Kaqun víz (beszélgetős fórum)


2023. jan. 24. 16:47
sak most látom milyen régi a téma, és a kérdező se jár már erre régen. Remélem meggyógyult a beteg.
19. 55Judit (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2023. jan. 24. 16:42

Én csak hallottam hogy jó a hatása, érezhető, jobb a test oxigén ellátása, ez által a szerveké is. A rákos sejtek pedig nem tolerálják az oxigéndús környezetet, mert ők a tejsavas erjedésben érzik jól magukat. Szerintem hasznos.


Amit viszont fogyasztok, szintén nagyon jó az oxigénszint növelésére és egyéb kitűnő hatása is van, ez a céklalé. Miden nap készítem kicsi répával, almával, mennyei ital. Biztos szeretné a beteg is, és olvassál róla, mennyire értékes a szervezet számára. Olvastam, daganatosoknak is ajánlják. nekem megterem, de a legolcsóbb akkor is ha meg kell venni. Ha meginná a beteg, érdemes lenne egy gyümölcscentrifugára beruházni. Mondjuk a család többi tagja is profitálhatna ebből.


Gyógyulást kívánok!

2023. jan. 24. 15:52

Sziasztok


Látom régi már a poszt de azért hátha azóta valakinek van már bővebb tapasztalata.A fürdővel kapcsolatban érdekelne az hogy vajon segített?

Tapasztalatokat várok.

2017. nov. 9. 17:14
Sziasztok! Érdeklődnék,hogy működik ez a fürdő? Mindig tiszta vizet öntenek a kádakba vagy klórt is tartalmaz,mint egy strandon??? Napi 5 fürdőzőnél elég sok víz kell ez tartályban van? Mitől lesz 37-38fokos???? Vagy esetleg normál meleg víz oxigénnel dúsítva???? Köszi a válaszokat
2016. okt. 3. 20:47
20 000 Ft volt a tagság, mikor én vettem, és ennek köszönhetően 8000 Ft helyett 5000 Ft-ért használom a fürdőt, ráadásul a tagsághoz 2 ingyen fürdési lehetőséget is adnak. Szerintem így megéri!!!
2016. okt. 3. 20:47

Igen, érthető, köszönöm szépen a választ! A szomszéd volt nem rég az egyik füdőben – méhnyakrákot diagnosztizáltak nála, egyelőre nagyon az elején jár a történetnek. Ráadásul időben elkapták a betegséget, szóval jó kilátásai vannak.

Mennyi egyébként a tagsági díj és ha vesz az ember, mennyivel lesz olcsóbb?

2016. okt. 3. 20:47
Ráadásul gondolom a fürdőben speciális körülmények is vannak, ami nem csak a kényelmet szolgálja, hanem a szolgáltatáshoz hozzájárul.
2016. okt. 3. 20:47
Szerintem nem érdemes otthon alkalmazni a fürdő kúrát, mert ha kiszámolod a dolgot, 1 liter ugye 700 Ft körül van. A fürdőhöz legalább 50 liter víz kellene, szóval ha a 700 Ft-ot beszorzod.. Akkor a gatyát is rámegy. A fürdőben viszont sokkal olcsóbb, pláne, ha tag vagy, mint én.
2016. jún. 15. 19:23
Nem értem miért ne lehetne otthon is alkalmazni?!?!! Végül is csak egy pár kaqun palack víz szükséges hozzá... Mondjuk azt nem tudom, hogy elő van-e írva meddig szabad a kádba tartózkodni vagy ameddig jólesik... ;)
2016. jún. 15. 14:56
Ezt csak az ilyen "központokban" lehet befeküdni vagy otthon is alkalmazható ???
2016. jún. 14. 17:29
Vannak Kaqun központok pl. az Onkológiai Központban is. Fürdőkádakban engedik a vizet. Mi Kerepesre jártunk annó. Fizetni kell egy egyszeri tagsági díjat + a fürdő ára alkalmanként.
2016. jún. 14. 16:35
Tényleg van létezik ebből, hogy fürdő is ??? Gondolom, kisebb medence nincs belőle (gondolok itt pl. egy kisebb jacuzzi méretre); hanem csak egyszemélyes kád..?? Befekszel egy kádba és beleöntöd a gyógyvizet vagy van valami különleges eljárás, mód vagy nem tudom ? Ezt otthon is lehet vagy vannak ilyesmi gyógyászati központok ??
2016. jún. 14. 15:32
A párom betegsége idején fogyasztotta ezt a vizet, és napi kétszer fürdőt is vettünk neki (áttétes daganatos beteg volt). Az étvágyát javította és a közérzete is jobb lett, de anyagilag nagy tehertétel. Mi is úgy voltunk vele, hogy mindent ki kell próbálni, hátha segít.
2016. jún. 13. 20:59
Hi! Valaki próbálta már a kaqun fürdőt ??? Tényleg segíti a rehabilitációt egy esetleges sérülésnél ?
2015. márc. 15. 19:48
Sziasztok! Igaz hogy sok idő telt el az utolsó kérdés óta. De.... Én kaqun klubtag vagyok s minden (ingyenes) klub összejövetelen részt veszek. Van pozitív tapasztalatom is, és a klubba olyan emberek járnak akiknek szintén pozitív tapaszatlatai vannak. A tudományrol csak annyit hogy , kiemelkedően sok és magas szintű tudományos elismerése van a kaqun víznek, amit magyarországon végeztek s nem hottentottában egy nevenincs városban , nevenincs orvosok professzorok. Magyarországon Kiemelkedően magas tudományos intézményekben végetek kísérleteket, vizsgálatokat. Aki nem hiszi járjon utána a honlapjukon fennt van minden fehéren -feketén.
2012. okt. 19. 09:05

Mondtam hogy olyanok írjanak, akik használták! Mivel tapasztalatot gyűjtünk!

Köszönöm az értékes hozzászólást. Gondolom azt sem tudjátok mi az és mire való...

Majd ha nektek is valakitek gyógyíthatatlan beteg, ti is rájöttök, hogy akár csalás akár nem, nyúlni kell valamihez, mert nem lehet ölbetett kézzel ülni és várni! Ezt kéne felfogni NEKTEK!..........

4. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 1. - Tamcs1987)
2012. okt. 18. 17:25
De ha egyszer az...
2012. okt. 18. 17:22
Üzlet. Tudományosan nem igazolt.
2012. okt. 18. 13:19
Szia, mi használtuk, rosszat nem tudok róla mondani. Voltunk a Shaolin faluban is, oxygén terápián, ott ajánlották.
2012. okt. 18. 13:15

Sziasztok!


KAQUN vízről kérnék tapasztalatokat! Daganatos megbetegedés kezelésénél alkalmazzuk, és érdekelne, más is próbálta-e!


Megjegyzés: a parasztámítás, becsapás, hülyeség stb. stb. hozzászólásokat kérem mellőzni! nem érdekelnek!


Várom a hozzászólásokat! Köszönöm


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook