Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kaptam egy sms-t erről a számról: 06/90-888-500 fórum

Kaptam egy sms-t erről a számról: 06/90-888-500 (beszélgetős fórum)

2017. aug. 2. 08:01
Nem tudom milyen vonal..de az történt, hogy a telefon kiirta hogy virust szedett össze, anyukám megijedt, leakarta törölni, valamit megnyomott. Ez a kis ...valami letöltött egy programot a telora, az megirt magának 1 smst, amit csak el kellett küldeni. El is lett küldve.. anyukám nagyon meg volt ijedve, szegénykém most kapta az okos telefont és még tanulja. A neten olvastam milyen sok telszámlát tud ez okozni. Sajna előfizus a telónk.. be voltam tojva èn is. Naponta több sms...azért azt tud gyarapodni..Ugy oldottam meg hogy gyári beállitás visszaállitása... Sms küldès a 90 es számra Stop szóval.. vissza jött h töröltèk az előfizetèst!! Szolgáltato beállitotta h ne kaphasson ès küldhessen emelt dijasra smst.. addig a stop szora se reagált még ujra nem tettem a telefont... kiváncsi leszek mibe fog fájni ez.. :( remélem megusztuk kevès összeggel. Majd kiderül 1 hèt mulva számlazáráskor.. hihetetlen mik vannak!
2017. aug. 2. 06:47
Érdemes vigyázni a 90-es számokkal, én is letiltattam. Ha nem nyitod meg az SMS-t nem tud számlázni ha jól tudom.
7. Andie1990 (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. aug. 1. 19:23
Köszi, hogy linkeltél. Rátaláltam én is. Megcsináltam mindent amit ir remélem rendbe lesz. És nem került pénzembe
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Andie1990)
2017. aug. 1. 19:12

A legtöbb telefonon letudod tiltani, hogy emelt díjas hívást indíts, vagy fogadj. Állítsd be a telefonodat.


Egy SMS, ha nem nyitod meg, nem hiszem, hogy bármit is okozna.

2017. aug. 1. 18:44

Mi volt az sms-ben, amit kaptál?


[link]


Tiltsd le a számot!

2017. aug. 1. 18:33
akk meg majd kiderül,egyszer volt hasonló dolgom de ott csak 4 számjegy volt,de el kellet küldeni egy szót sms be és onnantól megszűnt,ha úgy vagy vele akk jelezd a szolgáltatónál ott utána tudnak nézni
2017. aug. 1. 18:30
Nem tudom előfizus vagyok
2017. aug. 1. 18:29
és leszedte a pénzt?
2017. aug. 1. 18:27
Sziasztok! Kaptam 1 smst erről a számról. Állitolag leszedi a pénzt a telorol. Találkoztatok mar ilyennel??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook