Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyfa díszítés! fórum

Karácsonyfa díszítés! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 13. 11:51

nekünk ez lesz a 3. karácsonyunk! remélem idén már 4 en fogjuk nézegetni... mi párommal díszítjük fel a fát míg a kisfiam alszik délben ! idén nem tudom hogy lesz mert ha kórházban leszek kénytelenek lesznek ketten fedíszíteni ! de az lenne a legjobb ha már én is itthon lennék!

nekünk eddig kék ezüst volt a fa és idén is az lesz! szaloncukor nélkül mert mi azt nem szeretjük

2008. nov. 13. 11:48

Nálunk kék-ezüst szokott lenni. De minden évben marad a dobozba disz, ami nem kerül fel a fára. Persze mindig jön 1-2 uj disz is, mivel nem birom megállni, hogy ne vegyek.


Idén lesz elöször, hogy a fiammal (6 éves)diszitem. Elötte mindig én diszitettem.

2008. nov. 13. 11:44

Nekünk fehér a világítás, nagyon szép. De a színes szép. Nekem minden karácsonyfa szép! :) Emlékszem gyerekkoromra, tele volt sok-sok színes dísszel, volt ott még űrhajós is :DD


Mi 24-én szoktuk díszíteni. Amíg otthon laktam, mindig a tesómmal közösen kezdtük el délután, és a végére anyu is, apu is beszállt :) Most a párommal díszítem szintén 24-én délután.

2008. nov. 13. 11:41

Sziasztok!


Én a két nagyobb gyerkömmel tervezem feldíszíteni a fát,majd december 23-án este,amikor a kislánykám már az igazak álmát alussza:)

24-én van fontosabb dolgom,mint a fa díszítés,ezért tettem át 23-án estére.

Nálunk idén is a piros-arany színek kerülnek fel a fára.Piros lesz a szaloncukor csomagolása is(bár még nem vettem meg).Nálam a gyerekek miatt kerül csokidísz is a fára,ez is piros-arany csomagolásban vannak(ezt már megvettem és nem esszük meg előre,mert drága volt:D)A gyerekek miatt szintén kerül a fára habkarika is,de most már 1-2 éve a fa alá is teszek szaloncukrot,habkarikát,így onnan ehetik a nasst,a többi marad a fán,hogy szép maradjon még 2 hét múlva is:)

Az égők színesek lesznek,ez is a gyerekek miatt,amúgy én már kipróbálnám a csak fehér világítást is.Na majd egyszer:)

Annyi a nagy változás nálunk,hogy műfánk van,de tényleg nagyon szép,nem bántam meg,hogy lecseréltem az "igazi" fenyőt a műre:)

2008. nov. 13. 11:37

Nekünk ez lesz a 6. közös fánk....

Színes, szaloncukros, csillagszórós, égős, csilli-villi.....


Tavaly még a "Jézuska" hozta, teljes meglepi volt. Idén kisfiam(5,5 éves) kijelentette, hogy "Anya, tudhatnád, hogy a Jézuska csak a fenyőfát hozza, nekünk kell feldíszíteni!" Hát, kicsit másabb lesz közösen díszíteni! Már alig várom!!!!

2008. nov. 13. 11:37
Nálunk tavaly volt az első közös fa. Élő kis fát vettünk, amit később kiültettünk az udvarra. Idén újra élő lesz, de most már kint is lesz és bent is :) A benti fehér-ezüst színű volt, a szaloncukor a fa alatt tálban. A kinti fa szerintem színes lesz, a régi díszeket tesszük rá.
2008. nov. 13. 11:33
Nálunk én díszítem. Csak díszek vannak a fán. Eddig mindig kék-ezüst volt, tavaly ezüst, idén kék lesz. Szaloncukor a pocakunkba lesz már jóval karácsony előtt, tavaly már nem jutott a fa alá. Idén talán nem veszem meg olyan hamar.
2008. nov. 13. 11:31

Sziasztok!

Érdekelne, hogy nálatok, hogy zajlik a karácsfa díszítés(ki/kik díszítik), hogy meg van határozva, hogy milyen színű legyen? Csak dísz vagy szaloncukor is?

Nálunk idén lesz elösször a közös otthonunkba a párommal, hogy közösen díszítjük fel a fánkat.

Nálunk csak dísz lesz rajta és a szaloncukor a fa alatt és az asztalon lesz.

Színes fát szeretem, így minden szín helyet kap a fán.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook