Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jótékonyság-Mire mozdulna meg a nép? fórum

Jótékonyság-Mire mozdulna meg a nép? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2012. szept. 4. 20:40
fókusz riport
2012. szept. 4. 20:38

Olvastam nemrég egy regényt -oké, tudom, csak regény - de ott egy vidéki faluban az emberek a feleslegessé vált dolgaikat árulták jótékony célra!

Tipikusan az amerikai garázsvásár esete, csak ebben a helyzetben, ha megvan az összefogás, kis falusi vásárt lehetne rendezni!

Egyébként melyik településről van szó? Talán könnyebben menne az ötletelés :-)

7. d6fd5940b1 (válaszként erre: 4. - Megryan)
2012. szept. 4. 20:25
Ismert emberekre én is gondoltam, valakit el kell csalni.. :D
2012. szept. 4. 20:25
Október első felében lenne esedékes a dolog, legkésőbb 20.án. mert áprilisba már utazik ki a család Németországba..
2012. szept. 4. 20:24
Akkor halloween party - mint a farsang csak felnőtteknek :)
2012. szept. 4. 20:23

A szüreti bál nagyon jó ötlet.


Ott valaki ismert fellépő és/vagy műsorvezető, borkóstoló, lehet szervezni tombolát is.

2012. szept. 4. 20:22
itt szőlő nem igen van...:D így ez kilőve.. :) de azért köszi :)
2012. szept. 4. 20:20

szüreti bál


(habár én nem hiszek az effajta gyűjtésekben)

2012. szept. 4. 20:15

Van a városunkban 1 beteg kislány,aki májátültetésre vár, de nagyon szegény a család, a külföldi tartózkodást nem tudnák fizetni...

Így áprilisban szerveztünk 1 jótékonysági koncertet, ahol szerencsére sokan megmozdultak, szép összeg gyűlt össze, de még mindig nem elég...Azóta vártuk a csodát,hogy érkeznek e adomyányok a család számlájára, de azóta szinte semmi.. Tegnap kaptam 1 telefont: számíthatnak e rám egy újabb jótékonysgi esemény szervezésében a család részére? Én szeretnék segíteni,csak ötlet kellene: mire mozdulna meg a nép? a "rock koncertet" már kilőttük.. nem hiszem, hogy az ismétlés nyerő ötlet lenne..így kellene valami más ötlet.. :) Szerintetek?

Előre is köszi!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook