Jogos? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
69. zsanci79 (válaszként erre: 66. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:49
Én megértettem, nem tudom minek írod ezt nekem.
68. zsanci79 (válaszként erre: 64. - Trapiti)
2017. febr. 22. 09:48

Szerintem nem jól érted. Ez már az iskolai úszásuk, amit felhozott példának.

Ő külön is jár velük úszni, ott van az öltözős felügyelés. Remélem jól értem.

Ez esetben viszont azt nem értem, ha az órai úszáson is csak gyerekek vannak, akkor ott miért tud egyedül öltözni-vetkőzni a gyerek, a külön foglalkozáson miért nem megy ez? Hisz csak gyerekek vannak ott, mint kiderült.

67. bc681dac13 (válaszként erre: 65. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:47
Az az előtér, ahol bemész. Ott van a pénztár, az öltöző, némi ülőhely a várakozóknak, büfé szuvenír shop, akármi, de onnan tovább mész. Ahol a szekrények, fülkék vannak, és öltöznek az emberek, az az öltöző. Ha egyterű, és kabinok vannak az öltözködésre, az a koedukált öltöző.
66. insecure (válaszként erre: 62. - Zsanci79)
2017. febr. 22. 09:44
Két uszodáról beszéltem. Egy nagyobbról, ahova a kisebbik fiam az osztályával jár, és együtt öltöznek, és egy kis tanuszodáról, ahol mi szülők segítünk a gyermekeinknek átöltözni az öltözőben.
65. insecure (válaszként erre: 61. - Bc681dac13)
2017. febr. 22. 09:42
Persze, hogy vizesen, vagy törölközőben, fürdőköpenyben. Nem értelek. A medencetérből az öltözőig, esetleg a zuhanyzón át, mindenképpen vizesen jutsz el, vagy éppen megtörölközve.
64. trapiti (válaszként erre: 62. - Zsanci79)
2017. febr. 22. 09:42
De ezek szerint ott be lehetne menni a fulkebe is, csak o inkabb a nyilvanos, koedukalt reszen oltozteti a gyerekeit... ha jol ertem.
63. trapiti (válaszként erre: 57. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:41
A fius anyaknak is erzekenyebbnek kellene lenniuk, kevesebb baj tortenne. Reszben akkor is amikor a fiuk is konnyen aldozatta valnak, meg akkor is amikor nekik kellene tiszteletben tartani masok intim szferajat. Amugy nem tudom elkepzelni, hogy ha fiam lenne nem zavarna hogy barki nezegetheti ot meztelenul... nagyon fura felfogas :(
62. zsanci79 (válaszként erre: 41. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:40

Akkor nem azt kellett volna mondanod, hogy férfi öltözőbe ücsörögsz, mert ott nincsenek is férfiak, csak gyerekek. Fölösleges volt így kiélesítened ezt az egészet, ebből lett a vita.

Nyilván nagyobb uszodában vannak fiús-anyukás, fiús-apukás és fordítottan, lányosban is ilyen öltözők.

A nagyobbak bemennek a fiú illetve a lány öltözőbe. És ez így jó. A gyerek-szülős öltözőkben max. 6-7 éves korig vannak jelen a szülők, és ez így természetes.

Szóval ha nem csúsztattál volna, senkinél nem veri ki a biztosítékot :)

61. bc681dac13 (válaszként erre: 51. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:27
Az előtérben van az öltöző egy uszodában, ahová vizesen megy ki az ember? Bocs, de nem hiszem el, hogy nálatok minden uszoda olyan épület elrendezéssel készült, és olyan morállal működik, ami sehol máshol nem normális.
60. andi6020 (válaszként erre: 59. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:27
Ja, akkor az olyan, mint a legtöbb aquapark vagy fürdő. Értem.
59. insecure (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2017. febr. 22. 09:23
Van egy nagyon nagy előtér szekrényekkel, és öltözőfülkékkel - egy- és többszemélyesek-. Bizonyára használhatnák a fülkéket is, de akkor a felügyelőknek elég átláthatatlan lenne egy huszonx fős osztály. Nyilván nem tilos, erről nincs információm, ezeken nem vagyok jelen.
58. andi6020 (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2017. febr. 22. 09:23

Ja, látom, folyosón.

De miért?

57. insecure (válaszként erre: 52. - Trapiti)
2017. febr. 22. 09:21
Ebben a korban, én nem érzem ezt problémának. Egy lányos anya talán érzékenyebb erre.
56. andi6020 (válaszként erre: 45. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:20

Milyen uszoda ez?

A szekrények hol vannak? Nem az öltözőben?


Az én gyerekem tuti nem vetkőzött volna pucérra mások előtt. Nem is lehet kényszeríteni erre senkit.

55. insecure (válaszként erre: 53. - Trapiti)
2017. febr. 22. 09:16
Kötelező iskolai óra, és nincs bajom ezzel, és a gyerekem se kommunikálta, hogy neki lenne.
2017. febr. 22. 09:15
jav. jár-kel
53. trapiti (válaszként erre: 51. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:15
En a helyedben nem engednem ilyen korulmenyek kozott, ahol nylvanosan kell atoltozni. De te tudod...
52. trapiti (válaszként erre: 45. - Insecure)
2017. febr. 22. 09:14

Ez is eleg gaz szerintem... a masodikosok 7-8 evesek. En egyaltalan nem tamogatnam hogy a lanyom egy folyoson oltozkodjon. Szerencsere itt nalunk nem divat, annak ellenere hogy a tarsadalom osszessegeben sokkal felvilagosultabb mint a magyar, megis - vagy epp ezert - szoba nem kerul hogy barmilyen koru gyerekek folyosokon vagy idegen felnottek elott nyilvanosan vetkozzenek meztelenre. Jarnak uszni rendszeresen, csak Az azonos nemu kisero megy be az oltozobe, a fiuk-lanyok kulon oltoznek. Es ez igy a normalis. Mar nagyobb ovodas korban zavar sok gyereket ha meztelenre kell vetkozni masok elott, alapveto hogy ezt tiszteletben kell tartani. Meg otthon is igy van, nyilvan nem tragedia ha mondjuk Az apja meglatja a lanyomat oltozkodes kozben de ahogy no a gyerek, ezt egyre kevesbe kezeljuk lazan, nem maszkalunk be amikor a masik oltozik vagy furdik, mert a koranak megfeleloen tiszteletben tartjuk egymas intim szferajat, ami a gyereknek ugyanugy van...


Arrol nem is beszelve, hogy hogyan tanitod meg kulonbseget tenni a helyzetek kozott, hogyan fogja felismerni ha egy felnott rossz szandekkal nezegeti ot mikozben oltozik, ha amugy bevett gyakorlat meztelenkedni Az uszodaban; Ezt nagyon komolyan kell venni, minden gyereknek meg kellene tanitani a fehernemu szabalyt, es betartani, olyankor is amikor te amugy azt gondolod hogy artalmatlan a helyzet. Csak igy lehet a gyerekeket megvedeni.

51. insecure (válaszként erre: 47. - Bc681dac13)
2017. febr. 22. 09:13
Az előtérben vannak, ott ahol mindenki jár kell. A fiam 7,5 éves, második osztályos. A többi másodikos még idősebb.
50. Panna.33 (válaszként erre: 48. - Pengő Gyöngyi)
2017. febr. 22. 07:46
Én mostantól fogom. Szórakoztat:)
49. Panna.33 (válaszként erre: 45. - Insecure)
2017. febr. 22. 07:41
Azért ne képzeld, hogy ennél megrázóbb dologgal évek óta nem találkoztam:D
2017. febr. 22. 07:27
Figyel téged a halál.
47. bc681dac13 (válaszként erre: 45. - Insecure)
2017. febr. 22. 07:23
Gyanítom, a szekrények nem az előtérben vannak, hanem az öltözőben. Azok a gyerekek 6-7 évesek, és a külön férfi, női felügyelet sok helyen nem megoldható, mert sok iskolában abszolút nincs férfi tanár. De jó a példád, ott minden gyereknek önállóan kell öltöznie, és lám, megy nekik. Aközött meg tegyünk már különbséget, hogy a gyerekeknek muszáj megtanulniuk úszni, ha szeretnének egy-egy parti nyarat túlélni, és aközött, hogy választott elfoglaltságként úszni viszik őket.
2017. febr. 22. 07:18
Nem kispolgári, csak korlátolt:) Mármint akihez címezted.
45. insecure (válaszként erre: 43. - Panna.33)
2017. febr. 22. 07:13

Nem, nem fordul meg, mert mindenkit az snyja, apja, nagysnyja, nagyspja öltöztet.


Kapadzkodj meg, az iskolai úszáson egy tök más uszodában, a másodikosok be sem mennek semmiféle öltözőbe, hanem az egész osztály együtt öltözik a szekrények között.

44. bc681dac13 (válaszként erre: 42. - Bc681dac13)
2017. febr. 21. 23:25
Bár nem tudom, mi köze a medencei viseletnek az öltözőhöz. Ahol kötelező a burkini, ott szó szerint meg is kövezhetnek, amennyiben a férfiak területére bemész.
2017. febr. 21. 23:23
Az meg sem fordul a fejedben, hogy nem az lenne a lényeg, hogy benneteket nem zavar, hanem a gyerekeknek lehet kínos idegen nénik előtt meztelenkedni? Egyértelmű, hogy benneteket nem zavar, hiszen pár éve ugyan olyan nemű gyerekedet sk.pucoltad ki a szarból, de a gyerekekben ennyi idős korban már kialakul a szeméremérzet, amit illene tiszteletben tartani.
42. bc681dac13 (válaszként erre: 41. - Insecure)
2017. febr. 21. 23:20
Nem vagyok benne biztos, hogy burkiniben lehet nálunk úszni, de majd utána nézek.
41. insecure (válaszként erre: 40. - Bc681dac13)
2017. febr. 21. 23:06
Adott időben kisgyerekek vannak ott, akiknek a szülők segítenek az öltözésben. Nincsenek jelen kanasz fiúk és felnőtt férfiak, soha. Nekem és a többi szülőnek ezzel nincs gondja. Te meg vegyél burkát!
40. bc681dac13 (válaszként erre: 38. - Insecure)
2017. febr. 21. 23:00

Mit poénkodtam?

Bocs, de nem hiszem, hogy létezik normál uszoda, ahol a női dolgozók befutkosnak a férfi öltözőbe, mert úgyis ott fecserészik egy rakás nő kisiskolás gyerekkel, vagy fordítva. Ez egyszerűen nem normális, és remélem, mielőbb helyre tesznek, mert rossz példát mutatsz a gyerekeknek.

Ahol az öltöző területére bárki bemehet, ott nincs női-férfi szeparáció.


Én nagyon nem vagyok szégyenlős, de a lehető legkevesebbet meztelenkedek, mert más nőket zavarhatok vele. Ezt minden normális ember így teszi, nemhogy indokolatlanul a másik nem öltözőjében ücsörésszen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook