Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Január 8-án nekivágunk a lombikprogramnak fórum

Január 8-án nekivágunk a lombikprogramnak (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. tothanita1985 (válaszként erre: 8. - Molli10)
2013. nov. 14. 09:03

jo reggelt , pont ez az eset all fennt nalam is ...ezelott 6 evvel kivettek az egyik petefeszkemet , egy 8 cm-es ciszta miatt , a masikat is megcsonkitottak, de mukodik , peteeresem szerintem nem mindig van , amikor van az a bizonyos ,,tojasfeherjeszeru ,, nyak , akkor csinaltam ovulacios tesztet , es pozitiv volt ...


szoval mi tenylegesen egy cipoben jarunk ...te menstrualsz rendesen ? peteeresed is van ?

2013. nov. 13. 19:30
Nálunk is Apa gondok voltak.
2013. nov. 13. 18:48
Mi 5 db inszemen vagyunk túl- mind fizetős volt, mert magánban csináltattuk. Mivel nálunk nincsen igazolt szervi gond egyikünknél sem ( inkább sok kicsi eltérés), így az inszemmel próbálkoztunk. De most már nem 'cicózunk', hanem belevágunk a lombikba. Pedig nagyon idegenkedtünk,de nagyon szeretnénk már babát :-)
2013. nov. 13. 18:32

Sziasztok!


Csatlakoznék hozzátok.

Mi Budapesten a Róbert Károly Magánklinikára váltottunk a Bo- i Kaáliból, ahol indokolatlanul inszemináltak.

Már akkor is tudtuk andrológiai vizsgálat alapján hogy csak lombik jöhet szóba, mégis "lehúztak" egy inszemmel:-(((

Most mar minden eredmenyunk megvan, lassan végső konzi, es kiderul hogy decemberben, vagy januarban kezdunk e?

A kivizsgalasokról ha van kérdés a sajat tapasztalataim alapján szívesen segítek.Én 32 eves leszek, és apa gondunk van. Előreeee csajoook!!!!

2013. nov. 13. 18:22
Én anno november végén kezdtem a stimulációt. December 6án volt a leszívás és december 10-én a beültetés. Én rövid protokollos voltam. Nem olyan hosszú idő az egész, ha már minden elővizsgálat meg van.
2013. nov. 13. 18:02
Sziasztok! Mi már benne vagyunk a programban, a Forgács intézetben. Én most voltam 3-ik és 21-ik napi vérvizsgálaton- programot megelőzőn. Novemberben menni kell a dokihoz konzultáni és akkor majd a vérlelet alapján megmondja, hogyan tovább. Januárra van időpontunkegyébként, de azt nem tudom ez pontosan mit takar- januárban kezdik a stimulálást, vagy januárban már a beültetés lesz? Itt egyébként 6 hónap a várakozási idő- nyáron kaptuk a januári időpontot.
9. molli10 (válaszként erre: 3. - Tothanita1985)
2013. nov. 13. 16:52

Felsorolom, mik vannak az én labor leletemen: VÉR: Fehérvérsejt, Granulocyta, Limphocyta, Mono, Eosinophil, Basophil, Vörösvértest, Hemoglobin, Hematokrit, MCV, MCH, MCHC, RDW, Thrombocyta, MPV, vérsejtsüllyedés, Össz. bilirubin, Direkt bilirubin, GOT, GPT, GGT, Alkatikus foszfatase, Glükoz meghat., hexokináz módsz.

VIZELET: Fehérje, Fehérvérsejt, ubg, bilirubin, keton, vegyhatás, fajsúly, nitrit, vér, glükóz, üledék. Remélem tudtam segíteni

8. molli10 (válaszként erre: 4. - Tothanita1985)
2013. nov. 13. 16:42
26 éves vagyok, volt két nagy műtétem, mindkét petefészkemben ciszta volt. Ráadásul nem igazán van peteérésem, amit örököltem, vagy a megcsonkított petefészkeim miatt is kevés lehet...
2013. nov. 13. 15:21
Sajna nem találtam semmi érdemlegeset. Kellenének hozzá a lefűzött papírjaim.
2013. nov. 13. 15:09
De talán a naplóban vissza tudok keresni, hogy mik kellettek. Ha találok valamit, akkor jeletkezem.
2013. nov. 13. 15:09
Nekem 2010 ben volt Debrecenbe lombikom Leskó dokinál. A kislányom 2011. júniusában született. Ha télen nem jön magától a kis testvér, akkor tavasszal tervezzük a visszatérést a Káliba. Sajna nincsenek nálam az előző lombikos papírjaim így a vérvétellel kapcsolatban nem tudok segíteni. De a Káliban nem mondták? Szerintem kérj egy sima nagy labort és kész.
4. tothanita1985 (válaszként erre: 2. - Molli10)
2013. nov. 13. 12:18
mi nalatok a gond ? hany eves vagy?
3. tothanita1985 (válaszként erre: 2. - Molli10)
2013. nov. 13. 12:18
nalunk sajnos nincsennek tisztaba vele ...mi Nagyvaradrol megyunk Debrecenbe ....
2. molli10 (válaszként erre: 1. - Tothanita1985)
2013. nov. 13. 11:43

Szia! Én is debreceni kaáliba járok, Bodnár dokihoz, most vagyok túl a 4. sikertelen lombikon.

A vérképpel kapcsolatban csak annyi, hogy elmész a házidokihoz, és megmondod hová kell a labor, és ő tudja miket kell nézetned, legalábbis nálam így volt.

Sok sikert!

2013. nov. 13. 11:27

sziasztok,

uj vagyok meg a temaban ....nekunk is lombik programhoz kellett ,, folyamodni ,, hogy 6 ev probalkozas utan babank legyen , az ok elzarodott petevezetek , szoval sajnos csak ez a lehetoseg maradt .... januar 8 ra kptunk idopontot a debreceni Kaali Klinikaba , dr . Tandori Zoltanhoz ...ismeri valaki kozuletek ? velemenyek ? nekem adtak egy listat , hogy milyen eredmenyeket kell vinni az elso alkalomkor , csak az altanos verkeppel vagyok gondban , ide milyen vervizsgalat tartozik? tud valaki segiteni?


csatlakozzatok a forumhoz , plane azok akik velem egyutt kezdik januarban a programot , remelem tudunk segiteni egymasnak!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook