Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól elszúrtam, pedig csak jót akartam mindenkinek! fórum

Jól elszúrtam, pedig csak jót akartam mindenkinek! (beszélgetős fórum)


17. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Petra35)
2018. ápr. 6. 16:54
Így, így!:)))
16. fincsi5 (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2018. ápr. 6. 16:53

Vannak. :(( Mert a testvér gyerekét 35. szülinapján, névnapján meg kell köszönteni, menni kell a testvér unokájának szüli-névnapjára, a testvér menyének szülinapjára és hasonló hülyeségek.

Én ettől kapok agybajt. Kicsik voltak, oké. Mi 18. évében befejeztük.

2018. ápr. 6. 09:13
Vedd eszre h csak felhasznalnak teged. Ha te akarsz akkor igenis menj el a programra! Ne hagyd magad csobe huzni! Meg nem ok a fontosak meg ti hanem az unnepelt nem? Ezt nem nezi senki?
14. freddy36 (válaszként erre: 13. - Icuska538)
2018. ápr. 6. 08:03
Szerintem direkt írta ly-vel... :)
13. Icuska538 (válaszként erre: 8. - Smirnoff)
2018. ápr. 5. 22:21
Már ne haragudj de a Jézusom sem ilyen betűvel írjuk
12. VersEmber (válaszként erre: 10. - Petra35)
2018. ápr. 5. 22:16

Igaz. Igaz. Igaz.

Én is ezt írtam volna.

11. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Naiv)
2018. ápr. 5. 12:59
Két tűz közé szorultál, de ez nem a te harcod. Ne hagyd magad érzelmi zsarolni. Az az ő döntésük, hogy rosszban vannak a rokonokkal. Ahogy az is az ő döntésük, ha nem állnak szóba veled. Ezt is csak addig csinálják, amíg látják, hogy ezzel kínozhatnak téged. Neked nem kell harcolnod senkivel. Ha szóba állnak veled, fogadd örömmel, ha meg nem, várd ki, míg elmúlik a dühük. Nem érdemes az ő gyerekességük miatt idegeskedned.
2018. ápr. 5. 12:40

Tényleg naiv vagy :)

Foglalkozz a saját életeddel, ne a szüleid életét éld. Nem mindegy, kivel vannak jóban? Te vesztél össze bárkivel is? Ez az ő dolguk. Te csináld azt, amire később jó szívvel emlékszel majd. Járd a saját utadat. Már a 2 hónapos veled nem beszélésből látszik, h azért nem egy egészséges viszonyban vagytok, szóval hagyd rájuk, forrjanak a saját levükben, mérgezzék a saját napjaikat. Ezt a példát nem kell követni.

9. naiv (válaszként erre: 8. - Smirnoff)
2018. ápr. 5. 12:21
Elnézést kérek!Tehát mi vasárnap fogunk menni.Tudom,h nem több napos ünnep de ez így jött ki!Mondjuk a keresztszüleim is szólhattak volna előbb!Az elsőáldozást már gondolom előbb tudták!
8. Smirnoff (válaszként erre: 2. - Naiv)
2018. ápr. 5. 11:18

Lyézusom, leírva, hogy "mink"! Kiég a szemem tőle.


Ha szombaton van az elsőáldozás, hogy mentek rá vasárnap? Ez csak egy misényi szertartás, nem több napos ünnep, mint a karácsony meg a húsvét.

7. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Naiv)
2018. ápr. 5. 10:30

Még az is meglehet, hogy nem véletlenül jelentkeztek be a szüleid pont akkorra. Ha már a nagyival kapcsolatban megkaptam a 2 hónapos "büntit" = szeretet megvonás.

Talán le kellene ülni a szülőkkel és megbeszélni velük, hogy ők úgy kezelik a rokoni kapcsolatokat, ahogyan jónak látják, de ugyanezt fogadják el tőled is. És igenis mondd meg nekik, ha ő szerintük helyes az, hogy képesek hónapokig nem beszélni veletek, képesek hónapokig felétek sem nézni, ha nem úgy tesztek, ahogyan ők akarják. Milyen dolog ez egy szülő részéről????

2018. ápr. 5. 06:54
Minden családban vannak kisebb-nagyobb harcok.
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Naiv)
2018. ápr. 5. 06:54
Hát ez elég szomorú:(
4. naiv (válaszként erre: 3. - Mária 54)
2018. ápr. 5. 06:26
Sajnos tudom,h gond lesz belőle!Tavaly nyáron nagymamám(apum anyja) volt itt nálunk 1,5 hónapig!Nem beszélt velem a család 2hónapig!
3. Mária 54 (válaszként erre: 2. - Naiv)
2018. ápr. 5. 06:16
A helyedben őszintén megmondanám, hogy elfogadtad a meghívást a keresztszüleidtől. Az, hogy ők nem beszélnek egymással, az ő dolguk. Talán nem is várják el tőled, hogy emiatt te is távolságot tarts a rokonaiddal. Hasonló helyzet volt nálunk is. A férjem nővérével alakult ki rossz kapcsolatunk. De a gyerekeim vele és az unokatestvérekkel is nyugodtan beszélhettek, találkozhattak. Remélem, a szüleid megértik, sőt értékelik is. Neked nem kell haragot tartanod. Elég baj, hogy testvérek haragszanak egymásra. Ne félj, hogy harag lesz belőle.
2. naiv (válaszként erre: 1. - Naiv)
2018. ápr. 5. 05:55
Tehát kezdem az elején!A szüleim és apum testvére nem beszélnek!Hétvégén apum tesvérénél elsőáldozás lesz amire tegnap meghívtak benünket szombatra az ünnepségre!Közben a szüleim jönnek hozzánk pénteken este így mink nem birunk menni az elsőáldozásra csak esetleg vasárnap de az már nem olyan!Mit tegyek?Mondjam a szüleimnek,h nem érünk rá,de akkor harag lesz,vagy a keresztszüleimnek mondjam,h inkább vasárnap menénk?
1. naiv
2018. ápr. 5. 05:47
Jól elszúrtam pedig csak jót akartam mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook