Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki közületek úgy, hogy a 3D szempillát nem bírta a szeme? Csúnyán bedagadt, és kivörösödött.Lehet ez ellen tenni valamit? fórum

Járt már valaki közületek úgy, hogy a 3D szempillát nem bírta a szeme? Csúnyán bedagadt, és kivörösödött.Lehet ez ellen tenni valamit? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Molly38 (válaszként erre: 6. - 5c59722432)
2012. febr. 2. 13:54

Jesszus.. azért attól óva intenélek, hogy azért szedj allergiagyógyszert, hogy műszempillát hordhass!!!

Ezek nagyon durva gyógyszerek, rengeteg mellékhatással, amit lehet, hogy most nem érzel, de attól még van!!


Sajnos előfordul olyan, hogy valamire két éve nem voltál allergiás, aztán leszel... akár a szénanátha is előjöhet később, lehet, hogy mostanra telítődött a szervezeted.

Én a kontaktlencsével voltam így. 4 évig minden nap hordtam, aztán egyszercsak elege lett a szaruhártyámnak és megrepedt, begyógyult, és utána a munkám miatt sem hordtam, mert sokszor mehetett a szemembe por..

Nemrég el akartam kezdeni újra hordani, de nem bírom egyiket sem.. pár óra után szúr, fáj és olyan érzés, mintha valaki összeszorítaná a szemgolyómat.. bármilyen típusút próbálok.

2012. febr. 2. 13:54

A 3d pillát is lehet még festeni spirállal:)

Próbáljatok meg ragasztót cserélni!

Egyébként nekem is érzékeny a szemem, nekünk már az elég macera, mire leragasztja az alsó pillákat, nagyon könnyezik a szemem:-S


De az eredményért megéri:)

7. Alexandrovna (válaszként erre: 4. - Szerénke83)
2012. febr. 2. 13:31
Én csak rákérdeztem és ennyit nem szánnék rá. Meg azért szemüvegesként elég macera lenne. Meg azokat nem lehet kifesteni.
2012. febr. 2. 13:26
volt nekem is pihentetve...:(..már másmilyen ragasztó rendelésén gondolkozunk..csak elég drága..főleg ha azt sem bírja..allergia gyógyszert is szedtem..de akkor is búcsút mondhattam a pilláknak,mert a gyógyszer nem használt:(
2012. febr. 2. 13:23
Sajnos ez nálam fél éve jelentkezett..előtte évekig volt..pont,mikor a tesóm elvégezte a tanfolyamot:(kb.2 héte megpróbáltuk felrakni 5 hónapos pihentetés után..és sajnos pár óra elteltével ismét jelentkezett a kivörösödés, a viszketés...természetesen az egészség a legfontosabb..ha van aki így járt..és esetleg talált rá megoldást...írjon...:)
2012. febr. 2. 13:19

Nekem is van szempillám és nekem jóval olcsóbban rakja a kozmetikusom.

Rakás után picit érdekes az érzése, de hamar megszokom.

Mióta rakatod?

Ugyanis 1/2 év után pihenni kell

2012. febr. 2. 13:17

Ez allergiának tűnik.. vagy a rasztóra, vagy a műszempilla anyagára..


Én tuti leszedetném, esetleg megpróbálkozni más gyártmányú ragasztóval és szempillával..

Ha azzal sem megy.. hááát az egészség fontosabb..

2. Alexandrovna (válaszként erre: 1. - 5c59722432)
2012. febr. 2. 13:16
Szia! Lehet arra allergiás a szemed amivel felhelyezi. Gondolom ragasztó vagy valami. Amugy nekem is nagyon tetszenek de 7-8 ezer kicsit sok érte és havonta pótoltatni kéne ami kipotyog :(
2012. febr. 2. 13:14
Segítsetek..Nem szeretnék lemondani a szép szemekről:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook