Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezetok kivetele utan lombikprogram fórum

Petevezetok kivetele utan lombikprogram (beszélgetős fórum)


2010. máj. 12. 16:53

Szia Tutyus!!


Elvileg ha nincs más probléma a háttérben sikerülhet a lombik,bár ez elég nagy probléma volt,ugyanis a folyadékkal kimosódtak a babók.

Hol csináltattad a lombikot?

Hát elég szomorú hogy eddig vártak vele és elpazaroltatok 3 lehetőséget.

Egyébként amiről te beszélsz az a hydrosalphinxos petevezető,tágulat van és savós folyadékkal volt tele.

Nekem a legelső lombik után vették észre HSG-n és meg is kellett műteni,és kivették.

A másikat még anno kivették.

Sajnos nekem azóta sem sikerült túl vagyok 2 sikertelen beültin és 1 ET nélkülin és most derült ki hogy inzulinom is magas és hogy immun. is bibi van.

Szóval vizsgáltasd ki magad mindenhogyan hisz kevés már a lehetőséged.

Én csináltattam genetikát,immunologiát,endokrin vizs még plusszba.

Sajnos nekem alapbetegségként endometriosis van.

Egyébként gyere át a kaali intézet vagy a lombik életre-halálra oldalra.

Találsz sok ilyen fórumot

2010. máj. 12. 16:34
Sok-sok sikert és mielőbbi gyermek áldást:)
2010. máj. 12. 16:27

Sok sikert kívánok

valószínű, hogy az volt a gond, mert lehet, hogy a hormonháztartást felborította és ezért nem maradtak meg a picik

2010. máj. 12. 16:25
Sziasztok,egy hete kivettek mind ket petevezetomet,mert tele voltak folyadekkal,es teljesen el voltak zarodva.most harom honapot kell varnom es kezdhetem a lombikot.Elotte volt 3 sikertelen lombikom,ami utan megallapitottak,hogy ki kellene venni a petevezetoket,mert a benne levo folyadek oli meg a babakat beultetes utan.nagyon remelem,hogy tenyleg ez volt a gond es a kovetkezo beultinel sikerul megtapadniuk a babaknak.Jart valaki hasonlo cipoben ami esetleg tenyleg a megoldasa volt a problemanak? Elore is koszonom a segitseget,es mindenkinek minden jot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook