csak karácsonyig.....
2011. dec. 4. 09:48
Hát,nagyon sajnálom,hogy nem jött be ez az ötlet...Amit a privikben megígértem,természetesen küldöm!
4. BMA211225 (válaszként erre: 3. - BMA211225)
2011. dec. 3. 18:10
Pufi boritékban,tehát nem sok,de 4-5 db kisautót tudok küldeni ha van kisfiú aki örülne neki és a szülei nem tudják megvásárolni.Használtak de nem kacatok.
2011. dec. 3. 18:08

Szia,Sziasztok:

-19es méretű piros,lányos cippzáros kiscsizma várja kisgazdáját.

-Egy kisebb kartondoboznyi ruha ujszülöttől egy éves korig kb inkább fiús vagy uniszex..ennek postája várhatóan 1050ft amit sajnos nem tudok állni,de a holmik bőven megérnek ennyit.

-Egy jó nagy doboz főként 40-42es körüli nem rossz állapotú és nem divatjamult női holmim van,amik méretileg nem jók de szépek,frissen átmosottak nem kacatok.Postája ennek is 1050ft sajnos anyagiak miatt ezt sem tudom állni

-van egy alig hordott de kinőtt 34esig állitható görkori,három kerekes,szürke sportboltban vásárolt.geomagot,jáva játékot vagy hasonló épitőt szeretnének nagyon a gyerekeim érte vagy gyurma készletet...ha valakinek életkorilag esetleg kinőtte a gyereke már ezeket de szeretne görkorizni nagyon szivesen cserélnék a kori kifogástalan állapotú kapta a fiam de csak próbálta mire megtanulta volna használni megnőtt a lába és nem ment már rá.....

Nálunk sem igazán jut az idén ajándékozásra,utóbbit szivesen cserélném,a kiscsizma postája nem sok az t vállalom,a két ruhacsomag dobozárú tehát 1050ftos postáját fizetni kellene(pirulós:(()

2011. dec. 3. 16:26
Elsőként szeretnék felajánlani 0-3 éves korig kislány ruhákat,pár-pár darabot.szívesen elküldöm postán,csak jelezd a kort,illetve a méretet!
2011. dec. 3. 16:24
Erre a fórumra azokat az anyukákat,apukákat,gyerekeket várom,akik pár feleslegessé vált ruhával,játékkal örömet szeretnének szerezni azoknak,akiknek sajnos ez idén ez nem egyszerű dolog...Kérlek titeket,kedves felajánlók,hogy írjátok meg,hogy mit tudnátok adni.És titeket,kedves szülők,ha gyermekeiteknek szükségük lenne valamelyik dologra a felajánlottak közül,akár a fórumon,de akár privát üzenetben jelezzétek(akár felém,akár a felajánló felé)Remélem,hogy ez a szép ügy megtalálja a füleket,és a sziveket...BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook